Skocz do zawartości

Tragiczna historia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci, chciałem się podzielić historią, jaką podzielił się ze mną kolega z pracy. Jego dobry kolega koleś po 30 , związał się z samotną matką z dzieckiem, żyli sobie szczęśliwie, po jakimś czasie, bliżej nie określonym, ale podejrzewam, że koło roku, ten jego kumpel chciał chciał poszerzyć swoje kwalifikacje, zmienić prace, coś zrobić w swoim życiu bo miał gówno prace, zaczął kurs na autobusy.

 

Podczas badań, w krwi wyszły takie wyniki, że lekarz powiedział mu, że albo ma raka, albo jest zarażony wirusem HIV, odrazu szpital, kompleks badań i co się okazało, jest Pan zarażony HIVem, chłop się wystraszył

, przecież miał kochająca partnerkę, której za cholere nie chciał zarazić, gdy do niej zadwonil i powiedział o całej sytuacji, żeby poszła się badać, Pani odpowiedziała, że wie, bo sama go ma :o, gdy jej zapytał dlaczego mu o tym nie powiedziała, stwierdziła "nie chciałam Ci mówić, bo byś nas zostawił, ale ja Cię kocham", i co? 

Koleś jej to wybaczył i są dalej razem.

Jak można zrobić coś takiego drugiej osobie? Świadomie zniszczyła komuś życie. 

 

Mnie przerosła historia i postawa kobiety i postawa gościa, sprawa w sądzie, odszkodowanie i nie wiem co jeszcze, dożywocie dla niej, ja bym napewno nie został z takim kimś, sklamala i zniszczyła gościowi całe życie, w imię paru złotych, które na nie łożył, jak dla mnie MASAKRA. Powinien wygrać nagrodę białego rycerza, takiego czegoś nie można od tak odpuścić. Musiałem się tym tu podzielić bo, aż mnie trzęsie. Miłej dyskusji bracia. 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Turop said:

Podczas badań, w krwi wyszły takie wyniki, że lekarz powiedział mu, że albo ma raka, albo jest zarażony wirusem HIV, odrazu szpital, kompleks badań i co się okazało, jest Pan zarażony HIVem, chłop się wystraszył

Bzdura. Ze zwykłych badań krwi to nie wynika. Poza tym na dodatkowe rozszerzone badanie krwi nie trzeba iść do szpitala. Do tego lekarz, który po pierwszym badaniu krwi sugeruje HIV albo nowotwór to jakiś ewenement. Zakładam, że to skrócona wersja historii, bo inaczej się kupy nie trzyma.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Uważasz, że tak łatwo byłoby od madki z bombelkiem wyegzekwować odszkodowanie lub odsiadkę?

Gdzis mnie to ruszyło, bo próbowałem się zmienić z chłopem miejscem w myślach  i jakoś nie miał bym planu na to jak to rozegrać, przecież bym jej nie zabił. Lubię mieć plan na wszystko i odpowiedź, ale tutaj jest cieżka sprawa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie już nie zdziwi. Czytałem, co się działo po tym, jak ukochany murzyn lewaków Simon Mol zarażał mężatki wirusem. 

 

Jedna była w ciąży, przeniosła na męża i dziecko się chore urodziło. Rzuciła się pod pociąg, z tego co pamiętam. 

 

Kurwa to już za małe słowo na podsumowanie. To gorzej niż karaluch, ściek ludzki. 

 

Wiem, co bym zrobił w takiej sytuacji, ale nie napiszę tego, bo bym srogiego bana wyrwał, a niektórym zaczęłyby się śnić koszmary. 

 

Wydaje mi się, że większość kobiet pragnie być niebezpiecznymi, nieobliczalnymi, niszczycielkami męskich żyć. To im sprawia jakąś przedziwną satysfakcję. To już skrajny przykład, jednak dalej wpisuje się w pewien znany schemat. 

 

Koleś popierdolony do kwadratu, jeżeli wrócił. Skończony całkowicie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

A dziecko zdrowe?

Nie mam pojęcia. Opowiadał tyko o tym koledze. 

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Jak znamy kobiety to ta zarażona być może planuje następne wspólne dla zacieśnienia związku.

Możliwe,właśnie z zaznaczeniem ONA. Nie myślałem o tym dzieciaku, jak będę go widział to się zapytam, może coś wie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop

Ta historia o ile prawdziwa(bardzo wątpię w to) to jest tak tendencyjna jak huj.

I co, że niby z tego wynika że samotne matki mają HIV ? Bo tak to przedstawiłeś.Przecież to absurd.

Ostatnio na forum widzę ostry hejt na SM - bez przesady kurwa.

 

 

Edytowane przez Bohun
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bohun napisał:

Ostatnio na forum widzę ostry hejt na SM - bez przesady kurwa.

