Skocz do zawartości

Laska mówi prawdę na temat kobiet 200% szczerość - polskie napisy


Rekomendowane odpowiedzi

Zmień dilera. Czy to ten temat, czy inny, zawsze lejesz wodę bez rzeczowych argumentów, linków, piszesz, by pisać albo uważasz siebie za wystarczający autorytet. Swego czasu z własnej woli przepraszałem Cię za wytknięcie Twojej nadproduktywności związanej z pisaniem postów. Normalnemu człowiekowi zapaliła by się lampka w mózgownicy i docenił dobrą wolę dyskutanta, ale nie od dziś wiadomo, że cebulaczki na wyciągniętą rękę odpowiadają agresją i kąsają dalej. Poza tym weź wreszcie przykład ze mnie i naucz się pisać Ty, Ciebie z dużej litery. Piszesz co popadnie i jak widać, rownież JAK popadnie. Nie będę więcej z Tobą dyskutował, po prostu nie masz argumentów, owszem, istnieje argument odnoszący się do autorytetów, ale Ty nim nie jesteś. Nie akceptuję nie tyle Twoich poglądów, co faktu, że nie podpierasz się żadnymi rzeczowymi argumentami, odniesieniami. Rozumiem, że gdy w tle jest walka o nabijanie postów, człowiekowi odechciewa się wyszukiwać odniesień choćby w internecie. Pisz, co chcesz, rozsądni ludzie to zlekceważą. Od tej pory dla mnie nie istniejesz.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rozumiem, że gdy w tle jest walka o nabijanie postów, człowiekowi odechciewa się wyszukiwać odniesień choćby w internecie. Pisz, co chcesz, rozsądni ludzie to zlekceważą. Od tej pory dla mnie nie istniejesz.  

 

Ja na przykład Pikacza szanuję tylko dlatego, że najebał ponad 6 tysięcy postów. W ogóle jak ktoś ma dużo postów to automatycznie staje się dla mnie autorytetem, nie ważne co pisze.

Taki już jestem prosty chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz jest emerytowanym mundurowym jak dobrze pamiętam? mam rację? 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Edit:

Dobra, podniosłem się z podłogi, wybacz red xD

 

Pika, czyli jak mówiłeś że wpadli na 2 suki to koledzy z pracy? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.... bo dopiero teraz przeczytałem twoje wypociny
 

 

Zmień dilera. Czy to ten temat, czy inny, zawsze lejesz wodę bez rzeczowych argumentów, linków, piszesz, by pisać albo uważasz siebie za wystarczający autorytet. Swego czasu z własnej woli przepraszałem Cię za wytknięcie Twojej nadproduktywności związanej z pisaniem postów. Normalnemu człowiekowi zapaliła by się lampka w mózgownicy i docenił dobrą wolę dyskutanta, ale nie od dziś wiadomo, że cebulaczki na wyciągniętą rękę odpowiadają agresją i kąsają dalej. Poza tym weź wreszcie przykład ze mnie i naucz się pisać Ty, Ciebie z dużej litery. Piszesz co popadnie i jak widać, rownież JAK popadnie. Nie będę więcej z Tobą dyskutował, po prostu nie masz argumentów, owszem, istnieje argument odnoszący się do autorytetów, ale Ty nim nie jesteś. Nie akceptuję nie tyle Twoich poglądów, co faktu, że nie podpierasz się żadnymi rzeczowymi argumentami, odniesieniami. Rozumiem, że gdy w tle jest walka o nabijanie postów, człowiekowi odechciewa się wyszukiwać odniesień choćby w internecie. Pisz, co chcesz, rozsądni ludzie to zlekceważą. Od tej pory dla mnie nie istniejesz.  

mój komentarz do tego




a na dodatek

4304tw8.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie rozumiem kobiet i nie zrozumiem. Mam ciekawsze rzeczy do roboty :D

 

Korwin-Mikke zwykł mawiać, iż w ogóle nie warto zgłębiać świata kobiet. Szkoda na to czasu. Nawet postulował pewną segregację, np. utworzenie osobnych sądów dla żeńskiej części społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- jak by sufrażystki z początków XX wieku zapoznały się z poglądami takiej "feministki" jak z wywiadu to by pal wbiły, przywiązały ją do niego, zaczęły polana znosić i podłożyły ogień   

 

@Brat Jan - ogłaszałem się z tego co pamiętam na eamore (płatność sms), tablicy i jeszcze jakimś serwisie, kilka lat temu. Motywowała mnie jedynie ciekawość, nie spodziewłem się takiego odzewu.  :lol:

 

----> ojojoj... Sorki ze Cie tak punktuje - absolutnie nie wzialem Cie 'na celownik' tylko  chcialbym zeby wszyscy wiedzieli ze sufrazystki to nie byly wcale takie milutkie panienki... Te kurwiszony sprzed 150 lat maja za soba ataki fizyczne, terroryzm, wyroki wiezienia za przerozne przestepstwa, wygrazanie policji, 'hate speach' w ogromnych ilosciach a nawet 'stowarzyszenie morderczyn mezczyzn' - ale ich prawdziwa historia jest od wielu lat maskowana przez ich nastpeczynie. Ogolnie feminazizm to ruch hejterski, walczacy o przywileje dal kobiet kosztem mezczyzn, w dodatku te przywileje nie ida tak jak w przypadku mezczyzn z obowiakami i odpowiedzialnoscia - wystarczy posiadanie pizdy. Dodam ze walczacy z wyimaginowanymi nierownosciami i meskimi, nieistniejacymi 'przywilejami' - gdzies ostatnio widzialem mapke stanow USA sprzed okresu w ktorym te szmaty podjely walke o prawo do glosowania dla kobiet - w polowie stanow kobiety to prawo juz mialy....

