Skocz do zawartości

O co chodzi tej lasce? Chce żebym za nia biegał?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla mnie, to ona ma jakiegoś gacha, stąd te "dziury" w waszym kontakcie. A ten tekst, że zaraz jej się telefon rozładuje( w momencie Twojego niezapowiedzianego telefonu), to już w ogóle banał. Lalki w dzisiejszych czasach pilnują kilku rzeczy, np: żeby makijaż na ryju leżał równo, niezmazany i żeby telefon był na full( nawet jeśli nie, to ładowarki noszą przy dupach, jak podpaski w czasie okresu). 

 

Godzinę temu, Axel napisał:

W sumie macie rację, muszę sobie dać z nią na wstrzymanie. I tak zrobiłem, nie dzwoniłem do niej ani przedwczoraj, ani wczoraj jak obiecałem, ale napisałem wczoraj smsa na dobranoc po 21.

Wiesz co to znaczy dać sobie na wstrzymanie? Nie pisać w ogóle przez kilka dni, czasami tygodni. Ty odpierdalasz "casablance" i nie odzywasz się 2 dni, po czym wysyłasz smsa na dobranoc. Żeś se dał na wstrzymanie...

 

Godzinę temu, Axel napisał:

Napisała dzisiaj niby pierwsza,że wczoraj wyszła ze znajomymi gdzies na piwo i pozno odczytała mojego smsa jak juz pewnie spałem. I zapytała co u mnie, ale mnie wkurzyła i jej nie odpisuje bo napisała dopiero o 14.20. 

Oj ona była, ale na czym innym. Też kształt podłużny. 

Tak jest, pokaż jej teraz! Nie odzywaj się cały dzień do niej, a wieczorem napisz smsa na dobranoc. To jej na pewno da do myślenia...

 

 

Panie, jak lubisz być w chuja robiony, to dalej pisz i ustalaj terminy, które ona i tak ma w dupie, albo miej jaja i każ jej spadać na bambus. 

Naucz się. Proponujesz spotkanie. Odmawia( nie słuchasz powodu, bo to i tak ściema w większości przypadków) i piszesz, że jak będzie wolna, to niech się odezwie i może wtedy jakoś się spasujecie. Cześć jak czapka i jak kamień w wodę. 

Jasny komunikat. Mam swoje życie. Nie jestem zdesperowany. Nie jesteś, aż tak fajna, żebym za tobą latał. 

 

Pojął? 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Axel napisał:

W sumie macie rację, muszę sobie dać z nią na wstrzymanie

No dopiero teraz mamy rację.

 

Reszta wypowiedzi skąd cytat, jasno kieruje 4 wątki.

1 Ostatnia orbita.

2 Pani jednak nie ma aż tyle ATENCIO lub jest ona słaba/standardowa.

3 HER BOLEc jest ....... nazwijmy to nie stabilny(niczym izotop ciemnego tytanu).

4 Już PRZEJĘŁA kontrolę nad waszym układem.

 

ZATEM racją obecnie będzie tylko ZOSTAW JĄ W SPOKOJU, Z TEGO JUŻ NIC DOBREGO NIE BĘDZIE!

.....sory....sam popsułeś sms'y na dobranoc? 

....nie widziała sms'a, to czym była zajęta jak one śpią z telefonami w gaciach( tu wizualizacją wibracji kiedy DZWONI NIE ZNAJOMY :P)

 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JoeBlue napisał:

Przeczytaj z 500 postów z tego forum i nie będziesz usiłował wymyśleć koła.

 

Dzięki poczytam.

Zastanawia mnie trochę to odpisywanie mi z opóźnieniem np. ja napisze smsa na dobranoc, ona odpisuje nastepnego dnia popoludniu milo przepraszajac i pytajac sie co u mnie slychać...

Nie odebralibyście tego jako brak szacunku? Taka moja znajoma koleżanka powiedziala mi, że przesadzam, ale sam nie wiem czy ona coś nie kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Axel napisał:

ona odpisuje nastepnego dnia popoludniu milo przepraszajac

Kłamstwo.

30 minut temu, Axel napisał:

Nie odebralibyście tego jako brak szacunku? 

I tak i nie. Bardziej skłaniam się ku temu, że ma cię szeroko w swoim oku saurona(czyli w dupie). A czy to brak szacunku czy zwykła olewka, sam sobie odpowiedz....

 

30 minut temu, Axel napisał:

Taka moja znajoma koleżanka powiedziala mi, że przesadzam

 Nigga please.... Równie dobrze możesz iść po poradę na netkobiet.....pl. Tam ci dziewczyny doradzą?

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.