Skocz do zawartości

Mała iskierka nadziei.


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Orybazy napisał:

Pozytywne, że są takie artykuły. Szok, że na GW.

Widzą odpływ części czytelników do innych mediów, to rzucają takie artykuły. Jednak to promil w morzu lewackiego gów*a jakie tam pływa. 

Trafne komentarze:

 

Gość: któś

Coż się stało, GW opublikowała tekst bez oskarżeń wobec mężczyzn. Po kilkunastu latach zrozumieliście, że nieustanne oskarżanie pcha sporą ich grupę w kierunku prawicy? Troszkę późno, drodzy państwo. Mleko się rozlało. Mimo to - i tak lepiej późno się ogarnąć, niż wcale.

 

tomekpomidor

Jako Wyborczo/Gazetowy czytelnik od 20 lat. Nie, nie było. Było do bólu tekstów o tym, jak to źli są faceci: gwałciciele, molestujący, patologiczni. Wielokrotnie kobieta.gazeta.pI wydawały na facetach wyroki zanim, zrobiły to sądy, a potem się okazywało, że oskarżenia kobiet, były z palca wyssane. Tekstów, które pokazywały, że kobiety nie są takie cacy - nie było nigdy, też ze zdziwieniem czytam ten jako nowość.

 

Gosc: któś
Mam podobne spostrzeżenia jako czytellik GW od samego początku, od pierwszego numeru w 1989 roku. To już drugi podobny tekst w ciągu kilku tygodni. W pierwszej chwili przyszło mi na myśl, że może w końcu ktoś się ogarnął. Sądzę jednak, że to nowa strategia marketingowa: przestać zrażać do siebie pokaźną grupę czytelników w trudnych dla tytułu czasach.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Morfeusz said:

W pierwszej chwili przyszło mi na myśl, że może w końcu ktoś się ogarnął. Sądzę jednak, że to nowa strategia marketingowa: przestać zrażać do siebie pokaźną grupę czytelników w trudnych dla tytułu czasach.

Wolny rynek działa. Teraz tylko czekać by po plajtowały studia filmowe robiące filmy SJW typu nowe Star Wars'y, growe robiące takie Wolfenstein: New Blood itd. To chyba tak szybko nie nastąpi bo ludzie którzy za nimi stoją bawią się w inżynierię społeczną i liczą na długo planowe zyski kosztem krótkoterminowych strat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.