Skocz do zawartości

Jutro mój pierwszy raz, u mnie w domu...


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia,

Poznałem kilka dni temu na Badoo dziewczynę.

Napisałem czy szuka fwb, napisała, że coś można pomyśleć.

Trochę popisaliśmy ze sobą i umówiliśmy się na jutro na 23 u mnie w domu, jak wróci z pracy wieczorem.

Ona nie wie, że to będzie mój pierwszy raz.

Bracia, co robić? Jak to ogarnąć? Sprawa z prezerwatywami itd?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy obowiązkowo. Plus jakaś wymówka gotowa na wypadek, gdyby to był jakiś potwór albo wariatka. Oczywiście najlepiej jak będzie nastrój, jakaś muzyczka i przyciemnione światło. Wino i zakąski nie zaszkodzą. Proponuję też, abyś wypróbował sobie wcześniej na swoim wacku zakładanie gum, aby w momencie akcji nie zadrżała Ci ręka.

Też tak sobie pomyślałem, że to trochę ryzykowne zapraszać nieznaną kobietę do siebie do domu. Lepiej byłoby najpierw jakiś lokal i po sprawdzeniu zaproszenie do domu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleofas napisał:

Też tak sobie pomyślałem, że to trochę ryzykowne zapraszać nieznaną kobietę do siebie do domu. Lepiej byłoby najpierw jakiś lokal i po sprawdzeniu zaproszenie do domu.

Jeszcze zamiast przykładowej Krysi przyjdzie Krystian XD

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny Ruchać, jebać, nic się nie bać ;) tylko nie zapomnij o gumie i odpowiednim nastroju, żeby nie stworzyć kolejnej maDki.

Jak coś Ci będzie nie odpowiadać, to panią wyproś, jesteś u siebie, np jak przyjdzie a bedzie jej zajeżdzać po zdjęciu gaci czy coś, to nie musisz jej tykać, dlatego, że się umówiłeś.

Powiedz, że głowa boli Cię i w sumie to musisz wyjść, bo przypomniało Ci się, że musisz coś załatwić na mieście.

Ogólnie, aż aż powodzenia życzę, jak to się mówi całe te.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:

 

8 godzin medytacji przed tematem "kto wybrzydza, ten nie rucha".

 

Zabezpieczenie, bo skoro przychodzi do ciebie to pewnie do każdego chodzi. Pod warunkiem, że przyjdzie, a u bab łamanie przysięgi to norma. Czytaj statystyki małżeństw, TFU rozwodów.

 

Coś lekkiego na poczęstunek. Sałatka z ananasem. Niech wie, że się przygotowałeś i na co xD

 

Kupa wcześniej obowiązkowo, żadnych węglowodanów prostych. Złożone ok. Będzie power do pompowania.

 

Jak zapach nie zagra to nie wchodź.

 

Najlepsze wyjście, nie wchodzić xD (w przypadku wykrycia nieprawidłowości).

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak jesteś niezły zawodnik, laska tak od razu bez wcześniejszego rozpoznania bojem wpadnie na noc do twojej chaty na ruchanie, tylko po gratulować, w dodatku to twój debiut.

Przede wszystkim to tylko spokój cię uratuje, jesli się stresujesz to walnij sobie jakąś hydroksyzynkę czy cÓś, zadbaj o nastrój puść jakąś kiczowatą muzę (kobiety taką lubią) ja osobiście zapodałbym Napalm Death ale to dla bardziej doświadczonych, zapal świece (baby to lubią), jakiś alkohol typu czysta pita szklankami to raczej odpada, perfumy, perfumy i jeszcze raz dobre perfumy tez ci pomogą.

A tak serio to ja na twoim miejscu od razu po wejściu bym się nią odpowiednio zajął ;) skoro po nocy do ciebie przychodzi to chyba nie po to żeby rozmawiać o Fenomenologi Ducha w/g Hegla .

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niepowtarzalny napisał:

umówiliśmy się na jutro na 23 u mnie w domu, jak wróci z pracy wieczorem.

Jak po pracy na drugiej zmianie to zaprowadź ją najpierw do łazienki.

Niech weźmie chociaż odświeżający prysznic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.