Skocz do zawartości

Kompleks Edypa a może moja paranoja?


SSydney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną brać!
Ostatnio przeglądałem na jednym ze znanych portali na literę „F” kilka profili matek polek. Ot tak z ciekawości, w sumie nie wiem czemu.


Zaczęła nurtować mnie jedna rzecz, mianowicie zdjęcia, na których matka całuję w usta swojego kilkuletniego syna (przedział wiekowy 5-10 lat). Wiecie taki całus bezpośrednio w usta.

 

Ja na brak miłości ze strony mamy narzekać nie mogłem ale nie przypominam sobie, żeby całowała mnie bezpośrednio w usta. Całus w czoło czy policzek, oraz przytulanie wydaję mi się normalne. Jednak te całusy dla mnie wyglądają bardziej jakby z partnerem.


Schemat ten zauważam raczej u samotnych matek, albo tych, których partnera nie ma na zdjęciach. W profilu są tylko zdjęcia kobiety i jej dziecka/dzieci.(więc nie jestem w stanie stwierdzić czy partnera posiada).

 

Czy tylko mi to trąci pedofilią? Nie znam się dlatego pytam?
Czy może samotne matki, przelewają na synów swoją potrzebę bliskości z mężczyzną, traktując jako „zamiennik” faceta? 
Czy może to mieć wpływ na rozwój dziecka? Same całusy w sumie wyglądają niby „niewinnie” ale ja mam obiekcje co do tego…

 

Niby to nie moja sprawa, nie mam dzieci to powinienem zamknąć mordę ale ciekawi mnie wasze zdanie i wasze doświadczenia w tej materii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to małe kakao.

Nie brakuje matek, które potrafią włazić do wanny z 9 a nawet 12 letnim synem i wyręczać w myciu. Bo to przecież takie niewinne. Rola ojca to miażdżyć w zarodku takie odpały, a gdy ojca nie ma...?

Potem się zasila szeregi bolszewików II fali, bo co innego można zrobić?

List of Synonyms and Antonyms of the Word: lgbt pride

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bonhart napisał:

To to małe kakao.

Nie brakuje matek, które potrafią włazić do wanny z 9 a nawet 12 letnim synem i wyręczać w myciu. Bo to przecież takie niewinne. Rola ojca to miażdżyć w zarodku takie odpały, a gdy ojca nie ma...?

Potem się zasila szeregi bolszewików II fali, bo co innego można zrobić?

List of Synonyms and Antonyms of the Word: lgbt pride

Nie wiem czy to kobieta czy facet po lewej w markowych ciuchach, A wracając do tematu, Dla mnie matka która całuje własnego syna i wchodzi np 12 latkowi do wanny. Nie jest normalna albo ma jakieś ciągoty do własnego syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonhart fajne te dziewuchy na foci. Nie boją się deklarować że takie się urodziły i - jak sądzę - w związku z tym oczekują tolerancji. Nie są jakimiś dziwnymi przebieradłami które bywają na takich paradach. Ot normalne, uśmiechnięte, z wyglądu miłe dziewczyny. Gdyby taki był obraz LGBT w 100% to społeczeństwo miałoby mniejszy problem z przełknięciem tego.

 

Co do tematu, to ja też się nie znam (mimo że mam dzieci), ale brzmi to z deka dziwnie takie całusy albo mycie nastolatka.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pato maksymalne które rodzi kolejne patologie społeczne.

Już nawet nie chcę mi się mówić że jakby ojciec pocałował córkę w usta to by w pierdlu wylądował.

Kiedyś opowiadałem wam o pewnej kobiecie co w jednej pracy z przed kilku lat ją spotkałem i byłem skazany poniekąd na "obcowanie"(bynajmniej nie seksualne) z nią, raz opowiadała z kurwikami w oczach że chodzi z synem 4-5letnim żeby się wysikał do łazienki, po prostu mi się niedobrze zrobiło. Tak jej kutasa brakowało mimo posiadania bogatego męża(a brakowało i to manifestowała to bardziej niż kurwa pod latarnią) że siusiak jej synka był jedynym kutasem który mogła w realu chyba zaobserwować, nawet sobie nie wyobrażam do czego ta "kobieta" była zdolna.

Absolutnie się nie dziwię że jej mąż się nią nie interesował bo była tak narcystyczna że trudno opisać - flirtowanie z każdym kto popadnie w pracy, zachcianki, wychciewanie komplementów na swój temat etc, etc. Koleś się najprawdopodobniej połapał dopiero po ślubie,ale w jego wypadku rozwód nie wchodził w rachubę(straciłby reputację i w ogóle miał raczej wiele do stracenia jaka osoba majętna) - szkoda gadać.

Zaręczam słowem że historia autentyczna i to nie była samotna "madka".

Narcycy muszą być "Naj" i szukają potwierdzenia swojej atrakcyjności seksualnej wszędzie(najwyraźniej dosłownie).

