Skocz do zawartości

Obrzezanie dziewczynek w Niemczech - co na to lewacy i feministki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/obrzezanie-dziewczynek-w-niemczech-powstrzymac-to-szalenstwo/dlmxhl3

 

 

Tragedia dziewczynek w niemczech - z jednej strony lewacy chcą ściągać obcą kulturę do naszego kręgu kulturowego, chcą ją szanować, z drugiej ta kultura okalecza dziewczynki, jak to, kur... pogodzić?

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku, zidioceni ludzie nie takie kretynizmy są w stanie przepchnąć, ba są w stanie nawet uwierzyć w swoją pokrętną "logikę" i usprawiedliwić przez to swoje wątpliwej natury moralnej postępowanie. Historia niestety ma na to wiele przykładów. Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemczech z wielkiej litery :D:D .

 

A tak ogólnie, to religia, czyli największe kurewstwo jakie może zrobić człowiek człowiekowi, nie ważne czy to islam, judaizm czy katolicyzm, jeden śmierdzący chuj pustynnych poganiaczy wielbłądów.

Szkoda tych dzieci, ale co my możemy z tym zrobić...

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA większość (około 70%) mężczyzn jest obrzezanych i nawet niewielu ludzi o tym wie.

 

Nie jest to zresztą nic dziwnego, ponieważ "jakoś tak magicznie" w Niemczech tolerowana jest "kulturową muzułmańska", wśród której praktyki tego typu są znane.

 

Ciekawa jest historia somalijskiej feministki Ayaan Hisri Ali, która jest znienawidzona przez feministki za "islamofobię", a która to uciekła z Somalii przed tamtejszym muzułmańskim patriarchatem.

Polecam poczytać o niej. Jest to naprawdę ciekawe zjawisko.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ayaan_Hirsi_Ali

 

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy obrzezanie chłopców w Niemczech jest legalne?

 

@Strusprawa1 Też mi się to skojarzyło z USA. Tam okaleczenie dziecka jest OK, o ile to chłopiec. 

@Marek Kotoński  Fraza " w Niemczech" powinna być z wielkiej litery, chyba że to umyślne by pokazać brak szacunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko pogodzić? Tu nie ma czego godzić. Normalnym ludzkim odruchem jest chęć ZAJEBANIA wszystkich wyznawców i przyklaskujących im zjebów, co do jednego. Niestety pozostaje nam czekać aż to wszystko zdechnie śmiercią naturalną - przynajmniej mam taką nadzieję. Demokracja wiąże nam ręce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Orybazy napisał:

Też mi się to skojarzyło z USA. Tam okaleczenie dziecka jest OK, o ile to chłopiec.

Bracie co ty pierdolisz, obrzezanie chłopca to usunięcie napletka, a obrzezanie dziewczynki to usunięcie łechtaczki, oznacza to brak odczuwania przyjemności z seksu przez cale życie. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Bracie co ty pierdolisz, obrzezanie chłopca to usunięcie napletka, a obrzezanie dziewczynki to usunięcie łechtaczki, oznacza to brak odczuwania przyjemności z seksu przez cale życie. 

Obrzezanie męskie oznacza podatność na infekcję. Tak czy siak obrzezanie jest złe (tłumaczono to kiedyś tym, aby mężczyźni się nie masturbowali).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn Jeśli myślisz, że nie masz zakończeń nerwowych w napletku, weź nóż i zobacz czy będzie boleć. Będziesz teraz się licytował kogo się bardziej okalecza chłopców czy dziewczynki? Trwałe naruszenie czyjegoś ciała (tu bezbronnego dziecka) to dla mnie bestialstwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanie są tam na innych prawach.

Z drugiej strony, już tylko islam może zahamować postępujące wypaczenie i lewactwo. Przywracając naturalną zależność pomiędzy kobietami a mężczyznami.

 

9 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

usunięcie łechtaczki, oznacza to brak odczuwania przyjemności z seksu przez cale życie. 

Owszem to barbarzyństwo i powinni tego zaprzestać. Jednak większość kobiet może odczuwać przyjemność z seksu, po prawidłowym usunięciu łechtaczki. Za sprawą orgazmu pochwowego, stymulacji punktu G oraz na kilka innych sposobów. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład pokazujący utopijność projektu multi-kulti. Trzeba szanować integralność fizyczną dzieci ale nie da się, bo "nakaz kulturowy" odmiennej kultury nakazuje inaczej. A tę odmienną kulturę trzeba szanować na równi z własną.

