Skocz do zawartości

Badania na choroby weneryczne - jak zorganizować po kosztach?


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Każdy dorosły facet, który miał przynajmniej kilka partnerek wg mnie powinien od czasu do czasu zrobić sobie przegląd podwozia. Więc i ja chciałem drugi raz to zrobić. Pakiety są różne - wiadomo. Jedna z moich poprzednich partnerek była na badaniach i wyszło jej, że ma HPV wysokiego ryzyka. HPV można złapać wszędzie, ale też mężczyźni przenoszą HPV w sobie. Stąd obsrałem się nie na żarty. Miałem badania na weneryki jakiś rok temu - nic mi nie wyszło, jednak nie byłem dobrze przygotowany do nich - w cewce sucho więc wymazu nie dało się zrobić do końca, fujarka umyta rano i czysta więc mogło coś lekarce umknąć. Chcę sobie teraz zrobić pakiet na HPV właśnie i resztę badań. Na HPV są pakiety - 14 rodzajów z krwi i 28 rodzajów z wymazu. Reszta badań kosztuje jakieś 300zł w pakiecie. 

Moje pytanie - jak ugryźć temat żeby to taniej zrobić? Czy skierowanie na badania coś mi da i zrobią mi za friko? Czy pójście do wenerologa ma jakikolwiek sens gdy nie mam widocznych zmian skórnych? Miałem nawracające się różne dziwne rzeczy, swędzenia, pieczenia, plamy... Ale przechodziły zawsze po jakimś czasie, głównie mnie atakowały podczas osłabienia albo dużego stresu w pracy.

Co byście polecili zrobić teraz? Powiem konkretnie, że zależy mi na czasie. Chciałbym, żeby ten temat był konkretnie o wenerykach i co robić, gdzie robić i jak robić. Ważne sprawy odpowiedzialnego mężczyzny.  

Pozdro!

Edytowane przez Tomko
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem badania w Polsce, o zgrozo. 

 

Skoro padły nazwy firm to ja bylem w "diagnostyce". Lipa kurwa w chuj tzn nie było zadnych pakietów... Rano stawiam się w ww firmie. A tu za ladą:

Cześć zuckerfrei - koleżanka z liceum. A za mną stado starych bab. Bez pierdolenia lecz zażenowany mówię Justyna potrzebuję badania na wszytkie weneryki. Na koniec wyszło, że robilem te badania które można z krwi. Bo coś tam, coś tam. Zanaczam, że przewertowalem cała stronę ich www. I były pakiety np pan po 40 czy coś. Ale nic o wenerykach. To było z 4 lata temu. Wyniki badan wszytko ujemne. Lecz nie ma tam napisane wprost tylko trzeba i interpretować liczby. Miałem odczucie, że mnie wyruchali na kasę...

 

 

@Kingboss wspomnal o jakies firmie co chyba to wyglada lepiej. Moim zdaniem to było kurwa tony mułu w poruwnaniu do Anglii. Tam jest normalnie. Badaniami w polsce bylem zażenowany. Jak jakieś pytania to pisać. 

 

 

@Tomko jak coś na skórze to krem clotrimazolum i lecisz może grzybiczne. 

Opisz jeszcze jak się przygotować do badań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Może warto raz honorowo oddać krew? Wiele div tak robi i mają badania za free. Sam się nad tym zastanawiam.

  1. Za darmo zbadają Ci krew na HPV, HIV, żółtaczki i inne choroby.
  2. Jeżeli wszystko ok, to pobraną porcją możesz uratować komuś życie. 
  3. Dostaniesz posiłek regeneracyjny. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem. Jestem honorowym dawcą krwi. Baba sie dzwi:

A Pan czekolad, batonów nie bierze? Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam.  

 

 

Ale talony na zniżki w księgarni pobrałem. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostajesz, bynajmniej u mnie  mieście, jak będzie coś nie tak to telefon dostaniesz. Do mnie nikt nigdy nie dzwonił i masz dzień wolny od pracy. 

A i oddawanie krwi to jest jakiś biznes, nie cała krew idze dla potrzebujących...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Może warto raz honorowo oddać krew? Wiele div tak robi i mają badania za free.

To jest beka dopiero! :D

A jak da za darmo wenerologowi, to myślicie, że jej skierowania nie przepisze? ?

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar Tego nie wiem. Jedna kiedyś mi powiedziała "przecież nie powiem lekarzowi że jestem kur..ą". 

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

jak będzie coś nie tak to telefon dostaniesz.

Czyli jak wyniki będą ujemne, to nie będą dzwonić i spokój.

 

Przypomniał mi się wątek.

 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.