Skocz do zawartości

Biały rycerz 2019 oficjalna nominacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja to widzę inaczej, Sam się wychowałem na wsi i mam jakiś tam pogląd !

Taki chłopak mechanik to on się nie przejmuje tak jak wy (poniekąd ja też)  wyglądem... swoim statusem... i chujwi jeszcze czym...

On poprostu jest, jest facetem.... ubiera jeansy... koszulkę... buty... i wie, że ma iść na laski... on nie kalkuluje... nie analizuje... naprawia samochody i myśli, że to jest zajebisty zawód... lubi to.

Zrobił to co uważał za słuszne... chce mieć rodzinę, zbudować dom...

Często nie wiem dlatego dużo osób które zjadą świat, pokończą studia i tak się hajta jak to mówią moi starzy "za płotem"

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomekbat napisał:

O boże, co ja właśnie przeczytałem. Tego gościa od Oczami Mężczyzny powinni na terapie elektrowstrząsami wysłać. Włos mi się zjeżył na głowie. Ale gość sie przejedzie. Uuuuuu, ale będzie bolało. Ale może wtedy czegoś się nauczy. 

Człowieku ile lasek te gówna udostępnia... ten typ robi hajs na tępych rycerzykach i karynach podbudowujących sobie ego cytatami z Internetu. 

Wejdź i poczytaj sobie komentarze pod tymi biało-pizdo-rycerskimi "mundrościami" to gwarantuje ci, że wylądujesz na onkologii z rakiem mózgu. XD 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

on nie kalkuluje... nie analizuje...

To jego pani zrobi to za niego.

Cytat

Zrobił to co uważał za słuszne... chce mieć rodzinę, zbudować dom... 

No ale jak można zaufać obcej osobie w takim stopniu, żeby włożyć w budowę tego domu cały wkład własny i uczynnić współwłaścicielem kogoś, kto nie dał nic od siebie. Nawet nie musiała wychodzić za niego za mąż, żeby tyle sobie ugrać.

Dzban i tyle.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, witekk napisał:

Czego tu zazdrościć? Bycia ogołoconym za parę lat?

Lepiej żyć dzień jak lew niż sto lat jak owca.

Co mi z tego że nie będę ogołocony jak wewnętrznie jestem pustym wrakiem  wycofującym się gdy nie jest na sto procent pewnym? Nie spełniający marzeń bo co gdyby? Bo ryzyko.  Laski? Ryzyko, podróże? Ryzyko. Paralotnie? Ryzyko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomekbat napisał:

Tego gościa od Oczami Mężczyzny powinni na terapie elektrowstrząsami wysłać. Włos mi się zjeżył na głowie. Ale gość sie przejedzie. Uuuuuu, ale będzie bolało. Ale może wtedy czegoś się nauczy. 

On to robi dla kasy, a na kim najlepiej zarobic? Na bialych rycerzach i kobietach. To dobry cwaniak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, witekk napisał:

jak masz swoją działalność to zapierdol od świtu do zmierzchu za 4-5 tys. na rękę (więcej na wiosce nie zarobisz, ludzie nie mają z czego Ci nawet płacić).

Słusznie. Zakładając, że działalność stacjonarna, nie zdalna. Wtedy mieszkać możesz w największym wygwizdowie, w środku lasu, byle Internet był znośny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panują jeszcze niestety stare zwyczaje w mentalności męskiej z czasów kiedy kobieta nie miała nic do gadania, za sprzeciwianie się mężowi mogła dostać po głowie a po odwaleniu takiej akcji z podstępnym zagarnięciem majątku byłaby w najlepszym razie wyklęta z towarzystwa. Niech się lepiej kobiety modlą, żeby nie uzyskały tego równouprawnienia (realnego), bo wtedy się przekonają co to męski znój jak stracą w końcu wszystkie przywileje prawne i kulturowe.

Edytowane przez Figurantowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 17:05, Jaśnie Wielmożny napisał:

Janek nie będąc w związku małżeńskim zakupił wraz z Panną ziemię (oboje są właścicielami) płacąc kasą ze spadku. Następnie wziął kredyt na 500 tysięcy wkładając wszystko co mu zostało po zakupie ziemi we wkład własny. Zapewne gdy dom wybudują Panna zażąda współwłasności, na co Janek przystanie, Panna jest z bardzo skromnej rodziny bez posagu.

 

Nie chcę być czarnowidzem, ale ciekaw jestem jak to się potoczy. Jak ktoś chcę popsioczyć na podobne historie zapraszam.

 

Ale to żadna nietypowa historia. Przecież takich facetów i kobiet jest pełno. Facet najczęściej haruje za granicą lub w kraju po 14h na dobę z sobotami, ona nie ma nic, ale się "składają" na ziemię czy dom czy mieszkanie zapisane jako "pół na pół" (a realnie on 90% daje lub nawet i 100%), a potem kobieta bierze swoją połowę i odchodzi. Co w tym dziwnego?

