Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Tomko

Badania na choroby weneryczne - jak zorganizować po kosztach?

Recommended Posts

Witam. 

Każdy dorosły facet, który miał przynajmniej kilka partnerek wg mnie powinien od czasu do czasu zrobić sobie przegląd podwozia. Więc i ja chciałem drugi raz to zrobić. Pakiety są różne - wiadomo. Jedna z moich poprzednich partnerek była na badaniach i wyszło jej, że ma HPV wysokiego ryzyka. HPV można złapać wszędzie, ale też mężczyźni przenoszą HPV w sobie. Stąd obsrałem się nie na żarty. Miałem badania na weneryki jakiś rok temu - nic mi nie wyszło, jednak nie byłem dobrze przygotowany do nich - w cewce sucho więc wymazu nie dało się zrobić do końca, fujarka umyta rano i czysta więc mogło coś lekarce umknąć. Chcę sobie teraz zrobić pakiet na HPV właśnie i resztę badań. Na HPV są pakiety - 14 rodzajów z krwi i 28 rodzajów z wymazu. Reszta badań kosztuje jakieś 300zł w pakiecie. 

Moje pytanie - jak ugryźć temat żeby to taniej zrobić? Czy skierowanie na badania coś mi da i zrobią mi za friko? Czy pójście do wenerologa ma jakikolwiek sens gdy nie mam widocznych zmian skórnych? Miałem nawracające się różne dziwne rzeczy, swędzenia, pieczenia, plamy... Ale przechodziły zawsze po jakimś czasie, głównie mnie atakowały podczas osłabienia albo dużego stresu w pracy.

Co byście polecili zrobić teraz? Powiem konkretnie, że zależy mi na czasie. Chciałbym, żeby ten temat był konkretnie o wenerykach i co robić, gdzie robić i jak robić. Ważne sprawy odpowiedzialnego mężczyzny.  

Pozdro!

Edited by Tomko
  • Thanks 1

3 minutes ago, zuckerfrei said:

Przecież jesteś w UK? To jaki problem? 

UK - Sprawdzasz, gdzie jest najbliższą sex clinic - robisz self referral I robisz badania.

• Like 2

Kurwa, a ja już prawie spakowany żeby w odwiedziny... 

Jak wrócę z pracy to opiszę co i jak wygladalo z mojej strony.  

• Haha 2

Ja robiłem badania w Polsce, o zgrozo. 

Skoro padły nazwy firm to ja bylem w "diagnostyce". Lipa kurwa w chuj tzn nie było zadnych pakietów... Rano stawiam się w ww firmie. A tu za ladą:

Cześć zuckerfrei - koleżanka z liceum. A za mną stado starych bab. Bez pierdolenia lecz zażenowany mówię Justyna potrzebuję badania na wszytkie weneryki. Na koniec wyszło, że robilem te badania które można z krwi. Bo coś tam, coś tam. Zanaczam, że przewertowalem cała stronę ich www. I były pakiety np pan po 40 czy coś. Ale nic o wenerykach. To było z 4 lata temu. Wyniki badan wszytko ujemne. Lecz nie ma tam napisane wprost tylko trzeba i interpretować liczby. Miałem odczucie, że mnie wyruchali na kasę...

@Kingboss wspomnal o jakies firmie co chyba to wyglada lepiej. Moim zdaniem to było kurwa tony mułu w poruwnaniu do Anglii. Tam jest normalnie. Badaniami w polsce bylem zażenowany. Jak jakieś pytania to pisać. 

@Tomko jak coś na skórze to krem clotrimazolum i lecisz może grzybiczne. 

Opisz jeszcze jak się przygotować do badań. 

@Tomko Może warto raz honorowo oddać krew? Wiele div tak robi i mają badania za free. Sam się nad tym zastanawiam.

1. Za darmo zbadają Ci krew na HPV, HIV, żółtaczki i inne choroby.
  2. Jeżeli wszystko ok, to pobraną porcją możesz uratować komuś życie. 
  3. Dostaniesz posiłek regeneracyjny. 

