Skocz do zawartości

Sprawa Kosteckiego i panika biznesmena z Rzeszowa


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Marek K. miał duży wpływ na ujawnienie tzw. układu podkarpackiego. To właśnie działalność rzeszowskiego biznesmena sprawiła, że w sprawie zeznawał Dawid Kostecki. Śmierć byłego boksera wciąż wzbudza dużo kontrowersji, a sam Marek K. podkreśla, że nie zamierza odbierać sobie życia.

&

Cytat

Jak przypomina „Rzeczpospolita”, Marek K. przez kilka lat walczył z tzw. układem podkarpackim. Rzeszowski biznesmen starał się ujawnić związki między sutenerami a oficerami CBŚ, którzy roztaczali nad nimi parasol ochronny. Swoją aktywność rozpoczął po tym, jak jeden z funkcjonariuszy chciał wciągnąć do agencji braci R. nastoletnią córkę Marka K. Przedsiębiorca zdobył dowody oraz wysyłał zawiadomienia do prokuratury i ABW. Jego działalność doprowadziła do tego, że Dawid Kostecki zeznawał w prawie działających na Podkarpaciu agencji towarzyskich. Po śmierci byłego boksera biznesmen został ostrzeżone, że „chcą mu podłożyć bombę pod samochodem"

&

Cytat

Sam zainteresowany w rozmowie z „Rz” złożył ważną deklarację. – Nie zamierzam popełnić samobójstwa, nie mam depresji ani czarnych myśli. Chcę to wyraźnie zaznaczyć – podkreślił.

&

Cytat

Zeznania byłego boksera doprowadziły służby do rozbicia gangu ukraińskich sutenerów działających na Podkarpaciu – braci Jewgienija i Aleksieja R. Z usług ich agencji towarzyskich mieli korzystać wpływowi ludzie – m.in. politycy i policjanci CBŚ. Media zwracały uwagę, że sutenerzy dostali zaskakująco niskie wyroki i znajdują się już na wolności. Kostecki miał zeznawać w procesie przeciwko Tomaszowi G., który był podejrzewany o rozbój.

Jak się okazuje, 9 sierpnia samobójstwo chciał popełnić inny więzień, zeznający w sprawie Tomasza G. Chodzi o Macieja M., który w wieloosobowej sali pełnej współwięźniów próbował założyć na szyję pętlę ze sznurówki. Inni osadzeni zdołali go jednak powstrzymać, a pętla została odcięta. M. nie zdążył nawet stracić przytomności.

 

Seryjny samobójca na tropie, link do całości:

https://www.wprost.pl/kraj/10242435/sprawil-ze-dawid-kostecki-zeznawal-teraz-podkresla-ze-nie-zamierza-popelnic-samobojstwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w Polsce układy, których lepiej nie tykać, bez bardzo silnych pleców, a i to nie daje gwarancji. Połączenie polityki z mafią i układami w służbach. 

Przekonali się o tym, między innymi:

  • Andrzej Lepper, po wypowiedzi w sejmie o tym, że ujawni materiały...
  • Zabójcy Krzysztofa Olewnika, wyeliminowani w więzieniach, zanim, przyszło by im do głowy ujawnić zleceniodawców. 
  • Petelicki.

  • Muś.

  • Kostecki.

 

Dobry komentarz:

Petelicki posprzątał starannie a później poszedł w dresach do garażu popełnić honorowe samobójstwo ,

Lepper oglądał film po swojej śmierci ,

Sekuła postrzelił się kilka razy, z karabinu, w tym raz w plecy ,

zabójcy Olewnika "wieszają się" w swoich celach,

Papałe zabił złodziej samochodów , który normalnie kradł BMW i Merce , ale teraz połakomił się na stare Daewoo i przypadkowo wziął ze sobą broń z tłumikiem,

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aderix napisał:

Szczerze u nas w kraju nikt nie kontroluje służb

Jakos mi sie to skojarzyło z tą książką. A jeśli chcesz to na pw mogę przesłać link do audiobooka.

 

http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/1313/sluzby-specjalne-jak-mafia-czy-lech-szewczyk-jest-szalencem-czy-wrecz-przeciwnie.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Patton napisał:

Jakos mi sie to skojarzyło z tą książką. A jeśli chcesz to na pw mogę przesłać link do audiobooka.

 

http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/1313/sluzby-specjalne-jak-mafia-czy-lech-szewczyk-jest-szalencem-czy-wrecz-przeciwnie.html

 

Chętnie ją przeczytam i poproszę o audiobooka, Ale nie wiem czy u mnie pw działa, Bo nie mogę do nikogo wysyłać wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Aderix napisał:

Ciekawe kto jest zamieszany w te afery, Aktualny rząd czy opozycja?

