Skocz do zawartości

Poradniki podrywu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam watahę,

 

Zauważyłem, że dużo osób mimo oglądania materiałów z serii Red Pill, MGTOW i tym podobne nie zainteresowało się stricte tematyką uwodzenia, a warto by było poznać opinię i wskazówki od osób, które poświęciły dużo czasu na zgłębianie tematyki damsko-męskiej atrakcyjności. Mnie osobiście lektura niektórych przystępnych poradników z pewnością uchroniła przed popełnieniem katastrofalnych błędów i dobrze nastroiła gdy ruszałem do matrymonialnego boju.

 

Ponieważ poradniki te czytałem dość dawno temu, dlatego wypiszę tu tylko pseudonimy autorów, których materiały przyswajałem. Zaczynałem od publikacji Undera (System Drani), Mancera oraz Feniksa. Przeglądałem też część materiałów zagranicznych pick-up artystów, ale to już w związku z różnicą kulturową zostawię zainteresowanym osobom do samodzielnego wyszukania. Jestem pewien, że lektura tych poradników pomoże wielu osobom. Większość materiałów jest już dostępnych za darmo w czeluściach internetu. Zachęcam wszystkich do podawania bezpośrednich linków w tym temacie jeśli jesteście na bieżąco z obecnymi popularnymi trenerami podrywu.

 

P.S. Jeśli zrobiłem dubla to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.