Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Czerwona666 napisał:

Ja tez siebie nie uratuje. Nie mam fury kasy. 

Heh, a od kiedy kobiecie potrzebna fura kasy, czasy posagu chyba mięły ? lolXD

Jakby jakaś kobieta zarabiała dużo więcej ode mnie to jakoś hujowo bym się czuł przy niej :(

Na internetach są oferty sponsorek ale są to najczęściej bogate starsze panie szukające męskiej kurwy albo młode też zarabiające kasę ale zaburzone jak sto hui i też szukające męskiej kurwy :(

Jak dla mnie sytuacja uwłaczająca facetowi, bynajmniej mnie :(

Rozważ se to na spokojnie.

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym naprawić zeby, zaciskam zeby, krusza się. I wiele innych rzeczy. Nie stać mnie na to gdybym była ładniejsza nie musiałabym nic robić . Przegrałam. Ludzie takich jak ja wyśmiewają . Teraz nie liczy się nic tylko wygląd i kasa.

Edytowane przez Czerwona666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i troll, ale to nie pierwszy przypadek, kiedy kobieta sklasyfikowana jako łatwa - nie jest świadomie rozpustna, ale po prostu tak naiwna że aż głupia i do tego niedowartościowana...

 

A teraz dochodzi ból d... pod szyldem "jestem nudna i nie ambitna, gdybym była hot laską już dawno jakiś facet odmieniłby moje życie, tchnął sens w moją jałową egzystencję. Nie wiem sama jak żyć, słabo mi to wychodzi, chciałabym żeby ktoś za mnie ułożył mi życie i to najlepiej podał na tacy. Ojej szok takie rzeczy przychodzą darmo tylko ładnym i szczęściarom życie jest niesprawiedliwe"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Czerwona666 said:

Czemu niby jestem „ łatwa”? To pojęcie to chyba w gimnazjum obowiązuje? Kto łatwy itd. 

Olej to.

Tobie i innym którzy mają ciężkie życie dedykuję załączony obrazek.

Ta roślinka, ONA ma ciężkie życie. Zdjecie z mojego podwórka.

Pomyślcie o tym i porównajcie swoje.

 

 

Siła_Natury-2.jpg

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czerwona666 napisał:

Teraz nie liczy się nic tylko wygląd i kasa.

Wyprowadzę Cie z błędu.

Dla mnie liczy się wygląd i pasja, która często prowadzi do kasy.

 

Czasy kiedy w związek wchodziło się z sąsiadką ciotki bo taka miła mineły.

 

Kobiety mają wymagania, to i faceci zaczynają wymagać.

 

Poza tym warto też spojrzeć na to jakie masz oczekiwania, oraz ile możesz od siebie zaoferować - może trzeba je zweryfikować.

 

"Każda potwora znajdzie swojego amatora"
"Potwór nie potwór, byle miał otwór" 

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj autorko. Ewidentnie masz jakieś problemy ze sobą, osobowością. Z tego co się czyta jesteś bardzo niestabilna emocjonalnie. Smutki zapijane w alkoholu nie dają zmian rezultatu, wręcz popada się w gorsze bagno. Co do tego faceta napatoczyłaś się sama, chciałaś wygadać a koleś wyczuł Cię, twój stan i myślał że prosto dotrze do tego czego chce. Zrobiłaś kolosalny błąd. Problemy powinnaś omawiać z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Jeśli takowych nie masz korzystaj ze specjalisty. 

Co do poszukiwań faceta widać u Ciebie desperację, którą facet wyczuje na kilometr plus kompletne nie widzenie czego tak naprawdę chcesz. . Widzę też kiepską samoocenę. Najpierw musisz popracować nad tym, byś się sobie podobała, była pewna swojego ciała i tego jak wyglądasz, bo w tej chwili wyglądasz jak mysz która się chowa przed światem czy może wyjść z kanału na powierzchnię. 

Zęby? Rób małymi krokami, nie musisz robić tego na raz tylko etapami. Co do ogólnego wyglądu, zmiana fryzury, koloru włosów by coś zmienić, przejrzyj ciuchy, może jest coś w nich z którego powodu czujesz się źle i nie atrakcyjnie.

Co do samopoczucia, staraj się jak najwięcej wychodzić, nie ograniczaj się do siedzenia w domu i chodzenia do pracy. Wychodz na zakupy, spacery, rower. Samotność i depresyjne stany zwykle wiążą się z przebywaniem bardzo dużej ilości czasu w jednym miejscu. A te wyjścia będą Ci pomagać, jeśli nie masz z kim, słuchawki na uszy, rower, spacer samotny, z psem i tyle, kino, kawiarnia :) Ubieraj się tak byś czuła się dobrze sama ze sobą i uśmiechaj się! Bądź dumna z tego co masz! 

Kupa kupa czasu i pracy przed Tobą. Wiek moim zdaniem nie ma znaczenia, dla nas facetów liczy się to jaka kobieta jest, czy zadba o ciepło rodzinne a nie ciągłe roszczenia i bieganie za wami, chyba że jakiś biały rycerz się znajdzie. 

Podchodź z dystansem, większym luzem a będzie Ci lepiej. Za bardzo się spinasz i gdzieś to ciśnienie trzeba upuścić, a właśnie spacery, rower i aktywność fizyczna Ci w tym pomoże. I daruj sobie internetowe znajomości. Powodzenia 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Czerwona666 napisał:

nic tylko wygląd i kasa.

A kiedy się nie liczyła?

 

O zęby sie dba, aby chodzić do kontroli, a nie leczyć. 

7 godzin temu, 17nataku napisał:

Dla mnie liczy się wygląd i pasja, która często prowadzi do kasy.

Reasumując: kasa. 

A kiedy w kasie forsa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ten koles napisał mi kiedyś ze pisze z nim jak księżniczka z parobkiem. Nie wiem co on myślał ze mi napisał kiedyś choć tu i tu i przylece. I tak do niego pojechałam i tylko zostałam wyśmiana a potem pisał do mnie o seksie na co ja się obraziłam i z tym jak nie dasz znajdę inna. I koniec. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.