Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej ma szansę. W tych czasach granice się przesunęły. Na rynku jest dużo ogarniętych życiowo, dobrze wyglądających i zadbanych facetów w wieku 38-45 lvl, dla których 31-latka to atrakcyjna partia , a lekkie wycofanie faktycznie może być atutem. No chyba, że jest z tych co to "zasługują na więcej" i 23-letni trener personalny z siłowni to absolutne minimum.

Edytowane przez Avanti!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobowość osobowością, najważniejsze jest czy atrakcyjna dupa jesteś jeśli tak to nie będzie problemu, a jeżeli mniej atrakcyjna to też zawsze jakiś frajer się znajdzie, zrób sobie jakąś fajną fotke np w krótkiej sukience i rajstopkach oraz bucikach, wstaw to na jakiś portal randkowy i zaraz będziesz miała wysyp adoratorow, zrobisz przesiewke odrzucisz co trzeba a z resztą zrobisz sobie casting, w końcu znajdziesz jakiegos frajera i go ładnie wyruchasz że wszystkich złudzeń, powodzenia. 

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 16
  • Dzięki 4
  • Haha 9
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda potwora znajdzie swojego amatora :P A tak serio to zależy czego szukasz, jak już się ukierunkujesz to na pewno ktoś się znajdzie. Zadbaj o siebie i wyluzuj, bez tego ani rusz. I tak jak już koledzy wspomnieli, warto mieć realistyczne oczekiwania, chyba że chcesz koniecznie być rzucona przez jakiegoś Chada po tygodniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że ma szansę. Moja ciocia po rozwodzie poznała fajnego faceta- przystojnego i z własną firmą, fajnego z charakteru- w wieku 45 lat. 

Tyle, że ona wygląda na mniej lat niż ma i jest ogólnie bardzo atrakcyjną kobietą jak na swój wiek. 

A znam też pewną parę, która poznała się po 70-stce w sanatorium, chodzą razem za ręce i wyglądają na zakochanych :)

Więc chyba w każdym wieku można kogoś poznać, a 30 lat to jest jeszcze względnie młody wiek, biorąc pod uwagę, że długość życia sie wydłużyła i czasy zmieniły bo więcej osób studiuje, koncentruje się najpierw na karierze, a dopiero później na zakładaniu rodziny.
20 lat temu 30-latka była tzw. "starą  panną" i może miała już małe szanse na poznanie kogoś, ale w dzisiejszych czasach wielu ludzi poznaje się właśnie w tym wieku.

A  w ogóle, to kobieta ( i zreszta facet też) powinna znać swoją wartosc w każdym wieku, tymczasem wiele wpada w niepotrzebne kompleksy, niestety głównie przez media, które wmawiają ludziom bzdury, że im jest sie starszym, tym mniej wartościowym. A starzenie się nie może być wg mnie uznawane za wadę bo jest zupełnie normalne.

Każdemu przybywa lat, więc jak może byc to wadą? Bardziej liczy się to jak dobrze sie czujesz i wyglądasz na swój wiek niż sam pesel.

Poza tym 30-latka 30-latce nierówna. Jedna może wyglądać na 25 lat, a druga na 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

 najważniejsze jest czy atrakcyjna dupa jesteś jeśli tak to nie będzie problemu, a jeżeli mniej atrakcyjna to też zawsze jakiś frajer się znajdzie, zrób sobie jakąś fajną fotke np w krótkiej sukience i rajstopkach oraz bucikach, wstaw to na jakiś portal randkowy i zaraz będziesz miała wysyp adoratorow

Dokładnie, 31-lat to nie 25, ale nie jest to tragiczny wiek. Takie w wieku 35 lat też znajdują i to nie jakieś skrajne odpady. Wiadomo, nie ma co liczyć na mega-ciacho chada, ale jak pisalem jest dużo wolnych ogarniętych facetów 35+ i 40+, dla wielu z nich kobieta 30-33 lvl to optymalny wiek. Kolega też radzi dobrze - warto zadbać o wygląd, amatorów na portalach randkowych znajdą się najprawdopodobniej dziesiątki (chociaż znając życie tam wśród adoratorów raczej natrafisz na typowe "beciaki" albo jakieś odpady psychiczne). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja matka miłość życia poznała przed 50, więc zdarza się. 

 

Ja akurat nie szukam w ogóle i pewnie w społeczeństwie pojawiło się bardzo wielu mężczyzn podobnych do mnie światopoglądowo.

 

Jak chcesz kogoś mieć to nie zwlekaj i nie czekaj na kontakt, tylko angażuj się w życie towarzyskie, w rozwój i w niszczenie babskiego, szkodliwego życiowo podejścia. Wtedy wróżę sukcesy. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Ja akurat nie szukam w ogóle i pewnie w społeczeństwie pojawiło się bardzo wielu mężczyzn podobnych do mnie światopoglądowo.

Witamy w klubie. Też tak mam. Zauważam, że jest to coraz częstsza tendencja wśród mężczyzn 35+, zwłaszcza tych, którzy mają całkiem dobrze poukładane pod kopułą. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ace of Spades napisał:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD z własną firmą :DDDDDDDD normalnie nie mogę 

Ciocia sama prowadzi swoją działalność i nieźle zarabia , więc i faceta chciała ogarniętego, tym bardziej, że jej były mąż wydawał jej pieniądze na głupoty, albo przepijał, także nie widzę w tym nic dziwnego, że jest to jedna z jego zalet, tym bardziej, że nie jest ona jego utrzymanką

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, mac said:

Jak chcesz kogoś mieć to nie zwlekaj i nie czekaj na kontakt, tylko angażuj się w życie towarzyskie, w rozwój i w niszczenie babskiego, szkodliwego życiowo podejścia. Wtedy wróżę sukcesy. 

O to to

Wydrukuj to sobie i powieś nad łóżkiem @Czerwona666

 

Tylko coś mi mówi, że i tak zrobisz tak, jak gadzi mózg podyktuje.

Powodzenia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Natii napisał:

Ciocia sama prowadzi swoją działalność i nieźle zarabia , więc i faceta chciała ogarniętego, tym bardziej, że jej były mąż wydawał jej pieniądze na głupoty, albo przepijał, także nie widzę w tym nic dziwnego, że jest to jedna z jego zalet, tym bardziej, że nie jest ona jego utrzymanką

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spotkać taką kobietę jak ciocia @Natii

Niekoniecznie do związku (bo jako singiel z odzysku mam zajebiście satysfakcjonujące życie) ale żeby poznać jak taka kobieta działa i rozumuje. Pewnie jak facet ale i tak mnie to bardzo ciekawi.

 

@MalVina ona tu nie przyszła po poradę tylko po atencję. Nie widzisz tego?

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.