Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, buka1977 napisał:

Brzydka tłusta jak świnia koleżanka o słabym charakterze ma takiego samca że szczęka mi odpadła

Też mnie to zastanawia. 

 

Mam paru znajomych, chłopaki nie są czadami ale są napewno przystojni zadbani a ich myszki........ 

 

Oni 8 na 10 

One 2 na 10

 

Jeden co ma taką rybkę czyt. Wieloryba normalnie się ogląda za fajnymi laskami itp 

A siedzi z nią 

Umie ktoś to racjonalnie zdefiniować to zjawisko? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chadernest napisał:

Umie ktoś to racjonalnie zdefiniować to zjawisko? 

 

Dla niektórych kolesi ważne, że ma "otwór". Do tego mniej atrakcyjne dziewczyny często mają lepszy charakter, czym też trochę przyciągają. 

Nie zadzierają nosa, bo nie mają za wiele atutów urody i doskonale sobie z tego zdają sprawę, więc nadrabiają zachowaniem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Chadernest napisał:

Też mnie to zastanawia. 

 

Mam paru znajomych, chłopaki nie są czadami ale są napewno przystojni zadbani a ich myszki........ 

 

Oni 8 na 10 

One 2 na 10

 

Jeden co ma taką rybkę czyt. Wieloryba normalnie się ogląda za fajnymi laskami itp 

A siedzi z nią 

Umie ktoś to racjonalnie zdefiniować to zjawisko? 

 

 

Flow. Czasem ta panna jest zajebistą rozmówczynią, czasem ma rozbrajające poczucie humoru. Czasem on czuje się zobowiązany, jest ratownikiem. Czasem mix powyższego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Libertyn napisał:

Flow. Czasem ta panna jest zajebistą rozmówczynią, czasem ma rozbrajające poczucie humoru. Czasem on czuje się zobowiązany, jest ratownikiem. Czasem mix powyższego. 

Czasem ma mega-kompleksy i mu sie wydaje ze to max co moze zdobyc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska, masz niewiele ponad 30 lat a od 19 stron stękasz tu jak 80-latka po piątce dzieci i operacji biodra, wyobraź sobie takiego wiecznie stękającego chłopa - chciałabyś takiego? No właśnie. 

Życie masz tylko jedno i przestękanie go naprawdę nie jest najlepszą opcją - choćby ciężkie dzieciństwo, wiatr w oczy i pustka w portfelu, zacznij żyć po prostu, carpe diem i tak dalej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 Wszyscy rozumiemy to, że miałaś trudną przeszłość. Ogarniamy jak ona potrafi wpłynąć, jak rodzina zjebać życie niemal od początku. Nie musisz tryskać energią 24/7, być przeambitna i osiągać wieczne sukcesy, jednak kobieto- jesteś dorosła, teraz to Twój czas, weź dojrzałą odpowiedzialność i wyswobodź się trudnego dzieciństwa. Weź życie za rogi. To nie jest proste, doskonale to wiem, jednak im dłużej czekasz tym gorzej. Zacznij od niewielkich kroków, codziennych nawyków. Poczuj swoje ciało, spróbuj terapii, odkryj czego pragniesz. Nie musisz pragnąć wiele, lecz cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Czerwona666 napisał:

Czułam się niechciana i nieważna od zawsze w swojej rodzinie.

 

37 minut temu, Czerwona666 napisał:

Urodzić się w takim domu to jest ,tak jak gdyby urodzić po prostu z zupełnego przypadku.

Czy przypadkiem nie nosisz w sobie wręcz patologicznego poczucia wstydu odnośnie swojej osoby? Od tego by trzeba by chyba zacząć żeby się go pozbyć, inaczej ten wątek może się ciągnąć przez kolejne lata i nic z niego nie wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tkwisz w tym maraźmie?

Wydaje Ci się, że coś robisz w życiu lub, że próbujesz coś robić a tak naprawdę większość z tego kończy się na myśleniu.

Prawdziwa Ty jakby utkwiła gdzieś w głębi ciała, gdzieś w głowie i poza tą głowę nie wychodzi.

Mentalne więzienie, którego sama strzeżesz.