 

"Anonse towarzyskie, ogłoszenia matrymonialne oraz oferty erotyczne - dodaj ogłoszenie i znajdź swojego SEX partnera!"

 

Faktycznie to nie burdel, tylko normalne miejsce dla porządnych ludzi :D

 

Pikaczu to założenie nie jest słuszne. Kobiety też nieraz mówią, że wszyscy mężczyźni są tacy sami. Nie ma sensu kierować się generalizacjami, bo jak weźmiesz fałszywe dane wejściowe, to wyjdzie fałszywy wynik. W ogóle nadmierne teoretyzowanie nie ma sensu, tworzy tylko błędne przekonania i zabiera czas i energię na działanie.

 

Ludzie dobierają się na różnych zasadach, z wielu różnych powodów. Tu też generalizowanie daje ci fałszywe wyniki.

 

 

 

Czyli działasz sztampowo i kierujesz się schematami. Spróbuj złamać schemat i zobaczysz jak wiele to daje. Uczucia to podstawa wszystkiego w życiu, a nie żadna racjonalizacja ani skutek związku. Dla wielu osób to główna przyczyna tworzenia związku, a samolubne ego nie ma z tym nic wspólnego.

 

 

 

Pikaczu ty to piszesz na serio, czy znów trollujesz? :D

 

kootas już całkowicie odleciał. Skąd bierzesz te teorie? :D

 

 

 

Nie, solipsyzm to idea, że jedyną osobą na świecie jestem ja (dla ciebie to jesteś ty itd).

 

----> ustaliliscie juz ze pierdziel to kobieta? Bo po przeczytaniu tego watku jestem na 90% przekonany ze tak wlasnie jest... Alternatywą jest zwykle zjebanie mozgowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorki ze Cie tak punktuje - absolutnie nie wzialem Cie 'na celownik' tylko  chcialbym zeby wszyscy wiedzieli ze sufrazystki to nie byly wcale takie milutkie panienki... Te kurwiszony sprzed 150 lat maja za soba ataki fizyczne, terroryzm, wyroki wiezienia za przerozne przestepstwa, wygrazanie policji, 'hate speach' w ogromnych ilosciach a nawet 'stowarzyszenie morderczyn mezczyzn' - ale ich prawdziwa historia jest od wielu lat maskowana przez ich nastpeczynie

- nic nie szkodzi forum jest po to żeby dyskutować

 

- wiem że nie były, cytując samego siebie "by pal wbiły, przywiązały ją do niego, zaczęły polana znosić i podłożyły ogień" :P    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rządów Thatcher Anglia była potęgą, rozgoniła pasożytów ze związków zawodowych, była OK bo miała cechy męskie jak na kobietę-zdecydowana, odważna.

http://libertarianin.org/jak-margaret-thatcher-przyniosla-wolnosc-gospodarcza-wielkiej-brytanii/

ciekawe , czy wiesz ze wielu anglikow cieszylo sie na wiesc ze umarla

konkretnie stosunek do mężczyzn

K... mac ludzie ogarnijcie sie przeciez to prowo, gadac to ona sobie moze , a i tak rozlozy nogi przed wytatuowanym , muskularnym psychopata , tzw alpha male

Otoz kobieta to wbrew pozorom proste urzadzenie dzialajace w dwoch trybach :

1. Tryb dupka - gdy jest z wytatuowanym , muskularnym psychopata , ktory jej nie szanuje , ma slodka minke , maslane oczy i mokro w majtkach , "misiowi" wybaczy kazde kurestwo i nadal bedzie go kochala bo jak sama mowi "serce nie sluga" (autentyczny tekst jednej z moich bylych),pieprzy sie z nim jak szalona, czesto ma jego dziecko , ktore wychowuje inny facet

2. tryb Ryska z Klanu - wieczne zadania , narzekania jaki on okropny i faceci w ogole , gdy jest z nim w zwiazku - sporadyczny seks , albo w ogole jego brak , faceci to seksistowskie swinie , ktore mysla tylko o jednym , Rysiek czesto wychowuje dziecko tego pierwszego ,ale i tak coby Rysiek nie zrobil to bedzie zle, czeste tzw shit testy

obydwa tryby wystepuja u kazdej kobiety , w mniejszym lub wiekszym natezeniu w zaleznosci o wartosci wyniesionych z domu, wychowania , kultury , srodowiska itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 26.08.2015 at 15:08, EnemyOfTheState napisał:

Ja w tym widzę przekaz typu: "facet latający za babą = frajer, jednak taki frajer jest pożyteczny, przynajmniej do czasu aż się znudzi". 

Rok temu mówię do laski , którą wtedy bzykałem z ironią i prześmiewczym tonem głosu : taaaaak kochanie , wszystko co chcesz kochanie - oboje możemy zostać dziewczynami . Wkurw niesamowity , ja miałem wyjebane w to włączyłem muzykę w aucie i sobie siedzę , aż ONA wymiękła . Po czym opowiedziała mi jak miała własnie takiego pieska , mówi tak :
- no wiesz z poczatku to ten chłopak ( jej były piesek ) był zajebisty , usługiwał mi , robił WSZYSTKO co chciałam , rządziłam nim ale potem mi się znudził i go rzuciłam  ( ZARECHOTAŁEM w myślach )
On jeszcze na FB ma z nią zdjęcia . Minęły 2 lata !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.