Skocz do zawartości

Obrzezanie dziewczynek w Niemczech - co na to lewacy i feministki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Z czasem zaczniesz się bać związków tak jak ja. Każdą potencjalną partnerkę będziesz traktował jak zagrożenie.

Miałem jedną partnerkę i była moją pierwszą. Inna para kaloszy że po jakimś czasie ten związek się rozsypał a najważniejsza rzecz. Nie jestem idiotom i nie zrobiłem jej dzieciaka. Bo wtedy zacząłbym się bać.  Szybko sobie znalazła albo miała już orbitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Ale obrzezanie obniża libido i panny nie skaczą po bolcach. Według logiki coniektórych to ta zbrodnia jest zbawienna dla samczej pozycji bo panna nie będzie miała pokus na boku.

Według mnie słuszna uwaga, barbarzyńcy robią to po to żeby potem nie było "kutang karuzeli" - to się wydaje logiczne.

Tak czy owak jak dla mnie kolejny dzisiaj paralogiczny temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vstorm napisał:

Chyba masz na myśli większy ogół kobiet. One w przeważających przypadkach, nie są w stanie stworzyć normalnej i długotrwalej relacji.

Nie, mam na myśli te pełne nienawiści, próbujące zagłuszyć poczucie narzuconej nożem ułomności, kobiety, które próbują sobie i wszystkim wmówić, że niczym się nie różnią od innych kobiet a brak łechtaczki (albo i całych warg sromowych) nie ma żadnego znaczenia.

 

Ja może trochę generalizuje, bo moja ex szwagierka była "circumcised" w bardzo drastyczny sposób i to się odbiło nie tylko na niej, ale także na całej żeńskiej linii jej rodzeństwa. Laski miały psychosomatyczne bóle brzucha, trudności w osiągnięciu satysfakcji seksualnej, głęboką podejrzliwość i nienawiść do mężczyzn. Z tego, co udało mi się zobaczyć / posłuchać - nie różniły się specjalnie od innych obrzezanych kobiet. Te babki mają poczucie kurewskiego deficytu, za który gotowe są pozabijać.

 

EDIT: Tak a propos artykułu - obrzezanie kobiet zostało zakazane w Gambii jeszcze przez ex prezydenta Yaya Jammeh'a w 2015 roku.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Z czasem zaczniesz się bać związków tak jak ja. Każdą potencjalną partnerkę będziesz traktował jak zagrożenie.

Dlaczego miałbym się bać związków, Siłą mnie do ołtarza nie zaciągnie kobieta a chyba nie nadejdą czasy że facet nie będzie miał żadnych praw?. Choć jak sobie pomyśleć że zostałaby zaburzona równowaga płci i zostało bardzo nie wielu facetów. Zaczął by się horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to tłumaczy Oppressed Media:

 

mqdefault.jpg

Po wysłuchaniu tego wykładu nie trzeba już nic więcej wiedzieć. Powaga. To jest wręcz kompendium, które tłumaczy jak i dlaczego oni grają razem do jednej bramki.

 

Żeby nie zawierzać jednej jedynej opinii, można się podeprzeć opinią byłej muzułmanki (Ayaan Hirsi Ali):

 

mqdefault.jpg

 

Davida Horovitza z The David Horowitz Freedom Center, który tłumaczy ideologiczne aspekty tego nieświętego sojuszu:

 

mqdefault.jpg

 

Czy w końcu Bill Warner, który w 4 minuty tłumaczy wspólne cele i metody Lewicy i Islamu

 

 mqdefault.jpg

 

oraz, coś, czego nikt inny nie dostrzega, że gdy tylko sięgną po władzę odwrócą się przeciwko Lewactwu i je zniszczą. Tak się dokładnie stało w Iranie, gdzie 5 dni po rozpoczęciu rewolucji Chomeini rozprawił się z lewactwem, które mu pomogło przejąć władzę. 

 

Nawet, Ben Shapiro, zauważa wspólny cel obu ideologii:

 

mqdefault.jpg

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostosowują się.

 

Mają swoje zasady i wg nich postępują.

Równość wyników to ich ideologia, a wszystkie sposoby sprowadzają się do jednego - wszystkie chwyty dozwolone byleby osiągnąć cel. Zupełnie jak w Islamie - wszystko co pomaga w postępie Islamu jest dobre.

 

--

ed: miała być "równość rezultatów" nie "wyników", tak się przynajmniej powszechnie tłumaczy "equality of outcome".

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 8/13/2019 at 1:02 PM, Morfeusz said:

Z drugiej strony, już tylko islam może zahamować postępujące wypaczenie i lewactwo. Przywracając naturalną zależność pomiędzy kobietami a mężczyznami.

Taaa zahamować.... Muzułmanie mogą do woli gwałcić, bić, okaleczać kobiety, w ekstremalnych przypadkach zabić. Nie sądzę, że coś takiego jest "naturalną" zależnością pomiędzy kobietami i mężczyznami. 

