Skocz do zawartości

Valentina Sampaio


leto

Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?

    • Tak
      9
    • Nie
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Instagram VS: https://www.instagram.com/valentts/

Valentina Sampaio to słynna brazylijska transseksualna modelka. Aktualnie modeluje dla Victoria's Secret.

 

Wg mnie jest piękna. Blisko mojego 10/10. Brałbym ;) tylko nie wiem jak by wyszło w praniu z kwestią kluczyka i zamka hahaha

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnia wymogi dzisiejszego ideału kobiety, ale jak dla mnie zbyt androgeniczna, ciało nastoletniego lekkoatlety trochę, swoją drogą czytałem że taki właśnie profil fizyczności był silnie lobbowany przez homo dyktatorów mody, to taka niby kobiecość, ale ciało bez kształtów, płaskie, długie, smukłe jak chłopiec przed 20stką.

 

Choć brzydka na pewno nie jest. Ciekawa buźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto nie ma takiej możliwości u mnie. Nawet jak siurka nie ma. Przeciez tam po fotach widać, że coś jest nie halo i to grubo...

 

Nie rozumiem tuch typów co szukaja typow z siurkami co przypominają kobiety... Co co oni kurwa? Wyruchali wszytkie kobiety i szukają coś nowego? Z ryja niektóre foty są obleśne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.