Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Doggie napisał:

@MalVina Tak zazwyczaj jest, że kobiety wybrzydzają, a gdy zbliżają się do ściany to nagle "olaboga gdzie mój książę". Z wiekiem tracą wartość na rynku matrymonialnym, więc obniżają wymagania.

Jak kobieta jest odpowiednio atrakcyjna, to uważam, że wcale nie traci na rynku matrymonialnym, popatrz np. na Martę Żmudę-Trzebiatowską, albo Paulinę Krupińską, które są po 30-stce.

Owszem, maja one pieniądze, ale też nie wyglądają na jakieś napompowane kwasami, więc są w miare naturalne, pewnie dbają o siebie bardziej niż statystyczna kobieta, ale widać, że da się byc  nawet bardzo atrakcyjną  w tym wieku.

Anna Przybylska też była piękna mimo 37 lat,a przy tym matką i żoną, więc przy odrobinie wysiłku i zdrowym trybie zycia uważam, że da się wyglądać dobrze nawet po 40-stce.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, MalVina said:

Ty tak serio? Wiekszosc ludzi w PL za tyle żyje i nie są nieudacznikami. Ja chyba na innej planecie żyje niż ty ?

Wystarczy poczytać sobie fora, grupy, artykuły gdzie się wypowiadają kobiety o tych nieudacznikach.  Prawdziwy facet zaczyna się od 10tyś. netto. No i musi wyglądać min. jak Brad Pitt a nie jakiś pryszczaty Java Developer z pensyjką 20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Słowianin napisał:

Wystarczy poczytać sobie fora, grupy, artykuły gdzie się wypowiadają kobiety o tych nieudacznikach.  Prawdziwy facet zaczyna się od 10tyś. netto. No i musi wyglądać min. jak Brad Pitt a nie jakiś pryszczaty Java Developer z pensyjką 20k.

Nie wiem, nie czytuję. Kiedyś, lata temu, próbowałam kafeterii (czy jakoś tak), ale szybko zwinęłam żagle, bo poziom jadu i wyrachowania był odrażający. 

Tyle tylko, że ja nie oceniam wszystkich kobiet przez pryzmat tego co piszą jakieś pustaki na forach o paznokietkach. 

Dla osob z mojego otoczenia, widocznie prostaczką jestem, możliwe, to jest normalna pensja. 

 

Przepraszam za offtop.

Edytowane przez MalVina
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, azagoth napisał:

Przecież to temat pt. "Mam 31. Napiszcie, że jestem zajebista".

Ale to nie pierwszy taki temat z dupy, cały czas wyskakują na Forumie takie tematy, ktoś zakłada konto jako kobieta i wyskakuje z pytaniem typ "mam pytanie, pomóżcie, czy po wtorku na pewno będzie środa?" po czy następuje cisza w eterze że strony Pani pytajacej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina Też mi to śmierdzi. Podejrzewam, że ma teraz ubaw, ilu dało się wkręcić w podbijanie jej ego

 

@Czerwona666 Rzucasz takie pierdy, nie piszesz nic o sobie, nie wchodzisz w dyskusje, tylko sprawdzasz ilu się zleci pocieszać. 

 

3970314.jpg

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić, że tak jest. Założy taka księżniczka temat i zaraz ma 10 stron odpowiedzi. Nawet nie chce jej się napisać coś więcej o swojej sytuacji, jakie ma wymagania, doświadczenia, opisać lepiej siebie, poddać nawet ten pieprzony numer buta czy cokolwiek innego.

Wystarczy machnąć dwa zdania typu " Mam 31 lat, jestem wycofana. Nadaję się ?"  Jej się pisać nie chce, ale niech się inni produkują. Najlepiej niech jej całe wypracowania piszą na podstawie dwóch zdań, które wystukała na klawiaturze na swój temat.
 

Cytat


A co mam napisać więcej ? 

 

Nic, nadajesz się. Trzy razy na tak, zapraszamy do następnego etapu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 Bawisz się z nami, bo nie wierzę że naprawdę jesteś tak nie ogarnięta. 

 

Twój:

  1. wzrost,
  2. waga,
  3. SMV,
  4. posiadane gówniaki?
  5. singielka albo rozwódka?
  6. ilość kotów i zwierzyńca?
  7. leczona na jakieś choroby?
  8. potrafiąca gotować?
  9. nie kupcząca tyłkiem?
  10. z rodziny pełnej czy rozbitej?

 

Inne wady i zaburzenia? Poza kultem szatana (666).

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Czerwona666 napisał:

Napisałam, jestem zdystansowana osoba. Jeden mnie nazwał sztywna nawet. Nie miałam nigdy przygodnych relacji. Opisałam tu wątek gdzie gość mnie potraktował jak prostytutkę . 

Z tego co napisałaś to sama się tak potraktowałaś. Przeczysz sama sobie. 

"Nigdy nie miałam przygody", a w innym wątku opisujesz na co komuś obcemu pozwoliłaś. 

Albo masz schizofrenię. 

W takim razie - do lekarza. Poważnie piszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.