Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Obrzezanie dziewczynek w niemczech - co na to lewacy i feministki?

Recommended Posts

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Z czasem zaczniesz się bać związków tak jak ja. Każdą potencjalną partnerkę będziesz traktował jak zagrożenie.

Miałem jedną partnerkę i była moją pierwszą. Inna para kaloszy że po jakimś czasie ten związek się rozsypał a najważniejsza rzecz. Nie jestem idiotom i nie zrobiłem jej dzieciaka. Bo wtedy zacząłbym się bać.  Szybko sobie znalazła albo miała już orbitera.

18 minutes ago, Aderix said:

Nie jestem idiotom.

Jak nie jesteś, to pisz normalnie.

Sorry, ale musiałem.

• Like 2

1 minutę temu, Strusprawa1 napisał:

Jak nie jesteś, to pisz normalnie.

Sorry, ale musiałem.

Dziękuje za zwrócenie uwagi umknęło mi że popełniłem błąd.

1 godzinę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

są niezdolne do tworzenia głębszych, długotrwałych relacji. 

Chyba masz na myśli większy ogół kobiet. One w przeważających przypadkach, nie są w stanie stworzyć normalnej i długotrwalej relacji.

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Ale obrzezanie obniża libido i panny nie skaczą po bolcach. Według logiki coniektórych to ta zbrodnia jest zbawienna dla samczej pozycji bo panna nie będzie miała pokus na boku.

Według mnie słuszna uwaga, barbarzyńcy robią to po to żeby potem nie było "kutang karuzeli" - to się wydaje logiczne.

Tak czy owak jak dla mnie kolejny dzisiaj paralogiczny temat :(

Posted (edited)
Godzinę temu, Vstorm napisał:

Chyba masz na myśli większy ogół kobiet. One w przeważających przypadkach, nie są w stanie stworzyć normalnej i długotrwalej relacji.

Nie, mam na myśli te pełne nienawiści, próbujące zagłuszyć poczucie narzuconej nożem ułomności, kobiety, które próbują sobie i wszystkim wmówić, że niczym się nie różnią od innych kobiet a brak łechtaczki (albo i całych warg sromowych) nie ma żadnego znaczenia.

Ja może trochę generalizuje, bo moja ex szwagierka była "circumcised" w bardzo drastyczny sposób i to się odbiło nie tylko na niej, ale także na całej żeńskiej linii jej rodzeństwa. Laski miały psychosomatyczne bóle brzucha, trudności w osiągnięciu satysfakcji seksualnej, głęboką podejrzliwość i nienawiść do mężczyzn. Z tego, co udało mi się zobaczyć / posłuchać - nie różniły się specjalnie od innych obrzezanych kobiet. Te babki mają poczucie kurewskiego deficytu, za który gotowe są pozabijać.

EDIT: Tak a propos artykułu - obrzezanie kobiet zostało zakazane w Gambii jeszcze przez ex prezydenta Yaya Jammeh'a w 2015 roku.

Edited by mirek_handlarz_ludzmi

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Z czasem zaczniesz się bać związków tak jak ja. Każdą potencjalną partnerkę będziesz traktował jak zagrożenie.

Dlaczego miałbym się bać związków, Siłą mnie do ołtarza nie zaciągnie kobieta a chyba nie nadejdą czasy że facet nie będzie miał żadnych praw?. Choć jak sobie pomyśleć że zostałaby zaburzona równowaga płci i zostało bardzo nie wielu facetów. Zaczął by się horror.

Posted (edited)

Najlepiej to tłumaczy Oppressed Media:

mqdefault.jpg

Po wysłuchaniu tego wykładu nie trzeba już nic więcej wiedzieć. Powaga. To jest wręcz kompendium, które tłumaczy jak i dlaczego oni grają razem do jednej bramki.

Żeby nie zawierzać jednej jedynej opinii, można się podeprzeć opinią byłej muzułmanki (Ayaan Hirsi Ali):

mqdefault.jpg

Davida Horovitza z The David Horowitz Freedom Center, który tłumaczy ideologiczne aspekty tego nieświętego sojuszu:

mqdefault.jpg

Czy w końcu Bill Warner, który w 4 minuty tłumaczy wspólne cele i metody Lewicy i Islamu

mqdefault.jpg

oraz, coś, czego nikt inny nie dostrzega, że gdy tylko sięgną po władzę odwrócą się przeciwko Lewactwu i je zniszczą. Tak się dokładnie stało w Iranie, gdzie 5 dni po rozpoczęciu rewolucji Chomeini rozprawił się z lewactwem, które mu pomogło przejąć władzę. 

Nawet, Ben Shapiro, zauważa wspólny cel obu ideologii:

mqdefault.jpg

Edited by wrotycz
  • Like 1
  • Thanks 1

Marku, pytasz co na to lewacy. Jako lewak, odpowiem Ci co o tym sądzie.

Przyjeżdżając do innego kraju dostosowują się do jego zasad.

Dziękuje za uwagę 

Posted (edited)

Nie dostosowują się.

Mają swoje zasady i wg nich postępują.

Równość wyników to ich ideologia, a wszystkie sposoby sprowadzają się do jednego - wszystkie chwyty dozwolone byleby osiągnąć cel. Zupełnie jak w Islamie - wszystko co pomaga w postępie Islamu jest dobre.

--

ed: miała być "równość rezultatów" nie "wyników", tak się przynajmniej powszechnie tłumaczy "equality of outcome".

Edited by wrotycz