Mózg mi się lasuje na takie coś :(

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, verde napisał:

To prawda z tymi samotnymi matkami. Nawet znam jedną, która wstawiała zdjęcia na swojego F, na których  na których całuje w usta 5-letniego syna

Nie no, ja pierdole, odlatują tu już niektórzy ostro. To zwykłą matczyna czułość, a nie kąpiel z 15 latkiem. Ochłońcie ludzie.

Edytowane przez Exar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Exar napisał:

Nie no, ja pierdole, odlatują tu już niektórzy ostro. To zwykłą matczyna czułość, a nie kąpiel z 15 latkiem. Ochłońcie ludzie.

Według mnie to chore, jak matka całuje w usta swojego 5 powiedzmy letniego syna albo starszego i jeszcze to pokazuje na fejsbuku, przecież jakby jego koledzy to zobaczyli to siara na całą wieś, w ogóle to chore według mnie(w sensie pocałunki w usta).

O wchodzeniu do wanny to nawet nie mówię :(

Z tego co pamiętam to jak miałem 6 lat jak by Ciebie matka odprowadzała do samej szkoły to była siara jak huj, a jeszcze jakieś uściski ,pocałunki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę, iż jest to zwyczajny obłęd madki.

 

Podepnę się pod temat i przedstawię pewne znalezisko na portalu:

https://www.instagram.com/naallkaa/

Czy wychowywana przez tą Panią córeczka nie jest przypadkiem jej "Lalką"?

Cała ta otoczka i pozowanie młodej dziewczynki do każdego zdjęcia.

Loading program...  #księżniczka...

Tutaj wygląda jak by z córeczką w francuza poleciała

https://www.instagram.com/p/Bt5VL3SgJpF/

 

Ciekawi mnie co na to ojciec / mąż? Ile kasy trzeba na to wszystko łożyć miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że takie pocałunki w usta dziecka to przekraczanie granicy cielesności. Choć ja nie czuje się kompetentny by to oceniać, wypowiadam się więc ostrożnie, bo ja od matki dostawałem w dzieciństwie zero czułości, co potem przełożyło się na moje dziwne podejście do kobiet. I tak mój pierwszy poważniejszy związek w ogólniaku, zniszczyłem rekompensując sobie braki z dzieciństwa i robiąc z panny drugą matkę której nie miałem. A one potrzebują swojego daddy a nie sweet son. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pocałunki w usta i wszelki dotyk w nieneutralne miejsca to przekraczanie granicy cielesności dziecka. W dzieciństwie mama / babcia czy kobiety z rodziny całowaly w policzek, czółko i to wszystko. To samo u moich rówieśników z podwórka i to jest normalne.

W dzisiejszych czasach niestety też to zaobserowałem - zwłaszcza jaskrawy przykład dwoch samotnych "madek z dzieckiem" - jedna wlaśnie też na profilu zdjęcia jak całuje synka w usta plus jedna fotka jak nieświadome niczego dziecko trzyma jej ręce na cyckach (oczywiście mega-dekolt). Druga "gwiazda" zaś nie miałą oporów wypowiadać się o swoim 11-letnim synu w stylu "będzie miał dużego po ojcu, wiem, bo widziałam jak się mył ostatnio w wannie". Dla mnie to już zahacza o kobiecą pedofilię. Niestety takie karygodne zachowania w wydaniu kobiet są powszechnie społecznie akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 20:04, BRK275 napisał:

Podepnę się pod temat i przedstawię pewne znalezisko na portalu:

https://www.instagram.com/naallkaa/

Czy wychowywana przez tą Panią córeczka nie jest przypadkiem jej "Lalką"?

Cała ta otoczka i pozowanie młodej dziewczynki do każdego zdjęcia.

Loading program...  #księżniczka...

Tutaj wygląda jak by z córeczką w francuza poleciała

https://www.instagram.com/p/Bt5VL3SgJpF/

 

Ciekawi mnie co na to ojciec / mąż? Ile kasy trzeba na to wszystko łożyć miesięcznie?

 

Ciekawi mnie jak ciężko ta pani pracuje i gdzie w ogóle pracuje. Skąd ma tyle czasu na te wszystkie zdjęcia pozowane (wiadomo każde takie zdjęcie trzeba przygotować, dobrać stroje, miejsce, itd). Czyżby nigdzie nie pracowała? Ale skąd wtedy pieniążki? Czyżby jej facet ją sponsorował? Czyżby był głupi, widząć co wyprawia jego kobieta w internecie? Pytania retoryczne.

 

Ok - to że matka z córką sobie zrobi fajne zdjęcie, fajnie pozowane, w fajnie dobranych strojach itd - raz na rok na wakacjach, nie mam nic przeciwko, fajna sprawa w sumie. Ale w przypadku tej pani wygląda na to, że ona ma za dużo czasu wolnego + do tego jakąś obsesję na punkcie swojej córki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.