 

To jest mniej więcej tak, jakby na drogach dopuścić jednocześnie ruch prawo i lewostronny i liczyć że przyczyni się to do zmniejszenia liczby karamboli.

 

No to jak tak wymyślili, to niech się teraz głowią. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy z islamistami mają chyba jakiś układ niepisemny podpisany tak jak we Francji.

 

https://www.onet.pl/?utm_source=plista_viasg_wiadomosci&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_wiadomomsci&srcc=ucs&pid=d79743a2-889e-4209-9137-8ebfc45649a2&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

 

Niemcy w zamian za bezpieczeństwo nie będą prześladować praktyk religijnych islamistów, a sami islamiści będą traktowani na leprzych zasadach niż tubylcy. Gdzie to ich zaprowadzi, to ja niewiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Morfeusz said:

tylko islam może zahamować postępujące wypaczenie i lewactwo

Bronię się przed taki myśleniem, że tylko dwa skrajne rozwiązania są możliwe. Czy nie ma trzeciej drogi? Nie mogą wrócić do protestantyzmu? Tylko totalitaryzm komunistyczny albo totalitaryzm religijny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

Ale obrzezanie obniża libido i panny nie skaczą po bolcach. Według logiki coniektórych to ta zbrodnia jest zbawienna dla samczej pozycji bo panna nie będzie miała pokus na boku.

Będzie chciała skoczyć na kutanga to skoczy,Tylko w islamie za niewierność płaci się wysoką cenę, Ile panien siedzi w wiezieniach w Arabii Saudyjskiej, Bo się szlajały po nie właściwych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Aderix napisał:

Będzie chciała skoczyć na kutanga to skoczy,Tylko w islamie za niewierność płaci się wysoką cenę, Ile panien siedzi w wiezieniach w Arabii Saudyjskiej, Bo się szlajały po nie właściwych miejscach.

Panowie tu by byli skazani na celibat jeśli żony by nie mieli a by był islam w wydaniu większości państw. Samcy też kończą z pręgami na plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Panowie tu by byli skazani na celibat jeśli żony by nie mieli a by był islam w wydaniu większości państw. Samcy też kończą z pręgami na plecach

Facet zawsze sobie jakąś kobietę znajdzie ale nie ma co być desperatem a mi raczej pręgi nie grożą.Z Mężatkami nie romansuje a od szlaufów trzymam się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Ale obrzezanie obniża libido i panny nie skaczą po bolcach. Według logiki coniektórych to ta zbrodnia jest zbawienna dla samczej pozycji bo panna nie będzie miała pokus na boku.

Jest kompletnie na odwrót. Obrzezane kobiety, przez to, że trudniej bądź wcale osiągają satysfakcję, są znacznie bardziej rozwiązłe od swoich nieobrzezanych, zaspokojonych koleżanek. 

 

Druga rzecz to trauma, jaka powstaje na psychice młodej, obrzezanej wbrew sobie dziewczynki. Jako dorosłe kobiety one nienawidzą mężczyzn i są niezdolne do tworzenia głębszych, długotrwałych relacji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aderix napisał:

Facet zawsze sobie jakąś kobietę znajdzie ale nie ma co być desperatem a mi raczej pręgi nie grożą.Z Mężatkami nie romansuje a od szlaufów trzymam się z daleka.

Sex tylko po ślubie. Jak nie masz obrączki a się będziesz całował to u Saudów możesz dostać w ciry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Sex tylko po ślubie. Jak nie masz obrączki a się będziesz całował to u Saudów możesz dostać w ciry.

Raczej do Saudów się nie wybieram, Zostaje w Polsce, A najważniejsze jakoś po mojej pierwszej dziewczynie nie śpieszno mi do pchania się w kolejny związek.  Inteligencja mi nie spłynęła na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aderix napisał:

Raczej do Saudów się nie wybieram, Zostaje w Polsce, A najważniejsze jakoś po mojej pierwszej dziewczynie nie śpieszno mi do pchania się w kolejny związek.  Inteligencja mi nie spłynęła na dół.

Z czasem zaczniesz się bać związków tak jak ja. Każdą potencjalną partnerkę będziesz traktował jak zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Obrzezanie dziewczynek w Niemczech - co na to lewacy i feministki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.