Skocz do zawartości

Kobiety sędziują mecz facetów.


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trwa mecz o superpuchar Europy pomiędzy FC Liverpool a Chelsea...

 

Po raz pierwszy w historii zestaw sędziowski tworzą same panie.

 

Jakiś czas temu było już przełamanie w tej kwestii w postaci jednaj pani z chorągiewką na linii a teraz mamy cały kobiecy zestaw sędziowski.

 

Co o tym sądzicie? Czy kobiety powinny sędziować mecze piłki nożnej w której grają sami faceci?

 

Czy kobiety dadzą radę wytrzymać presję i utrzymać emocje na wodzy? Czy dzięki obecności kobiet piłkarze będą wykazywać się większą wrażliwością w walce z przeciwnikiem, będzie mniej fauli, mniej bluzgów, więcej empatii dla rywala?

 

Mam mieszane odczucia i zdaję sobie sprawę, że kontrowersje będą zawsze. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz był sędziowany na przyzwoitym poziomie. Szczerze mówiąc byłem tym mocno zaskoczony.

 

Jeśli mecz będzie prowadzony w dobry sposób to dlaczego nie :) ?

 

Nie mam żadnych blokad w tym kierunku. Szczerze mówiąc nawet w czasie meczu zapomniałem się wielokrotnie o sędziowaniu tego meczu przez kobietę (kolejna zaleta sędzia ma być niewidoczny).

 

Pamiętajcie też moi mili że w na VAR (w słuchawce) siedzieli jedni z najlepszych męskich sędziów na świecie więc w obliczu trudnej sytuacji mogło iść tam sporo wsparcia.

 

T.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.