Tak wymyśliłem historie z samotną matką żeby coś hejtować. Ja pierdole, podzielić się jakąś informacją z życia na forum, połowa stwierdzi, że człowiek wali scieme, jaki miał bym w tym cel? Jestem tutaj prawie rok, gdzie się na czymś znam, czy potrafię pomóż, to coś daje od siebie bo wiem ilu z was robi coś tutaj dla mnie. Wale bardzo dużo histori z życia przez, które mógł bym być przez najbliższe osoby z mojego otoczenia rozpoznany, a większość stwierdzi, że robię coś dla poklasku. Lepiej pisać pod postami tylko to, co się dowiedziało z książki bez interpretacji z historiami z swojego życia, wtedy będzie wyglądało tak jak trzeba i w taki sposób każdemu taka historia pomoże. Nie mam co robić tylko siedzieć i wymyślać różne sytuacje na BS, a może sam bym się zaraził od Pani z Tindera co chiala bez gumy? Może dlatego chciałem się tym podzielić bo się wszystko zbiegło ? Dobra, robię przerwę od hisotri, które znam, będę się teraz udzielać w trochę inny sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Tak wymyśliłem historie z samotną matką żeby coś hejtować. Ja pierdole, podzielić się jakąś informacją z życia na forum, połowa stwierdzi, że człowiek wali scieme, jaki miał bym w tym cel? Jestem tutaj prawie rok, gdzie się na czymś znam, czy potrafię pomóż, to coś daje od siebie bo wiem ilu z was robi coś tutaj dla mnie. Wale bardzo dużo histori z życia przez, które mógł bym być przez najbliższe osoby z mojego otoczenia rozpoznany, a większość stwierdzi, że robię coś dla poklasku. Lepiej pisać pod postami tylko to, co się dowiedziało z książki bez interpretacji z historiami z swojego życia, wtedy będzie wyglądało tak jak trzeba i w taki sposób każdemu taka historia pomoże. Nie mam co robić tylko siedzieć i wymyślać różne sytuacje na BS, a może sam bym się zaraził od Pani z Tindera co chiala bez gumy? Może dlatego chciałem się tym podzielić bo się wszystko zbiegło ? Dobra, robię przerwę od hisotri, które znam, będę się teraz udzielać w trochę inny sposób. 

No dobra niech Ci będzie że historia jest prawdziwa ale tak ją przedstawiłeś jakby to samotne matki były jakimiś nosicielkami HIV i Ty to ku przestrodze piszesz.

Co powiesz na 40-paro letnie prostytutki ze stażem 20-letnim obrabiające 10kutasów dziennie albo więcej które o komndonach(heh) to nie słyszały kiedyś i żyją i mają się dobrze ? ;)

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Takiego sku...iałego egoizmu nigdy nie widziałem! Ja teraz chodzę po badaniach, setki złotych żeby sobie zrobić bo podejrzewam, że coś mogę mieć i obsrany chodzę, żebym tylko nie zaraził jednej ze swoich byłych chociaż nawet nie wiem czy coś mam a tu takie coś... Koleś debil, ale współczuję mu strasznie. Ja bym wniósł sprawę do sądu...

@Bohun Ale ty piep...rzysz czasami bez sensu...

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard Core'owa historia, myślę, że kobiety są zdolne do takich akcji, niekiedy maja tak zryte berety centralnie, że jest to możliwe, do tego postawa i reakcja tego kolesia tez jakaś chora. Pamiętam aferę związaną z tym całym Simonem Molem i te wszystkie głupie laski, którym widok rolki papy między nogami Simona przysłonił caaaaaaaały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Nie mówię, że to zmyśliłeś, ale chyba warto się zastanowić czy Twój kolega tego nie zrobił, bo połknąłeś to jak młody pelikan.

 

Trafnie ktoś zauważył, że ze zwykłych badań nie można ocenić czy ktoś ma HIV/raka czy nie. Trzeba zrobić odpowiednie badania krwi w tym kierunku.

 

Laska sama też pewnie by się nie przyznała do tego, bo świadome zarażenie drugiej osoby wirusem HIV to przestępstwo. Jeśli było tak jak to opisałeś, czyli była zarażona i była tego świadoma, to pewnie by zrzuciła winę na faceta i trzymała na krótkiej smyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ten nieszczęśnik godząc się na życie z nią zapewne uratował kilku następnych potencjalnych partnerów.

Bo nie sądzę, aby "myszka" zaprzestała poszukiwań, gdyby ją opuścił.

 

Pośrednio poświęcił się dla dobra samców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bohun napisał:

I co, że niby z tego wynika że samotne matki mają HIV ?

Weź się ogarnij. Samotne matki tak jak reszta kobiet może mieć HIV. Posiadanie gówniaka nie czyni ich świętymi. Tutaj chodzi o zachowanie takiego ludzkiego demona, w kobiecej skórze. Świadome zarażenie partnera HIV to skur..ysyństwo, za które powinny być konsekwencje. 

 

@Turop O ile to prawda, to gość jest skończonym idiotom że z nią został. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun @Turop Przedstawił historię bez swojego komentarza moralizatorskiego. Natomiast wiele gówno-historii, które kończą się zdaniem "no i tak to z samotnymi matkami jest" jest na forum mnóstwo. Stąd wierzę w tę historię, nie mam podstaw, żeby nie. A najeżdżanie na samotne matki jako nosicielki HIV to twoja nadinterpretacja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.