 

W dniu 17.08.2019 o 11:32, witekk napisał:

To co piszesz ma zastosowanie tylko przy domach blisko miast. Domy na typowych wsiach funkcjonują praktycznie tak, jak dawniej. Kobiety chwilę popracują, potem zaraz dzieciak, potem kolejny, od czasu do czasu coś popracują i tyle się kończy tej kariery.

 

Była znajoma z mojej pracy. Dziewczyna ze wsi, ambitna bo dostała pracę w dużym mieście. Pracowała z nami krótką chwilę. Chyba od 25 do 27 roku życia, może 28. Potem trzy ciąże. Jedna, druga, trzecia, pod rząd, co roku. Od tego czasu siedzi pod domem na podwórku z matką, siedzą i plotkują, dzieciaki biegają po podwórku - już są duże, najmłodsze już by mogło chodzić do przedszkola - albo ewentualnie by mogła je zostawiać z matką. Gdyby tylko chciała wrócić do pracy. Nie chce wrócić bo po co? Skoro ma 3 dzieci, 500+, a jej mąż... Miałem okazję go poznać raz czy dwa, chłop haruje od lat po 12h dziennie i tyle ma z życia.

I tak się kończy pracowanie w mieście przez kobiety ze wsi. Młoda to ambitna i popracuje 2-3 lata aż do ciąży. I to tyle. Więcej w życiu nie pracuje.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witekk napisał:

Nie ma tam mowy o zabawie, leżeniu z kobietą i uprawianiu seksu, czyli typowy wabik na młodego myślącego o małżeństwie samca, hehe.

 

Jak ją widziałem po tych 3 ciążach i tym siedzeniu w domu od paru lat - to nie chciałbym z taką leżeć w łóżku. A jak z nami pracowała to jeszcze była w miarę atrakcyjną kobietą, i ubrać się umiała i zadbać o siebie. A teraz? Siedzi całe dnie w domu, dzieciaki biegają na podwórku, a ona nawet nie zadba o siebie, zero makijażu, włosy niezadbane, roztyła się itd.

A jak ją niedawno spotkałem z jej mężem - to ona do mnie taki tekst: "a Ty co? 35 lat i nadal bez żony i bez dzieci? oj weź się za siebie" ? A jej mąż obok ze wzrokiem wbitym w ziemię, bez chęci do życia, przepracowany, zaharowany...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianos gościu ma przejebane. Tyra od świtu do zmierzchu 12h w pracy i pewnie jeszcze koło domu zapierdala. W domu siedzi maciora, której nawet nie chce ci się bzyknąć, skok w bok odpada (pójść na divę 20-letnią np), bo małżeństwo itp. Kurwa to jest wegetacja a nie życie. 

37 minut temu, Adrianos napisał:

35 lat i nadal bez żony i bez dzieci? oj weź się za siebie" ?

 

Chyba ty powinnaś wziąć się za siebie, strasznie się zapuściłaś. :) 

Chociaż poprawiłbyś humor temu biednemu becie na chwilę. xD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Adrianos napisał:

 

Jak ją widziałem po tych 3 ciążach i tym siedzeniu w domu od paru lat - to nie chciałbym z taką leżeć w łóżku. A jak z nami pracowała to jeszcze była w miarę atrakcyjną kobietą, i ubrać się umiała i zadbać o siebie. A teraz? Siedzi całe dnie w domu, dzieciaki biegają na podwórku, a ona nawet nie zadba o siebie, zero makijażu, włosy niezadbane, roztyła się itd.

A jak ją niedawno spotkałem z jej mężem - to ona do mnie taki tekst: "a Ty co? 35 lat i nadal bez żony i bez dzieci? oj weź się za siebie" ? A jej mąż obok ze wzrokiem wbitym w ziemię, bez chęci do życia, przepracowany, zaharowany...

 

Zwykła leniwa kierda z niej.
Ja ostatnio poznałem mężatkę 34 lata z trójką dzieci.
Bardzo ładnie, młodo wyglądająca mamuśka I'd like to fuck :D 

Też wina faceta, że pozwolił swojej myszce się tak zaniedbać.
Ale zapewne to nie on nosi spodnie w związku i dał sobie wejść na głowę.
Teraz gdyby zaczął fikać myszce, to myszka zabierze dzieci i jedzie do teściowej, bierze rozwód i płać mężczyzno alimenty :D 
Masakra.
Szkoda mi tego faceta.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/16/2019 at 5:05 PM, Jaśnie Wielmożny said:

...Zapewne gdy dom wybudują Panna zażąda współwłasności, na co Janek przystanie...

Panna nie musi tego robić bo jeśli jest współwłaścicielem nieruchomości to wszystko co ktokolwiek i za cokolwiek tam postawi z automatu jest wyłącznie właściciela tej działki, a nie tego co stawiał (dodam, że kredyt nic do tego, ona będzie współwłaścicielem domu, ale nie kredytu.... nie darmo jest prawnikiem). To po pierwsze, po drugie uzbrojona 10 arowa działka ok 40 km od dużego miasta (Gdańsk) w małej miejscowości ~ 15 tyś mieszkańców kosztuje 50 - 60 tysięcy. Ktoś tu wspomniał o 20 tyś, to chyba przy fermie kurzej bo inaczej tego nie widzę.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.