Skocz do zawartości

Valentina Sampaio


leto

Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?

    • Tak
      9
    • Nie
      30


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomko napisał:

@Morfeusz Dupę ci widać :).

Może jak się schylam to wystaje, jak staremu naprawiaczowi lodówek, ale pasek trzyma spodnie, to nie sądzę. 

3 godziny temu, Tomko napisał:

Gdybyś nie wiedział, że to koleś to nie poznałbyś. 

Fakt nie poznał bym na 100%. 

Jednak od razu zauważyłem brak kobiecych wcięć, męskie rysy twarzy, itp. W myślach miałem "babochłop", ale doczytałem po chwili że to tranzystor. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Po 1. Oczywiście (powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) na pierwszy rzut okiem wydaje się, że to kobieta ale jak się dokladnie przyjrzeć to jednak widać, że to przerobiony facet!

Po 2. Mnie akurat bardziej pociągają kobiety o zaokrąglanych kształtach, jak to się mówi - lekko przy kości, nie grube ale takie w sam raz, żeby tego ciałka trochę było, żeby było za co złapać i w co klepnąć  ;)

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Morfeusz said:

brak kobiecych wcięć, męskie rysy twarzy

Ale to mają też nierzadko kobiety biologiczne. Mi podchodzi :D

 

PS. Wcięcia to efekt posiadania tłuszczu w większych ilościach, niż Valentina Sampaio ;)

13 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Na żywo poznałbyś od razu. Sposób chodzenia, gesty, mowa ciała a raczej jej brak.

To prawda - vide 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mówienie o kobietach trans że to mężczyźni jest trochę głupie, to tak jak byś miał na imię Tomek a ktoś uporczywie się do Ciebie zwracał jako Grzesiek.

55 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

kobiety z niskim głosem

To nawet nie o to, że ma niski głos, tylko jest on po prostu męski.

 

Ja tam uwielbiam niskie kobiece głosy, może dlatego że za gówniaka słuchałem Hole jak pojebany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.