 

Ty się w nim zamknęłaś ale i Ty tylko zadecydujesz czy kiedykolwiek z niego wyjdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może i rzeczywiście dać sobie spokój. Tylko też potrzebuje różnych pieszczot. Tyle,że znaleźć kogoś na poziomie chyba byłoby trudna sztuka. Znając moje szczęście. Jakaś pechowa jestem. Skoro w mija stronę lecą tak ohydne teksty. To nie wiem co we mnie musi być. To chyba przez tą nieśmiałość , czy niepewność. To śmieszy. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czerwona666 napisał:

W sumie może i rzeczywiście dać sobie spokój. Tylko też potrzebuje różnych pieszczot. Tyle,że znaleźć kogoś na poziomie chyba byłoby trudna sztuka. Znając moje szczęście. Jakaś pechowa jestem. Skoro w mija stronę lecą tak ohydne teksty. To nie wiem co we mnie musi być. To chyba przez tą nieśmiałość , czy niepewność. To śmieszy. Nie wiem.

Byłaś kiedyś u terapeuty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Czerwona666 napisał:

Czy mając 33 lata powinnam celować w facetów po 40 ? Czy po 30 już nie? 

 

Moim zdaniem zdrowa różnica wieku partnera dla kobiety to +5-10lat . Dużo zależy też od kogoś jak się prowadzi i jak dba o siebie, plus geny, wyglądając młodziej ma się szersze pole manewru. 

 

Może by się znaleźli faceci jakbyś coś w tym kierunku robiła, przeraża mnie  bezczynność kobiet. Dla przykładu znam fajną dziewczynę sklepową, ale pali fajki i jest trochę za pulchna...może i by się wziął za nią, ale co jej mam powiedzieć zacznij dbać o siebie? 

Jesteś w wieku gdzie jeszcze coś może zmienić w swoim życiu. O dobre życie trzeba zawalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czerwona666 napisał:

Co mam robić ?

Ogarnąć się mentalnie, aby nie odrzucać swoim nastawieniem. Możesz sama, a możesz ze specjalistą. Warto.

Godzinę temu, Czerwona666 napisał:

Uganiać się za nimi?

A jesteś desperatką? Własna inicjatywa jest bardzo ważna, ale uganianie się to raczej złe określenie. 
 

Co zrobiłaś dla siebie przez ostatnie dwa lata? Próbowałaś poprawić samopoczucie, zainteresować jakąś dziedziną, zadbać o ciało? Nie chodzi o to, abyś przyciągała rzesze mężczyzn, ale sama siebie polubiła i nie zniechęcała ludzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę telenowela z udziałem rezerwatki trwa w najlepsze to już 19 strona😁

Pytanie do bohaterki co zrobiłaś ostatniego tygodnia by zmienić swoją sytuację?

Zagadałaś do jakiegoś mężczyzny, pracowałaś nad mindsetem, cokolwiek?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czerwona666 napisał:

Dlaczego uważasz,że zniechęcam ludzi?

Nie wiem, może poza internetem jesteś bystrą, ciekawą, radosną babką, a tylko tutaj wyłazi z Ciebie straszny marazm, kompleksy i absolutny sprzeciw w kierunku rozwoju samej siebie, ale kto kurde wie… Ludzie, którzy ściągają innych w dół zniechęcają. Proste. 
 

Nie musisz niczego udawać, ale wiesz co- fajnie jest się czasem uśmiechnąć bez powodu;) Czy to do lustra, kasjerki w żabce lub losowego przechodnia. Sama nie należę do super wygadanych, jestem raczej cicha i wycofana. Jednak uwielbiam być zadowolona z samej siebie i zarażać tym świat. 
 

Jeśli uważasz, że cierpisz na chociażby stany poddepresyjne, to znajdź specjalistę. Mnie to, oraz własna praca nad sobą, wyciągnęły z wieloletniego przygnębienia i braku wiary w siebie. Tylko w tę stronę też trzeba zrobić krok. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż innego miałoby wyjść. Po prostu urodziłam się nie taka jak trzeba. 

W sumie to gardzę ludźmi. To wszystko co wypływa z ich ust to brednie. Ta nowa o miłości do bliźniego i inne bzdety...

Ten facet,który też mnie traktował gorzej jak przydrożna pannę , chwalił się ,że katolicy to tacy źli. Nadęci pyszalkowie. A w czym on niby był lepszy od nich. W sumie to nie cierpię ludzi, bo tylko dlatego ,że jestem brzydka traktują mnie okropnie. Jakby to była moja wina. Wszystko to jest dla mnie puste i sztuczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.