Skocz do zawartości

Laska mówi prawdę na temat kobiet 200% szczerość - polskie napisy


Rekomendowane odpowiedzi

@ Adolf 

 

- na wykopkach znajduję

- ciary z wkurwu? Za to że laska rozumie kim jest i jak działa i mówi o tym otwarcie? Szacunek za szczerość i otwarte wyrażanie poglądów. A to że się nam poglądy nie podobają ani ich dalsze implikacje to odrębna sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona chciała tyko zaistnieć, i to raczej nie jest feministka tylko blacharo-hijena.

 

Jestem ciekaw ilu miała facetów, którzy zaznajomili się z jej poglądami, a później chodzili na pasku jako charoszyj misza, zgodnie z jej poglądami!

 

U ruskich, których kultura nie jest jeszcze mocno sfeminizowana wcześniej dostała by solidnego liścia w mordę niż znalazła takiego dobrego misia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ruskich, których kultura nie jest jeszcze mocno sfeminizowana wcześniej dostała by solidnego liścia w mordę niż znalazła takiego dobrego misia.

 

Ojjjj prawda. Raz dwa by ją sprowadzili do parteru. Za takie coś, śliwy pod oczami gwarantowane.

 

Rosyjscy faceci to nie to co spolegliwi, wykastrowani koledzy z zachodniej Europy. Oni się nie pierdolą z babami. Exemplum mój wujek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 99% kobiet różni ją tylko to iż mówi o tym otwarcie i robi to otwarcie. Większość kobiet eksploatuje "misiów" , ale o tym nie mówi, również są dogłębnie przekonane o własnej zajebistości, wspaniałości i że im się należy.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ona powiedziala, w telefonie nie moge uruchmic napisów...

W skrócie, Faceci mają służyć kobiecie, jak mają leksusa i złoto to OK, a jak nie mają tych rzeczy to są luzerami i tłumaczy jak postępować z frajerami. Są tylko do wystroju mieszkania, mają nosić ciężkie rzeczy, a jak się kobiecie znudzą to ona ma prawo znaleźć sobie innego misia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie feministka to kobieta, która podobno wieży w równość płci czyli w teorii chce te same prawa, ale i te same obowiązki, więc powinna dzielić wszystkie koszta po połowie z facetem.

 

Natomiast ta pani to w pełni samoświadoma, niezakłamana łowczyni misiów  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saint - daj ogłoszenie dobrze sytuowany kawaler lat ...... z zawodu (tu wstaw jakiś dochodowy), przystojny, elokwentny, inteligentny. Posiadający auto (tu wstaw bmw/mercedes/audi/porsche/ferrari/bentley - wiesz o co chodzi ma być luksus). Poszukuje pani, głównie do towarzystwa na co dzień i podczas wyjazdów służbowych, która będzie dobrze się prezentować, potrafi zachować w towarzystwie, mówi w j. angielskim. Wymagania : (określ, wiek i wygląd). Napisz że zapewniasz życie na wysokim poziomie, kilka wyjazdów zagranicznych rocznie. 

 

I zobacz jaki będzie odzew. Może cię zadziwić. Kiedyś zrobiłem taki eksperyment z czystej ciekawości żeby obadać jaka jest moja wartość rynkowa, nie mogłem się od odpowiedzi opędzić.  I pań, które spełniały wymagania i takie , które nie spełniały ale obiecywały się "bardzo starać". W ciągu 2 tygodni ukazywało się ogłoszenie, a maile otrzymywałem jeszcze po miesiącu. Było tego w chuj, od wiejskich gąsek po doktorki z prywatną praktyką. Było też naście maili z oburzeniem że przedmiotowo traktuję kobiety (od kobiet oczywiście). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.