Edited by Morfeusz
  • Like 3
  • Thanks 2

@Morfeusz Dokładnie to samo mi powiedział znajomy w tej chwili! Właśnie żebym oddał krew i mi zrobią cały pakiet badań. Jutro się dowiem rano wszystkiego. 

A zapomniałem. Jestem honorowym dawcą krwi. Baba sie dzwi:

A Pan czekolad, batonów nie bierze? Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam.  

Ale talony na zniżki w księgarni pobrałem. 

Edited by zuckerfrei

Nic nie dostajesz, bynajmniej u mnie  mieście, jak będzie coś nie tak to telefon dostaniesz. Do mnie nikt nigdy nie dzwonił i masz dzień wolny od pracy. 

A i oddawanie krwi to jest jakiś biznes, nie cała krew idze dla potrzebujących...

Edited by zuckerfrei

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Może warto raz honorowo oddać krew? Wiele div tak robi i mają badania za free.

To jest beka dopiero! :D

A jak da za darmo wenerologowi, to myślicie, że jej skierowania nie przepisze? 🤣

Edited by Exar

@Exar Tego nie wiem. Jedna kiedyś mi powiedziała "przecież nie powiem lekarzowi że jestem kur..ą". 

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

jak będzie coś nie tak to telefon dostaniesz.

Czyli jak wyniki będą ujemne, to nie będą dzwonić i spokój.

Przypomniał mi się wątek.

Edited by Morfeusz

10 minut temu, Morfeusz napisał:

Czyli jak wyniki będą ujemne, to nie będą dzwonić i spokój.

Tak, dokładnie. Do mnie nigdy nikt nie dzwonił, a jestem honorowym. 

• Like 2

Faktycznie poczytałem i dostaje się wyniki krwi, ale tylko podstawowe. Pakiety na różne wenery mają większy wachlarz badań na dużo bardziej popularne choroby. 

@Tomkoja mam znajoma pielengniarke w Polsce, taka od pukania. Jak chce po przyjezdzie z za granicy bez gumy to sama pobiera krew i u siebie w pracy bada, za darmoszke,no za sex, ale to akurat lubie z nia.

• Thanks 1

Nic konkretnego widzę, więc kupiłem pakiety. Jeden w diagnostyce za 300zł - z krwi. Drugi za niestety prawie 400zł na HPV i choroby układu moczowego itp. Idę jutro robić badania, jak ktoś ma jakieś sugestie to proszę pisać. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Mosze Red
      @Analconda pozwól, że ci coś wyjaśnię. Obiektywnie patrząc to nie jesteś ani głupi (wręcz przeciwnie) ani brzydki.

Nie jesteś przegrywem czy incelem, jesteś przeciętnej urody, ale za to dość wysoki to też ci daje plus. 

Trochę pracy nad sobą i możesz jak to mówią 'pić szampana".

Jesteś w najgorszym dla mężczyzny wieku, przedział 21- 23 lata to dla większości mężczyzn udręka, ani nie mają pomysłu co ze sobą zrobić, hormony buzują, rówieśniczki się nimi nie interesują.

Najczęściej brak kasy, pozycji i frustracja jak się patrzy na tych co mają. 

Prawda jest taka, że ty jesteś na pozycji startowej, a do mety masz w uj daleko.

U mężczyzn wygląda to tak, że najgorszy okres to właśnie 21 - 23 lata, później zaczynają się praca, kariera, praca nad sobą i możliwości mężczyzny rosną.  Mężczyzna zaczyna rozkwitać na rynku matrymonialnym/ seksualnym w wieku 35 lat, a szczyt możliwości ma w wieku 40+, około 45 roku życia zaczyna powoli spadać w rankingu życia, ale jest to raczej powolne opadanie na spadochronie, a nie pierdolnięcie w ścianę sportowym samochodem (tak to wygląda u pań). Mężczyzna przyzwoicie sytuowany i zadbany w wieku 50 - 55 lat to nadal łakomy kąsek dla wielu pań. 

