Skocz do zawartości

Kukiz wyszedł w trakcie wywiadu o koalicji z PSL - Komentator


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie na wierzchu. Kukiz w 2015 wykręcił znakomity wynik w wyborach prezydenckich, a potem bardzo dobry w parlamentarnych - wyprzedził m.in. "Nowoczesną", która miała kasę i medialną tubę. Miał olbrzymi kapitał.

 

Po 4 latach nic z tego nie zostało. Kukiz jest nieskuteczny. Niczego nie zbudował. Ponadto, o czym mówił Korwin, ale i kilku innych polityków, z Kukizem nie można się na nic umówić - uzgodnisz spotkanie, nie przyjdzie, wynegocjujesz ustalenia, nie dotrzyma itp. Sojusz z peezelem to już jest dno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo struga antysystemowca, kazał nazywać się nazywać szmata jak zostanie politykiem, a jak jego ugrupowanie nie rokuje politycznego sukcesu to sprzymierzy się z partią o której delikatnie mówiąc wypowiadał się niepochlebnie.

 

Mnie to wystarczy za wiarygodność tak w wymiarze czysto ludzkim jak i społecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kim Un Jest?

 

Liczą się czyny, a on utrzymuje swoje założenia i idee. Że następują różne zmiany i roszady niespecjalnie mnie dziwi jest zależny od wielu rzeczy i ludzi. Ludzie go opuszczają, bo się okazuje, że jednak subwencje partyjne i dietki są w nie kij dmuchał. MI szkoda, że się z Jakubiakiem rozstali, trzymam kciuki za obu i nie widzę tu oportunizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się odbije to ich opuści, powiedział w wywiadzie, że najważniejszy jest cel główny. Wciąż nie widzę tu oportunizmu swoje idee i założenia podtrzymuje skąd mógł przewidzieć odejście posłów. Jest tworem absolutnie nowym na scenie politycznej jak cała ogólnie pojęta centrowość. Piłsudski jak szedł pierwszy raz wyzwalać Polskę miał ze sobą ponad setkę żołnierzy których chłopi nie rzadko obrzucali gów***. Jednak Marszałek widział cel, był jaki był, ale cel był określony, tutaj jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny głosowałem na Kukiza, widać jakich sprzedajnych ludzi miał w swojej drużynie - połowa sprzedała się za stołki.

 

Myślę podobnie do Ciebie, że wyznaczył cel i będzie uparcie do niego dążyć. W obecnym systemie demokratyczno-partyjnym nie ma możliwości odwołania posła przez suwerena. Referendum musi dodatkowo poprzeć sejm i senat.

 

Demokracja teoretyczna. Gdyby były jowy, moglibyśmy zagłosować na kogo chcemy i mieć przedstawiciela w rządzie z możliwością jego odwołania, gdyby nie spełniał swoich postulatów.

Edytowane przez kaleczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aderix

 

Ciekaw jestem ile takie mądrale jak ty spróbowały zrobić dla kraju. Piszę ad personam o tym dlatego, że bardzo łatwo rzucać płonne inwektywy spłaszczające ogrom energii jaką włożył ten człowiek.

 

@Pilot Pirx Jeśli Kukiz faktycznie się zeszmaci dla pieniędzy będę pierwszy, którzy rzuci kamieniem. 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś w życiu palnąć, potem zrobić inaczej. Każdemu się zdarza. Ale Kukiz zarzekał się, deklarował pewne rzeczy z pełną świadomością i czasem wręcz zaciekłością. Potem postępuje jak postępuje. To jest ideowiec? Korwin to jest ideowiec, 150 lat próbuje wejść do sejmu i pytany czy nie powinien zmienić nieco swojej retoryki, wtedy może oswoiłby elektorat, stanowczo podkreśla, że nie będzie się łasił, ceni te 1,5 procent.

 

Kukiz to kukiełka, nie ideowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Aderix

 

Ciekaw jestem ile takie mądrale jak ty spróbowały zrobić dla kraju. Piszę ad personam o tym dlatego, że bardzo łatwo rzucać płonne inwektywy spłaszczające ogrom energii jaką włożył ten człowiek.

 

@Pilot Pirx Jeśli Kukiz faktycznie się zeszmaci dla pieniędzy będę pierwszy, którzy rzuci kamieniem. 

Mówiłem o Atorze a nie Panu Kukizie, Ja nie ufałem temu całemu Kukiz 15, Mieli takie same cele i motywacje, Jak reszta ludzi siedzących w sejmie.

Edytowane przez Aderix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna marionetka służb, posłuchajcie Kukiza, przecież ten człowiek nie ma ani ogłady, ani kultury, obycia i nie potrafi się wysłowić, nie zna znaczenia niektórych słów, zerowa kompetencja, rzucania frazesami, takiego tępaka można pchnąć na chwilowy piedestał i wykorzystywać, bo się nie zorientuję, podobnie było z Bronkiem Komorowskim, który był dla służb znacznie wygodniejszy niż Donald Von Thusk, kiedy ten ubiegał się o prezydenturę, Tuskowi dano to do zrozumienia, i od razu wycofał się o fotel prezydenta :) .

 

Zrozumcie, teatr albo cyrk który mamy w Polsce jest już od dawna zaaranżowany, aktorzy nie są przypadkowi, po prostu Ci sami ludzie z jednego korzenia, stoją po rożnych stronach barykady, prawicy, lewicy, wojsku, szkołach, urzędach itd, mówiąc kolokwialnie, wszyscy po jednych pieniądzach, albo jednym chujem robieni.

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem całość zanim wrzuciłem, Kukiz mi wygląda na dosyć uczciwego gościa, do tego śmiem twierdzić, że prawdopodobnie z koncertów zarobiłby więcej i miałby mniej nerwów niż prowadząc Kukiz'15, czego obecnie robić nie może (koncertować). Wg mnie on ma rację, no bo jakie inne wyjście mu zostaje, jeśli chce wcielić swoje idee w życie? Ludzie się niektórzy porozchodzili, wkurwienie społeczeństwa minęło a PSL wpisał jego postulaty na listę, więc stąd taki układzik. Zobaczymy czy PSL go nie wydyma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie spokój z tym gościem. Wystarczy spojrzeć na jego życiorys i życie zawodowe. Kto mądry ten się domyśli. Mnie tylko zawsze zastanawia jak odbiera się w takich przypadkach instrukcje. Nie wiem czy spotykają się w knajpach, na cmentarzach czy gdzieś indziej. Jego partia powstała jak myślę tylko po to, żeby w przypadku mniejszej wygranej PiS wejść w koalicję a następnie w odpowiednim momencie rozjebać rząd. Co więcej, myślę, że ci którzy od niego uciekli zorientowali się co to za gość i co tak na prawdę wspierają. 

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 16:48, Kleofas napisał:

Panowie, dajcie sobie spokój z tym gościem. Wystarczy spojrzeć na jego życiorys i życie zawodowe. Kto mądry ten się domyśli.

Widocznie nie jestem mądry ale otwarty, wyjaśnij gdzie jest to argumentem konkretnie?

 

Ja uważam, że gość widzi szklany sufit układu Po PiS i go to niszczy, to jest clue jego walki dlatego uważacie, że nie ma programu. Według mnie Polska aż tak bardzo programu nie potrzebuje, rozbicie PO PiS to rozbicie interwencjonizmu, polacy sami sobie poradzą nam trzeba po prostu nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.