Skocz do zawartości

Urolog czy Wenerolog?


Kingboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia pojawił się u mnie mały problem na penisie i nie wiem czy pójść do urologa czy do wenerologia.

Krotki opis problemu nie dawno miałem kontakt z dziewczyną (sex w gumie) jednakże na moim penisie a dokładniej grzybek i okolice pojawiło się kilka czerwonych kropek nie wiem co z tym teraz zrobić.

Bardzo proszę o pomoc wszystkich a w szczególności @PanDoktur jeśli oczywiście ma czas i ochotę.

Edytowane przez Kingboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pójdź do lekarza, jednego lub drugiego, albo obu. Skąd niby mamy wiedzieć?

 

P.S. Tu nie chodzi o dogyrzanie Tobie, tylko diagnostyka medyczna, z mojego doświadczenia, to cholernie trudna sprawa. Bym powiedział raczej idź do mądrego lekarza po prostu, bez względu na specjalizację.

Edytowane przez Wypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Doggie napisał:

Zapewne clotrimazolum, bo to dość popularna maść na grzybicę.

Popularna ale są jeszcze inne mocniejsze. Np na pierwsze 7 dni dają coś mocniejszego Typu Pimafucort, Travogen, Canespor A potem na dosmarowanie na kilka tyg Clotrimazolum. A czasami coś od środka jak np Flucofast więc samo coś na 7 dni to wydaje mi się trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kingboss Pimafucort to nie jest typowo maść przeciwgrzybiczna tylko taka o szerokim spectrum działania, przeciwgrzybiczna -przeciwbakteryjna na różne takie stany zapalne ze sterydem dość mocna. Stosuje się 7-14 dni czyli tak przyjebałeś z grubej rury temu grzybowi ale pasowałoby go jeszcze czymś delikatniejszym popukać w "łeb" przez jakiś czas aby nie wstał. Właśnie np Clotrimazolum.  Bo grzyba w brew pozorom się ciężko leczy a jak się odbuduje to potem ciężej go ubić i trzeba dawać mocniejszą maść jak Travogen czy Canespor . 

A skóra ci zeszła od grzyba. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.