To szulerzy. A to ktoś, kto rozdaje karty i ma kontrolę. Sądzę, że młody widział albo słyszał jedną rzecz za dużo. Cóż, jeżeli 3 RP nigdy nie wyjaśniła "zbrodni założycielskiej", tj. morderstwa Popiełuszki, to czego mam się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce się dzieje grubo nie tak, widać, że i układziki z UPAińcami też nie są obce naszym "gospodarzom", nic dziwnego, że się tu ich wpuszcza.

Nic dziwnego, że politycy dupa cicho jak banderyzm kwitnie. Kwestia smoleńska też śmiechu warte, niby błędy pilota itd a tyle dziwnych samobójstw.. :)

Porażka, ten kraj to bagno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/16/2019 at 12:48 PM, Aderix said:

To nie opozycja a sitwa, Niekiedy mam myśl że po i pis są w zmowie oraz to wszystko co się dzieje to teatrzyk dla ludzi.

 

Trzeba złożyć kwiaty na grobie Kiszczaka, bo jego idea systemu dwupartyjnego (w zasadzie nie jego a Bolesława Piaseckiego @0:12:06) wygrała.

 

mqdefault.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 13:09, Aderix napisał:

Szczerze u nas w kraju nikt nie kontroluje służb, Więc wiele afer może dziać się bez wiedzy rządu itp. 

To służby kontrolują państwo, to co widzimy teraz w Polsce to nic innego jak walka o wpływy pomiędzy służbami amerykańskimi a niemieckimi, oficjalnie pod logiem partii politycznych i pomocnych im klakierów.

CIA ma pełne ręce roboty, utrzymać władzę w Polsce, zrobić rozpierduchę w Paryżu a ostatnio w Gruzji.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

To służby kontrolują państwo, to co widzimy teraz w Polsce to nic innego jak walka o wpływy pomiędzy służbami amerykańskimi a niemieckimi, oficjalnie pod logiem partii politycznych i pomocnych im klakierów.

CIA ma pełne ręce roboty, utrzymać władzę w Polsce, zrobić rozpierduchę w Paryżu a ostatnio w Gruzji.

Ja zawsze uważałem ze za za kulisami w Polsce, Ściera się Mossad,CIA z FSB oraz Chińskim wywiadem. Jeśli kiedyś w przyszłość któraś grupa wygra, To wolałbym już wygraną chińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wrotycz napisał:

idea systemu dwupartyjnego (w zasadzie nie jego a Bolesława Piaseckiego @0:12:06) wygrała.

Właśnie o tym mówił też Cookiez w wywiadzie, że w zasadzie na rękę jest to obu partiom PoPiS i, że nie wie czy one nie są co do tego dogadane.

Zwrócił uwagę na wiekowość Kaczyńskiego i fakt, że Schetyna jako młodszy może trochę zaczekać aż Kaczyński nie będzie w stanie dowodzić swoją partią.

To by było coś okropnego dla Polski gdyby ta dwupartyjność była rozciągnieta jeszcze na 20-30 lat do przodu.

 

1 minutę temu, Kleofas napisał:

Zawsze się do czegoś przydasz, na organy na przykład.

Azjaci słynęli z tego, że nie marnowali niczego, stąd słowo mięso wyborcze nabiera nowego znaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kleofas napisał:

Słusznie. Zawsze się do czegoś przydasz, na organy na przykład.

To lepiej Ruskich czy Mossad,CIA, Jeśli wygrają ruscy czeka nas powtórka z 1939 lub że będziemy mięsem armatnim dla amerykanów. Jeśli mam wybór to wolę już wygraną chińczyków. Nie uśmiecha mi się opcja że będę jechał w bydlęcym wagonie w głąb Rosji, Ewentualnie jakimś zrządzeniem losu, W czasie wojny wyląduje w mundurze policyjnym,wojskowym i będą pędzony najpierw do wagonu a potem do dołu z wapnem.

Edytowane przez Aderix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy afera samolotowa kuchcińskiego mogła być celowo wywołana przez PiS jako zasłona dymna. Wiedzieli, że coś jest na rzeczy i woleli sami nakręcić nieszkodliwą aferkę i liczyć, że to ona będzie w centrum? Pytam, bo nie jestem bardzo na bieżąco z tym co w korycie się dzieje.

14 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Właśnie o tym mówił też Cookiez w wywiadzie, że w zasadzie na rękę jest to obu partiom PoPiS i, że nie wie czy one nie są co do tego dogadane.

Wydaje mi się, że dlatego jest taki emocjonalny, ma dość patrzenia na szklany sufit, może wielu rzeczy mówić nie może.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.