 

Islam to rak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smalczas Jesteś uprzedzony ale w lewackiej Europie to nie będzie najostrzejsza wersja islamu. Gwałty na masową skalę tutaj nie przejdą jak w Afryce. 

Niestety nie ma teraz innej siły/religii, która pozwoliła by przywrócić porządek w relacji mężczyzn - kobieta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Moim zdaniem Europa dryfuje w kierunku "spoleczeństw równoległych" - strefy szariatu, do których państwo się nie wtrąca, oraz lewicowa reszta.

Raczej nie, bo dzietność u rodowitych Europejczyków jest poniżej 2, a u muzułmańskich imigrantów powyżej. Imigracja + kilka pokoleń i będzie kalifat. ☹️

 

 

europe_fertility_rates_muslim_notmuslim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 13.08.2019 o 19:03, Bohun napisał:

Według mnie słuszna uwaga, barbarzyńcy robią to po to żeby potem nie było "kutang karuzeli"

Należy sprecyzować, że zdecydowaną większość procederu obżerania kobiet wykonują barbarzynki a nie barbarzyńcy. To one "pielęgnują" tą tradycję wykonując ją na własnych córkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Obrzezanie dziewczynek w Niemczech - co na to lewacy i feministki?

Okaleczanie dzieci(zwłaszcza narządów płciowy), niezależnie od płci Jest dla mnie aktem bestialstwa, barbarzyństwa. Niezależnie od pobudek, kulturowych, religijnych itd.

 

@Morfeusz Islam nie uratuje naszej, upadającej cywilizacji(zachodniej). Jest to kompletnie inna "kultura". Rządzona własnymi prawami i systemem wierzeń.

"jeśli wszystkie cywilizacje są sobie równe, to kanibalizm jest tylko kwestią smaku."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota Ja nie napisałem, że ma uratować cywilizację, ta już jest nie do uratowania. Zmieni się dość mocno, Azja przejęła teraz pałeczkę. 

Islam tylko przywróci naturalną zależność, pomiędzy kobietami a mężczyznami. Zapewne w jakiejś dziwnej, zmodyfikowanej, Europejskiej formie. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Patrząc na młodzież w europie czy w stanach. Widać, że powoli zaczynamy stawiać opór. Zepsuciu które nas otacza.

Młodzi posługują się terminologią redpill. Zaczynają widzieć zepsucie, w otaczającej im rzeczywistości. Poza tym z roku na rok spada poparcie dla ruchów feministycznych czy LBGT.

Co innego jest coś tolerować(osobiście popieram), co innego akceptować, pochwalać. Znam osoby heteroseksualne, które uważają, że tęczowy ruch im szkodzi.

Współczuje naszym wnuką. Islam rozumie tylko siłę. Na innych warunkach, nie umie koegzystować. Niestety nasza cywilizacja, na chwilę obecną jest słaba.
Chciałbym, aby przyszłość naszych dzieci mogła być spokojna. Niestety sądzę, że zakończy się wojną lub zniewoleniem. Wierz mnie, chciałbym się mylić.

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz NOW (największa organizacja feminstyczna w USA) na temat obrzezania dziewczynek: https://now.org/blog/female-genital-mutilation-fgm-and-the-information-age-how-much-is-too-much/

Quote

Female Genital Mutilation (FGM) is a horrific and brutal violation of human rights — cutting off all or some of a woman’s or girl’s genitals so as to make her “clean."

Szukacie wrogów tam, gdzie nie powinniście. No ale czasem jest tak, że jak człowiek ma tylko młotek, to koniecznie musi znaleźć jakieś gwoździe.

 

PS. Znalezienie tej informacji zajęło mi jakieś 3 minuty. Naprawdę, czasami nie boli wyjść poza swoją bańkę i sprawdzić, jaka jest prawda.

42 minutes ago, Dakota said:

Znam osoby heteroseksualne, które uważają, że tęczowy ruch im szkodzi.

A pytałeś je może, dlaczego im przeszkadza?

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leto napisał:

A pytałeś je może, dlaczego im przeszkadza?

Tak. Uważają, że ruch LGBT ich nie reprezentuje. Przekazuję, błędny obraz społeczeństwu.

Są to zwykli ludzie, prowadzący normalne życie. Nikt z nich nie oczekuje specjalnego traktowania. Tylko tolerancji, traktowania ich jak innych obywateli. Co najwyżej legalizacji związków(z przyczyn prawnych jak wizyta w szpitalach)
Mimo postępu w propagowaniu idei. Cieszyli się większym zrozumieniem(przez społeczeństwo), w minionym dziesięcioleciu niż teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dakota napisał:

z przyczyn prawnych jak wizyta w szpitalach

W szpitalu wystarczy oświadczenie, żeby komuś udostępnić dane na temat zdrowia i dokumentację medyczną.

 

Niemniej jednak legalizacja jakiejś formy związków ma sens, być może przyczyni się do ich stabilności (zmniejszy rozwiązłość itp). Niestety, nie mam wątpliwości, że ideolodzy będą wymuszać zrównanie statusu takich związków z małżeństwami, czemu jestem głęboko przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.