Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie lubię tego mitologizowania - prawdziwy facet, że czujesz że to prawdziwy, że pachnie "stajnią i fajkami" itp. To takie sztucznie kreowanie jakiegoś ideału, jak broda, która ma uczynić z faceta drwala i twardziela. Jak ruchanie żeby nabić sobie licznik i wątpliwe punkty prestiżu. Jak chwalenie się mocną głową i ilością wyzerowanych flaszek w jeden wieczór.

 

Tak jak nie wiem czy istnieje prawdziwa kobieta, tak nie wiem - i prawdę mówiąc mam to gdzieś - czy istnieje prawdziwy facet i jak się można czuć w pobliżu takiego samca.

 

Jeśli czysto hipotetycznie pofilozofować to prawdziwy facet to pewnie wypadkowa dobrych genów, zdrowia, sylwetki, charakteru, spojrzenia, mowy ciała, ale i pewnie taki co da w mordę jak trzeba. Tyle że takich to chyba nawet w amerykańskich filmach nie robią.

 

Mam znajomego, który ma świetną sylwetkę, szeroką szczenę, przystojny, wygadany, w relacjach z ludźmi na pewno wzbudza respekt. Ale czy to prawdziwy facet? A co jeśli jest hazardzistą? To już słabość prawdziwego faceta czy tylko jego świadomy wybór? A przedwczesny wytrysk? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szaramyszka napisał:

PS Proszę nie mówić Żonie ;) 

Żona i tak, już nie tak dawno przeszła gehenne z tym "gwałcicielem".

 

@Kim Un Jest? A ja mam wrażenie, że mam w sobie sporo męskiej logiki i chłodnej oceny sytuacji :) ale charakter mam miękki, taki typowo kobiecy, pizdeczkowaty, uległy.

 

Chciałabym być meskim chadem.

To najlepszy awatar na tym ZJEBANYM świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie „prawdziwego mężczyzny” jest na ogół stosowane w próbach manipulacji, moim zdaniem niezwykle ciężko byłoby konkretnie to zdefiniować. Poza tym kto miałby być wzorcem i dlaczego? Są cechy charakteru, które występują częściej u mężczyzn i które pożądają kobiety, może to o to chodzi? Opanowanie, pewność siebie, zdecydowanie, asertywność, nonkonformizm, sprawność fizyczna, silna wola, ambicja, trzeźwe spojrzenie, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach... Takie moje przykłady pierwsze z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

 

@Kim Un Jest? A ja mam wrażenie, że mam w sobie sporo męskiej logiki i chłodnej oceny sytuacji :) ale charakter mam miękki, taki typowo kobiecy, pizdeczkowaty, uległy.

 

Chciałabym być meskim chadem.

 

Rośnie Ci penis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma nieprawdziwych facetów; każdy jest jaki jest.

Akceptacja własnej płciowości to bardzo osobista sprawa, "prawdziwość" jest tym co o osobie myślimy bo tylko my mamy władzę by mieć szacunek do siebie lub szukać jego potwierdzenie wśród szerokiej maści prywatnych autorytetów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 10:01, Brat Jan napisał:

Cyt: "Prawdziwy facet ma takie coś, że jak stoisz naprzeciwko niego, to czujesz, że stoisz naprzeciwko faceta. On nic nie robi. Oddycha tylko i się patrzy."

 

Co Siostry na to?

 

 "niech się nie odzywa...niech się nie odzywa... bo spier to wrażenie" :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.