Skocz do zawartości

Kukiz wyszedł w trakcie wywiadu o koalicji z PSL - Komentator


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to kukiz był od początku takim pionkiem, wystawionym tylko po to by podjebać jak najwięcej głosów innej grupie o "podobnych" anty systemowych ambicjach" co on - tak, chodzi mi tu o JKM. Udać się mu udało, bo ani on nie otrzymał wielu procent, tym bardziej JKM - czyli cel osiągnął. Jak widać JKM wciąż z Narodowcami i resztą KONFEDERACJI swoje, a kukizik już co innego, a ludzie to i tak barany które zagłosują na tego patałacha albo pozostałe ryje, które rządzą na przemian i chuja z tego jest. 

 

Naprawdę nie wiem czy to tak ciężko zagłosować na kogoś, kto nie był ani razu u tego przysłowiowego koryta, by się po prostu przekonać czy będzie kwicoł jak reszta świń, czy może - jakimś cudem - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead Sam fakt, że ktoś jeszcze u żłoba nie był to dla niektórych (np. dla mnie) za mało, by oddać głos na taką osobę/partię. Generalnie to mam wrażenie, że absolutnie żadna partia nie jest zainteresowana wprowadzeniem realnych zmian, a programy to przelewanie z pustego w próżne i zastępcze tematy typu aborcja, kara śmierci i tym podobne pierdoły. Jesteś w stanie wskazać, kto proponuje jakieś konkrety (hasła typu: silna armia, niezależna Polska to nie są konkrety), które przekonuję Cię do oddania głosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Sęk w tym, że ja nie miałbym problemu poświęcić tej dupokracji w ramach autorytarnych rządów jednego gościa, który zrobił by tu porządek, tak jak Putin zrobił z oligarchami w Rosji.

Silna armia? Co znaczy dzisiaj silna armia jeśli jeden ze 100% wrogów pokiwa Ci atomówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Bo za przeproszeniem było głupie :D  NIKT tu nic nie oferuję, więc idąc tym tokiem rozumowania i eliminacji, zagłosuję na ludzi którzy od kilku-kilkunastu lat powtarzają i trzymają się jednego i nie mieli jeszcze szansy nic tutaj zrobić. Sam, choćby mój głos poszedł w próżnię, mam zamiar zagłosować na Konfederację, żadnych zjebensów platformersów i szabas goj-pisiorów i reszty tego postronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz to wentyl bezpieczenstwa dla sflustrowanych demokracja .System musi posiadac i takich graczy by sie ciemny lud za szybko nie polapal co tu jest grane .Jak zniknie wymysla cos nowego gdzie sieroty po kukizie beda mogly "przelewac swe zale" , tak to sie kreci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sporo stracił w moich oczach. Pozwolił by mu jeden poseł rozwalił partię od środka, powyrzucał kilku kluczowych posłów, nie zbudował przez wiele lat struktur, wodził za nos inne partie. Żenada, człowiek nie poważny, jedynym plusem że pojawiło się wielu ciekawych posłów jak np Liroy, który okazało się był jednym z bardziej pracowitych posłów w sejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.