Skocz do zawartości

Zdrowy rozsądek przebija się do mainstream (powoli)


Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

Bezprawnik to dobra strona/portal ale nazywać to głównym ściekiem to przesada, wręcz nadużycie. To nie żaden mainstream tylko alternatywne medium. Na tzw. zachodzie mogłoby zostać okrzyknięte alt-right.

Zarówno Wikipedia jak i RationalWiki zrównują alt-right z faszystami. Więc nie nazwałbym tego mainstream.

 

Jednak Bezprawnik jest dość poczytny, dlatego to faktycznie dobrze, że wieści z frontu docierają do ludzi bo szczekaczki trąbią swoje cały czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oburzenie pizdowatych, rogatych białych rycerzy w komentarzach, większe niż samic, które rodzą im dzieci badboy-ów. :lol:

 

Olgierd Rudak  1 dzień temu

Czyli usankcjonowanie kolejnego państwowego przymusu -- tym razem miałoby wchodzić z urzędu z butami w najbardziej prywatne zakątki ludzkiej duszy -- a przy okazji ściągnąć sobie troszkę DNA od każdego faceta (dzieciatego, na razie). 
Pamiętam jak wiele lat temu śmiałem się, że doszło do zarejestrowania DNA każdego Islandczyka (tak -ssona jak -dottir).

 

Waldemar Bulkowski  1 dzień temu

Acha... Z urzędu? To ile będzie nieszczęść wywołanych tym badaniem "z urzędu" w sytuacji, gdy facet nie chce wiedzieć, że to dziecko nie jest jego? Gdyby nie wiedział, dalej wszyscy byliby szczęśliwi.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Morfeusz said:

To ile będzie nieszczęść wywołanych tym badaniem "z urzędu" w sytuacji, gdy facet nie chce wiedzieć, że to dziecko nie jest jego? Gdyby nie wiedział, dalej wszyscy byliby szczęśliwi.

Nie wymyśliłbym takiego absurdu gdybym chciał. Jak bardzo trzeba mieć na*#&ane w głowie, żeby coś takiego wymyślić? A czy on byłby szczęśliwy wychowując cudze dziecko? Jeśli tak, to niech mówi za siebie, bo ja nie znam mężczyzny, który byłby szczęśliwy z takiego obrotu sprawy, a paru znam.

 

Do tego ten cudak Rudak, to zawodowiec - ma 9k+ komentarzy na disqusie. To nie jest jakiś przypadkowy Jak Nowakowski, z Koziej Wólki. Z ciekawości, ciekawe ile mu płacą?

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy badanie powinno być z urzędu. Są argumenty za i przeciw. Natomiast prawo powinno być tak skonstruowane, aby kobiecie nie opłacało się oszukiwać. Minimum to możliwość zaprzeczenia ojcostwa do pełnoletności dziecka oraz możliwość żądania zwrotu poniesionych na nie swoje dziecko nakładów. Z odsetkami.

 

Jeśli chodzi o alimenty na byłą żonę, to sprawa wg mnie nie jest prosta. Z jednej strony jest kuriozalny przypadek Kazia, z drugiej sytuacja, kiedy kobieta rezygnuje z kariery, rodzi dzieci, a mężowi się nudzi. Nie wiem, jak to ogarnąć. Na pewno 5 lat alimentacji to jest absurdalnie dużo. Maks 2 lata wystarczą, aby kobieta wróciła na rynek pracy, a być może wystarczy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, "...nie zna życia, kto nie służył w Marynarce..."

 

Kto nie doświadczył tematów z wychowaniem nie swojego dziecka lub nie zna ze swojego otoczenia takich sytuacji to woli żyć w nieświadomości.

 

Czasami przypadkiem się ujawnia, gdy jest niezgodność grupy krwi dziecka z grupami rodziców... To jest sygnał, że coś może być na rzeczy...

 

ustalenie ojcostwa a grupy krwi, ustalenie ojcostwa a grupa krwi, ustalenie ojcostwa z grup krwi, badanie ojcostwa a grupy krwi, ustalenie ojcostwa na podstawie grup krwi, ustalenie ojcostwa na podstawie grupy krwi

 

Więcej w temacie:

 

https://www.testdna.pl/ustalenie_ojcostwa_a_grupa_krwi/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercyza a alimenty na byłą żonę.

 

"Nie sposób zapomnieć też o tym, że alimenty na byłego męża czy alimenty na byłą żonę „grożą nam” nawet po zawarciu umowy przedmałżeńskiej, która nie jest w stanie uchronić przed tego typu ponurym losem."

 

Hahaha. Dobrze wam tak frajerzy co ulegliście babskiemu biedoleniu i daliście się wrobić w małżeństwo. Śmieje się z was do rozpuku. - Tak właśnie bym kurwa mać napisał, gdyby nie to, że sam od 11 lat jestem żonaty. ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.