Skocz do zawartości

Pani z Tindera chce mnie wrobić w ciążę.


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Łabędź napisał:

Ciekawy jestem czy jakbyś ograniczył trochę kontakt i przestał karmić ją arencją to schemat powtórzył by się jak u mnie...

Kto ją tam wie, ja już siły nie mam na takie kwiatki kobiece, wolę się zająć sobą, bardziej w celach badawczych ciągnie czasami taką znajomość i patrzę jak się zachowują hehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fedde napisał:

Tak bez urazy ale trochę się miotasz w emocjach jakby, hm samoocena na dobrym poziomie? Bo sam tak miałem, że z samooceną byłem w dupie to jak zaczynało coś iść z kobietami to też mną "rzucało"; że tak powiem. Trochę dystansu ;>

To było ogółem, nie do tej Pani tutaj haha, bardziej chodziło o przełknięcie pigułki, i zaakceptowanie niektórych zachowań :p. A, że kochliwy jestem to dużo myślę o tym. Nie obrażam się ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Łabędź napisał:

Przed weekendem w którym mieliśmy się sporkać dostaję roszczeniowego sms-a, z zarzutami jak mogłem się tak rzadko odzywać. Kulturalnie odpowiedziałem że atencjuszkom mówię zdecydowane nie

Miałem podobnie, tylko bardziej znajomość w realu, bo szczerze to pyerdolę już te tindery, pisanie na messengerach itp. Spotkałem się raz (wcześniej raz odmówiła kilkagodzin przed), pocałować się nie dała na koniec w usta, tylko nadstawiła policzek. Wiedziałem, że to już tylko będzie nabijanie atencji, nie odzywałem się tydzień. Gdy napisałem, że widzimy się jutro, to ona z tekstem "no obudziła się księżniczka" ? po czym podała jakąś wymówkę. Już potem się sam nie odezwałem ani nie zaproponowałem nic. Mimo, że mi jakieś selfie wysyłała odjebana jak na wesele miała iść itp. wcześniej bym od razu zjarany zaczął pisaninę, chciał się umówić. Ale dzięki forum wiem jak takie działają... I akcja z przed kilku dni, siedzę obok tej dziewczyny na imprezie u znajomych, ona oczywiście telefonik co chwilę, patrzę kontem oka. Jakiś kolo tam się coś produkuje, same emotikonki tekściki, jemu też jakieś zdjęcie posłała, bo widziałem jak przewijała tekstem. Uśmiechnąłem się pod nosem, bo sam taki byłem jeszcze niedawno. Panowie walić całe pisanie, szkoda czasu, szybki temat, propozycja spotkania jak najszybciej i mamy sprawę jasną. Pamiętajcie nie kramcie trolli atencją, bo one mają takich do popisania z 5 na raz, szanujmy się :P Ostatnio nawet nasz psycholog swój chłop Olszak coś tam nagrał o pompowaniu balonika atencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.