Skocz do zawartości

Jutro mój pierwszy raz, u mnie w domu...


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, zastanawia mnie takie postępowanie młodych facetów, bajkopisarzy.

 

Po co to tworzyć iluzje, wypisywać kłamstwa na forum, że może mieć okazję poruchac???

 

Pytania do najmłodszych braci z forum. 

Swój wiek już mam i nie obracam się w śród "młodzieży" tak więc może czegoś nowego się dowiem.

 

Czy być prawiczkiem w dzisiejszych czasach to już wstyd???

Czy głośno mówiąc wszem i wobec, że się dyma panny, podnosi wasze ego i pozycję wśród rówieśników???

 

Czy brak partnerki do łóżka, oznacza że jesteście wykluczeni????

 

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem.

To oznacza, że ślepy zaczął widzieć.

Inna sprawa, że wkrótce, jak posmakuje, znów oślepnie. Na widok cipki.

O ile wycofanie się z akcji i tłumaczenie tego, że się nie podobała może być ochroną własnego ja o tyle gdybym miał wybór bzykać furę tłuszczu to bym zrezygnował.

Kilka razy jakie mi się trafiły wystarczyły, że byłem o krok od traumy.

Dziś już tłustych nie pieprzę, choć jak powszechnie wiadomo radzę, żeby ruchać wszystko co się rusza.

Jednak skoro jest wybór - czemu mam wybierać coś z końca listy towarów, mam do dyspozycji wszystkie kurwy w Warszawie a jeśli chcę to i z Polski.

To tylko kwestia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w wieku autora i odpowiadając na Twoje pytanie @Still to bardzo zależy.

W gronie moich znajomych jest Twóch typów, którzy nigdy nie byli w związku i tylko zdarzyło im się całować,

są jednak lubiani i nikt nie patrzy na nich krzywo.

 

Wszystko zależy od człowieka, ja cenie sobie u kobiet małe ilości partnerów seksualnych i takimi ludźmi się otaczam,

moi znajomi "ruchacze" też jakoś nie są bardzo lubiani w towarzystwie, uchodzą za takich, którym raczej nie warto ufać.

 

Podsumowując myślę, że w dobie dzisiejszych czasów gdzie o seks na prawdę bardzo łatwo to jednak większy szacunek wzbudza wstrzemięźliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.