Skocz do zawartości

Głupi i niesmaczny komentarz grubej pani (czyżby jakiś ST?).


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie wiem czy to dobry dział. 

Nie powiem, zdenerwowałem się, bo spokojnie sobie zwiedzam... 

Wyglądało to m/w tak:

1. wchodzę do zabytkowej chatki,

2. komentarz babki: 

-no znowu..

3. na nogach trzeba mieć kapcie, 

4. jakieś durne komentarze, "podśmiechujki" (niestety nie słyszałem treści). - to mnie najbardziej podpieniło. 

5. zdejmuje buta, nakładam na nogę,

6. gruba pani odpowiada: ale to się zakłada na buta (tonem wskazującym szyderę),

7. ja na to: nieczęsto bywam w takich miejsach... (lekko wkur..iony)

8. ale po co się pan denerwuje... 

8. ja walczę, żeby założyć to na buta (niestety za szeroki)

8.. grubaska: współczuję butów (pumy za parę stówek)

 

Nie powiem popsuło mi to wypad. Nie wiem jaką motywację miała ta kob**eta.

1. Ma dość roboty i jej odwala... 

2. Zobaczyła dobrze ubranego, wysportowanego (...w przeciwieństwie do niej) chłopa i jej żał d.pę ścisnął?

 

Ja niestety zareagowałem dość emocjonalnie, bo obudził się we mnie pokrzywdzony chlopiec z dawnych lat szkolnych (nie to że się mi głos łamał, czy łapy trzęsły). Aczkolwiek nie zamknąłem japy jak kiedyś tylko się odezwałem. 

 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wszędzie się zdarzają takie panie. Po prostu ludzie nie zwracają uwagi na znaki czy inne informacje, albo nawet ich nie ma, więc ona pewnie musi to tysiąckrotnie w ciągu dnia powtarzać. Inna sprawa to forma przekazu. W zeszłym tygodniu byłem w jednym muzeum i wlazłem tam z aparatem fotograficznym. Nikt przy kupowaniu biletów nie wspomniał, że nie można nawet wnosić aparatów nie mówiąc już o zakazie robienia zdjęć. Muzeum malutkie, wchodzi się po 10 osób i gdzieś tam w rogu znak zakazu fotografowania. A babka do mnie okropnym tonem, że muszę zakryć koszulą aparat. Można to było inaczej powiedzieć...Odechciało mi się wtedy wogóle zwiedzać to miejsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bernevek napisał:

Aczkolwiek nie zamknąłem japy jak kiedyś tylko się odezwałem. 

Ale z Ciebie Chad ?To się mówi, jak Pani tak swoją grubą stopą rozepchała to nie wchodzi na żadnego buta teraz. Po co się przejmujesz jakąś randomową grubaską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleofas napisał:

E tam, wszędzie się zdarzają takie panie. Po prostu ludzie nie zwracają uwagi na znaki czy inne informacje, albo nawet ich nie ma, więc ona pewnie musi to tysiąckrotnie w ciągu dnia powtarzać. Inna sprawa to forma przekazu. W zeszłym tygodniu byłem w jednym muzeum i wlazłem tam z aparatem fotograficznym. Nikt przy kupowaniu biletów nie wspomniał, że nie można nawet wnosić aparatów nie mówiąc już o zakazie robienia zdjęć. Muzeum malutkie, wchodzi się po 10 osób i gdzieś tam w rogu znak zakazu fotografowania. A babka do mnie okropnym tonem, że muszę zakryć koszulą aparat. Można to było inaczej powiedzieć...Odechciało mi się wtedy wogóle zwiedzać to miejsce.

No dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi dlaczego tak się zachowała może być 1001. Ważniejsze od tego jest dlaczego Ty na to reagujesz. 

Źle ubrałeś kapcie bo jesteś fajtłapą i ofermą. Jak to ja fajtłapą i ofermą ? Super. Każdy nim czasem bywa więc dlaczego Ty byś nie mógł być, aż tak wyjątkowy jesteś ? 

Daj sobie prawo do błędu, uśmiechaj się do siebie kiedy popełniasz śmieszne błędy bo masz do nich prawo bo nie jesteś pierdolonym R2D2 tylko jesteś człowiekiem.

A po drugie nie uważaj się za pępek świata. Inni ludzie mają Cię dokładnie w samym centrum ich wielkiego dupska, mają na Ciebie dokładnie wyjebane a reagują tylko na to co w Twoim zachowaniu ich dotyczy, dotyka.  

Im szybciej zrozumiesz że świat ma na Ciebie kompletnie wypierdolone tym szybciej będziesz spokojny i szczęśliwy.

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.