Jak się nie zapuścisz i będziesz szczupły, wysportowany i zadbany to dalej będziesz mógł liczyć na udane życie towarzyskie, wystarczy że zawodowo osiągniesz jakąś stabilną pozycję, w szanowanym zawodzie. To wystarczy.

Oczywiście im więcej masz zasobów, tym będziesz bardziej rozchwytywany. Ewentualnie ilość zasobów może zniwelować zaniedbania innych kwestii np. nie będziesz już szczupły i wysportowany tylko będziesz brzuchatym Analcondą, ale za to na koncie siedmiocyfrowy bilans, wtedy nie będziesz spasionym przegrywem tylko słodkim misiem     

Natomiast kobieta ma dużo gorzej, kobieta zaczyna wzbudzać zainteresowanie jako nastolatka, zaczyna się od rówieśników z najbliższego otoczenia, na końcówce szkoły średniej 17 - 18 lat zaczynają się nią interesować studenciaki, takie tam  pierwsze miłostki. Mówię oczywiście o normalnych domach i w miarę stabilnej sytuacji rodzinnej tzw. przeciętnych dziewczynach, a nie patuskach które w wieku 12 lat matka uczyła robić makijaż żeby wyglądały na 'dorosłe'.

Kobieta dobija do 20 - 21 roku życia i tu zaczyna się rozkręcać, w zasadzie jej ciało jest już ukształtowane i jest młoda co jest wielkim atutem, nawet bardzo przeciętna dziewczyna, przy niedostatkach urody typu małe piersi, czy innych jest atrakcyjna, bo jest młoda i zazwyczaj fajna z charakteru (jeszcze nie została przemielona przez rzeczywistość).

Ma młodość i wizualną atrakcyjność, później wchodzi w okres najodpowiedniejszy do rozrodu  tj. 23 - 25 lat i to jest kobiecy szczyt, ponieważ prócz ukształtowanego ciała i młodości, rośnie jej poziom hormonów/ feromonów, organizm robi wszystko żeby przyciągnąć partnerów odpowiednich do rozrodu,  i w tym czasie jest najatrakcyjniejsza dla mężczyzn. 

Później do 25 +, do około 28 - 30 roku życia jest nadal atrakcyjna, ale to już zaczyna szybko spadać. 

W wieku 28 lat zaczyna się sypać wizytówka kobiety czyli twarz, później z wiekiem spada sprężystość skóry, piersi zaczynają tracić jędrność i opadają  i już się zaczyna pęd na ścianę, jest jak fajne auto, ale takie które powoli traci już swój urok, lakier trochę zmatowiał, felgi trochę porysowane.... 

Później następuje pierdolnięcie w ścianę, zazwyczaj jest to 30 - 32 lat jeśli pani nie zniszczyła się używkami wcześniej, można ten proces opóźnić o kilka lat dietą i ćwiczeniami, pomocą chirurga, ale nawet dobrze zrobiona i dbająca o siebie czterdziestka (prawdziwie dbająca, czyli dieta, ćwiczenia, zdrowy styl życia) to nie młoda i świeża 23 - 25.  Może być co najwyżej atrakcyjna jak na swój wiek, a nie atrakcyjna tak jak była 15 lat wcześniej czy 10 lat wcześniej.   

Ale tutaj jeśli mówimy o kobietach, które bardzo o siebie dbają, takich atrakcyjnych jak na swój wiek 35 - 40 lat to będziesz miał może z 1 - 2 % populacji. Mogą się trafić i atrakcyjne 40 + czy 45+ ale to te, które po pierwsze bardzo o siebie dbały, a po drugie wygrały na loterii genowej, ale tu mówimy już nawet nie o procentach tylko o promilach tzw. wyjątku od reguły.

Więc drogi Analcondo jak ty będziesz u szczytu możliwości jako mężczyzna, to twoje rówieśnice będą już na równi pochyłej, po której będą zapierdalały w dół jak struś pędziwiatr.

