Skocz do zawartości

Jutro mój pierwszy raz, u mnie w domu...


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w ogóle dojdzie do spotkania, przygotuj

 

1. Gumy i te lateksowe i nie lateksowe gdyby panna oświadczyła, że ma uczulenie. 

2. Czepek jednorazowy jakby nie chciała iść pod prysznic bo włosy. 

3. Gaz pieprzowy pod ręką.

 

Ugotuj coś. Polecam makaron z jakimś sosem. Pogadacie chwilę, napijecie się wina. Krzesła schowaj do szafy to siądziecie w naturalny sposób na łóżku/kanapie obok siebie. Jakby pytała pożyczyłeś kumplowi na większą domówkę. 

 

Moim zdaniem mało prawdopodobne, że nawet jeśli przyjdzie to uda się, ale warto sprawdzić się będziesz mądrzejszy następnym razem. Czasami się udaje o dziwo nawet takiemu trollowi jak ja się kiedyś trafiło. Więc do ataku chłopie.

 

ps. rzeczywiście potrenuj zakładanie gum, kup w rossmanie najtańsze czasami jak są bliskie końca terminu ważności to nawet po 1 zł za paczkę wyczaisz.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na chatę nie zaprosił panny na pierwszy seks.

 

ps. Tyle rad z powodu jakiegoś głupiego stosunku. Jakby @Niepowtarzalny, nie wiedział co ma robić po tak długiej obecności na forum. Nie wiem... ludzie traktujecie to jak jakaś na najwyższa potrzeba do zaspokojenia. Oczywiście to tylko chęć przedłużenia gatunku. Jakby to było naprawdę warte chwalenia się tym. W każdej formie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

W dodatku wysłała mi zdjęcie na moją prośbę i no trochę ma kg za dużo lekko mówiąc.

Hm, no to obejrzyj z bliska, najwyżej wróci z buta to i schudnie może :D

Pamiętaj tylko, żebyś nie dał się wrobić w seks z litości.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

W dodatku wysłała mi zdjęcie na moją prośbę i no trochę ma kg za dużo lekko mówiąc.

Teraz już wiemy dlaczego taka łatwa XD 
Mój kumpel tez bzykał jakąś średniawkę poznaną na tinderze czy tam badoo.
Gdy miał okazję pisać z jakąś bardziej konkretną, to szybko pańcia się nim znudziła.
No i te wymówki, że "Noo wiesz Ragnar, ona musi się uczyć  na mature i nie ma czasu teraz" hahahahah.
Podobnie było z drugą pańcią - tam to ona wgl. nie dała z siebie żadnej inicjatywy - czysta obojętność zabawiaj samcu i nie pyskuj ;) 
 

4 minuty temu, Vstorm napisał:

Jakby @Niepowtarzalny, nie wiedział co ma robić po tak długiej obecności na forum. Nie wiem... ludzie traktujecie to jak jakaś na najwyższa potrzeba do zaspokojenia. Oczywiście to tylko chęć przedłużenia gatunku. Jakby to było naprawdę warte chwalenia się tym. W każdej formie.

 

Ale o co Ci znowu chodzi, co tam znowu jęczysz.
Po to jest męskie forum, aby rozmawiać o męskich sprawach.
A jakby nie patrzeć, to jest męska sprawa.

Chłopak ma swój pierwszy i to jak z każdą rzeczą robioną po raz pierwszy.
Gdy idziesz jako dziecko pływać pierwszy raz, to też jest to dla ciebie coś wielkiego.
Dopiero z czasem jest to dla Ciebie przyjemna aczkolwiek normalna czynność.

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mam złe przeczucia. Pierwsze spotkanie z nowopoznanym gościem z internetu o 23 u niego na chacie? Na 95% dostaniesz SMSa o treści - „Przykro mi, ale nie mogę, bo blabla blabla blablabla bla”. Pierwszy raz lepiej jest moim zdaniem przeżyć z kimś bliskim dla Ciebie emocjonalnie lub ostatecznie z divą. Ze stresu różne rzeczy mogą nie wyjść jak trzeba, szczególnie że jak pierwszy raz zanurzysz się w jaskini rozkoszy to pewnie za bardzo się podekscytujesz i długo zabawa nie potrwa. Trzymam i tak kciuki za Ciebie, długa gra wstępna i zaopatrzenie takie jak koledzy podpowiadają. Na luzie i z uśmiechem, tylko się nie nastawiaj za bardzo, bo Cię emocje zjedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Chodziło o potencjalne divy... że w każdej chwili mogę je mieć płacąc za seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niepowtarzalny napisał:

Chodziło o potencjalne divy... że w każdej chwili mogę je mieć płacąc za seks.

Co Ty piszesz w ogóle? Jakie divy xD? Nikt nic nie mówił o divach.

 

Zostałeś typie przyłapany na kłamstwie w żywe oczy, jak starasz z siebie zrobić chuj wie kogo i teraz jeszcze mi piszesz o jakiś divach z dupy xD?

 

No nie wierze.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Headliner napisał:

Żeby czasem z ALFEM nie przyszła

Albo z kolegami. I mówię całkiem poważnie. Weź umów się z dobrym kumplem, że do 15 minut po przyjściu zadzwonisz do niego. Jak nie zadzwonisz, to emergency. I nie zapomnij zadzwonić, stojąca fujara nie zwalnia od myślenia. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.