Skocz do zawartości

Dziewczyna szukajaca przygod ma blokade przed zdrada partnera


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys wpadlem tu na forum jak nadzialem sie na Kobietopedie i Mezczyzne racjonalnego. Nie mam zbyt duzego doswiadczenia jak na, 23 letni swiezak, ledwo pare dluzszych relacji, ktore w zasadzie rozwijaly sie same z siebie, a przede wszystkim byly z Polkami, gdzie duza role odgrywaly rozmowy. Bariere stanowi tez w pewnym sensie jezyk. Tak czy siak, pare dni poznalem na imprezie dziewczyne, 25 lat, karierowiczke prawnik z ameryki poludniowe. I wyglada na to, ze panna uswiadamia sobie, ze mlodosc jej ucieka a ona jej jeszcze nie wykorzystala. Wyszlismy z imprezy z paroma innymi osobami, zrobilismy tour po knajpach i zakonczylismy go rano w dwojke u niej w mieszkaniu, oczywiscie bez jakis happy endow, nawet nie bylem w stanie. Nie pytalem za bardzo o jej zycie prywatne, ale wyszlo, ze ma faceta, starszego, dosc zazdrosnego, ulozonego ale nie do konca towarzyskiego. Albo sie juz wczesniej prula na boki, albo koles jest needy. Tak czy siak, po paru dniach zaproponowala spotkanie na drinka i tym razem zakonczylismy spotkanie u mnie. Przecenilem jej mozliwosci w kontekscie alkoholu i nie mialem zamiaru tykac trupa. Nastepnego dnia zaproponowala  wejsciowki na festiwal na weekend.

 

Laska sprawia wrazenie, ze chcialaby zlapac dwie sroki za ogon, najlepiej jakby koles z nia dalej byl, a ona bez wyrzutow sumienia mogla sie pobawic i poczuc jak 20tka. Pytanie moje jest takie, jak to ugryzc, zeby przelamac te jej blokady i potrzebe bycia dobra partnerka? 

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sunhasntdie napisał:

przelamac te jej blokady i potrzebe bycia dobra partnerka?

Ty tak na serio?

 

Dwa razy już spędziliście noc razem, tylko alkohol zjebał sprawę. Jak chcesz ją wyruchać to wstawcie się odrobinę i ją wyruchaj i tyle, bo ja jakoś nie widzę, żeby miała jakiekolwiek blokady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sceptyczny? napisał:

Ty tak na serio?

 

Dwa razy już spędziliście noc razem, tylko alkohol zjebał sprawę. Jak chcesz ją wyruchać to wstawcie się odrobinę i ją wyruchaj i tyle, bo ja jakoś nie widzę, żeby miała jakiekolwiek blokady.

Wlasnie na trzezwo jest ok, chce sie spotykac ale brakuje kroku naprzod, a wstawiona zaczyna stekac o partnerze i sie wycofywac i nie wiem czy warto i przede wszystkim jak ja wyluzowac, zeby nie zgrywala wzorowej partnerki sciagajac mnie do siebie. Nie zabieralem sie nigdy za zajete laski i brakuje mi doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sunhasntdie napisał:

wstawiona zaczyna stekac o partnerze i sie wycofywac i nie wiem czy warto i przede wszystkim jak ja wyluzowac, zeby nie zgrywala wzorowej partnerki sciagajac mnie do siebie

Czytasz co piszesz? Wzorowa partnerka ściąga obcego chłopa na chatę na noc xD?

 

Shit-testuje Cię aż buczy, a Ty jak ten jeleń wierzysz w jej pierdolamento.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sunhasntdie napisał:

Nie zabieralem sie nigdy za zajete laski i brakuje mi doswiadczenia.

No to może sobie odpuść, do niektórych spraw trzeba mieć jaja ze stali. Ja nie popieram czegoś takiego. Pierdolamento zbijasz mówiąc jej, tak tak wiem, a robisz w międzyczasie swoje i słyszysz nagle magiczne "nie wiem co się ze mną dzieje" i kiwasz głową, że też nie wiesz, ale robisz swoje dalej. Rano Ci powie, że nie wie jak to się stało, mówisz jej wtedy "magia". A krótsza wersja, szukasz normalnej kobiety i ukkadasz sovie życie jak człowiek, nie komplikując go na własne życzenie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze koledzy prawią, dziewczyna na pewno jest już gotowa na ostre bzykanko. To pierdolamento o wycofywaniu się to ostatnia linia logicznego oporu, ona chce żebyś wziął ten „grzech” na siebie i oboje macie się poddać zewowi natury. Zdecydowanie masz robić swoje, słowa to tylko literki lub drgania głośni. Tylko uważaj, żeby maniany nie było, nie zakochuj się, zabezpiecz i pozostań otwarty na inne drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Figurantowy napisał:

ona chce żebyś wziął ten „grzech” na siebie i oboje macie się poddać zewowi natury.

Rozwiniesz myśl? Według mnie i tak zwali na partnera, sama nie będzie obwiniać autora wątku, taką scieme zajebie chłopowi jak się wyda, czy sama się przyzna, że ją uwiódł, ale na moje w swojej głowie racjonalizacji , jedyny grzech dla niej robi jej aktualny facet, że w czymś jej nie pasuje i szuka atrakcji u kogoś innego, nie ma winnych jest jeden dodatkowo z rogami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sunhasntdie napisał:

Laska sprawia wrazenie, ze chcialaby zlapac dwie sroki za ogon, najlepiej jakby koles z nia dalej byl, a ona bez wyrzutow sumienia mogla sie pobawic i poczuc jak 20tka. Pytanie moje jest takie, jak to ugryzc, zeby przelamac te jej blokady i potrzebe bycia dobra partnerka? 

Albo szuka nowej gałęzi albo potrzebuje emocjonalnego tampona, ty jesteś na tyle nieogarnięty że się z nią dalej spotykasz. Takie historie nigdy nie kończą się dobrze więc szykuj wazeline bo będzie piekło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi i gratulacje dla @Jaśnie Wielmożny za wygranie loterii bingo. Bylem tamponem. Dzisiaj w nocy sie spotkalismy, miala byc eskalacja z mojej strony,  a dziewcze rozegralo mnie jak szachista 6 latka grajacego w warcaby.  Z pokora ide czytac forum i oczyscic sobie glowe, a laską niech sie zajmie jakies etatowy ruchacz zaprawiony w doprawianiu rogow. Howgh. 

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.