Tak naprawdę kobieta jest szczytowo atrakcyjna przez 2 - 3 lata, atrakcyjna przez 7 - 8, później to już tylko cień/ dawne przebłyski tego co miała kiedyś. Mężczyzna zaczyna budować swoją atrakcyjność później i zachowuje ją dłużej, zarówno okres szczytowy jest dłuższy jak i okres umiarkowany.

Jak się ustawisz na poziomie średniaka, pod względem pozycji/ zasobów w kraju w którym mieszkasz i nie zaniedbasz się wizualnie to w wieku 35 - 45 at nie będziesz narzekał na brak zainteresowania ze strony pań wolnych w wieku tuż przed pierdolnięciem w ścianę czyli takich w okolicach trzydziestki (o starszych nie wspominam), nie raz będziesz miał przesyt kontaktów z kobietami.

Jak się ustawisz powyżej średniej to będą do ciebie ciągnęły pszczółki w szczytowej formie. 

Powtarzam, teraz jesteś w wieku najgorszym dla mężczyzny, szczególnie jeśli chodzi o nawiązywanie trwałych relacji z kobietami, jak się za siebie weźmiesz później już będzie lepiej. 

Dodatkowo większość Chadów, którzy są ci solą w oku zapuści się, urosną brzuchy, nałogi dadzą o sobie znać, bo z większością Chadów to jest tak, jak z paniami z przedziału 8 - 10 / 10 za młodu dużo szaleją.  Wiec albo się zapuszczają, albo wypadają z rynku poprzez małżeństwo i populacja dostępnych Chadów maleje.

Młoda generacja Chadów puka najatrakcyjniejsze laski, bliskie sobie rocznikowo, stara się już wykruszyła, a ustawieni faceci po 30 wskakują do kategorii Most Wanted (jeśli nie zmarnowali młodości i wypracowali pozycję). 

• By Drugie DNO
      Marcin Bustowski powiedział wprost jak wielkie znaczenie ma polityka w co jemy.
    • By Lalkaa
      Hej, 

Tak czytam wasze wypowiedzi i jesteście moim zdaniem dość ciekawą społecznością i nasunęło mi nie pytanie: ostatnio jakoś trafiłam na pojęcie slut-shaming, i sama nie wiem co o tym myśleć. Panie i Panowie co o tym sądzicie? Czy istnieje coś takiego w naszym społeczeństwie wg was, spotkaliście się z tym i czy nie zgadzacie? 
    • By Chadeusz
      Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mniej więcej 90% powitań z nowo poznawanymi kobietami kończy się dygnięciem z ich strony.

Polega to na tym, że kiedy podaję dłoń na powitanie kobiecie, której nie znam, ona jednocześnie ugina swoje kolanko. Ostatnio miałem nawet taką sytuację na ślubie kumpla z którym się dawno nie widziałem i nie miałem okazji poznać jego kobiety. Pierwsze przywitanie było dopiero przy składaniu życzeń pod kościołem i ona również po podaniu dłoni dygnęła.

Szukałem w internecie co ten gest może oznaczać i według Wikipedia: Dygnięcie (dyg) - ukłon dziewczęcy i kobiecy, polegający na jednoczesnym ugięciu kolana oraz lekkim skłonie głowy, wraz z rozsunięciem rękami fałdów sukienki na boki. Współcześnie rzadko stosowany. Wymóg jego wykonywania związany jest z etykietą i protokołem dyplomatycznym, obowiązuje podczas ceremonii przywitania z głowami koronowanymi. Link.

Próbuję zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Może macie jakieś pomysły. Temat zakładam w rezerwacie bo zależy mi głównie na wypowiedziach Pań.
    • By Chadeusz
      Warszawa. Chad w Mercedesie wyrywa piękną Panią spacerującą po chodniku. Przy pierwszym podejściu Pani oznajmia, że ma chłopaka. Kilka minut później (podejście nr 2) zmienia zdanie i zostaje singielką.

Podejście nr 1. Od 7:18

Podejscie nr 2. Od 10:45

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.