Skocz do zawartości

Studia on-line


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Planuje w październiku pójść na studia. Z racji tego, że czasu wolnego mało i okrojony budżet waham się pomiędzy zaocznymi a tymi w formie e-nauki.

Te pierwsze łączą się oczywiście z dojazdami do 2 tygodnie i noclegiem w innym miescie. Czyli- wydatek.

Te drugie w większosci online, a zjazdy są jakieś 2 w semestrze. 

Pytanie tylko - jak na to patrzą pracodawcy widząc taki dyplom?

Jest tu może ktoś kto takowe kończył i może trochę podpowiedzieć w tym temacie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przekalkulowałam i za daleko i za dużo kasy by mi skradło dojeżdżanie do Łodzi. Znalazłam kierunek w pobliskiej miejscowości lepszy niż ten w Łodzi. Nie muszę kombinować noclegu tylko wracam wieczorem busikiem.

Wpisowe wpłacone :D

Już nie mogę się doczekać :)

@maggienovak A Ty też 1 rok będziesz zaczynac?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 17:57, MalVina napisał:

Pytanie tylko - jak na to patrzą pracodawcy widząc taki dyplom?

Dużo lepszy rozwiązaniem jest jakiś kurs niż nic nie warte studia. Kurs uczy cię bardziej praktyki a studia to tylko sucha teoria. Dużo zależy też od branży. Jeśli masz już wyższe wykształcenie to dodatkowe studia nie podniosą twoich kwalifikacji znaczaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dużo lepszy rozwiązaniem jest jakiś kurs niż nic nie warte studia. Kurs uczy cię bardziej praktyki a studia to tylko sucha teoria. Dużo zależy też od branży. Jeśli masz już wyższe wykształcenie to dodatkowe studia nie podniosą twoich kwalifikacji znaczaco

Doświadczenie w branży mam duże, jednak by awansować muszę mieć wyższe wykształcenie (studiów nie ukończyłam, rzuciłam na 4 roku dawno temu, z powodów osobistych, więc muszę zaczynać od nowa). Kierunek wybrałam lepszy tym razem, konkretny. A nie jakieś humanistyczne pierdu pierdu.

Przy okazji też łączy się i z pracą moją obecną i moją działalnością pozazawodową. Jestem pełna optymizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.