Skocz do zawartości

dot. Obsesja na punkcie własnego wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

@Carl93m

Jak to mówią: nie ma brzydkich kobiet, są tylko te niedofinansowane.

I tyczy się to też mężczyzn.

1. Wzrost jest ok, jak juz ktoś Ci napisał. Do 170 możesz startować bez oporów.

2. Jesteś szczupły, czyli nie masz dużo tkanki tłuszczowej - będzie Ci łatwo i szybko wyrobić sylwetkę, zarysować mięśnie. Zapisz się na siłownie, same plusy, przede wszystkim zdrowotne (fizyczne i psychiczne).

3. Jak wdrożysz punkt 2. i zaczniesz kupować dopasowane koszulki, Twoja postura będzie się prezentowała dużo lepiej. Wystarczy zwykły bawełniany t-shirt z H&M (rozmiar S/M).

4. Męska twarz też nabiera ostrzejszych rysów i charakteru przy lekkim zaroście.

5. Najważniejsze:

Rozwijaj się, ucz, dąż do czegoś, miej cel. Wewnętrzny rozwój jest najsilniejszym czynnikiem podbijającym poczucie własnej wartości. Każde małe efekty własnej pracy dają kopa do dalszych przedsięwzięć i zmian. I dają błogi spokój pewności siebie, świadomości siły, że żadna głupia uwaga (np. nt. wyglądu) tego spokoju nie zburzy. Wzruszy się tylko ramionami.

Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto coś skrytykuje dla samego poniżania innych, żeby pozornie poczuć się lepiej.

I zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wyższy, lepiej zbudowany, będzie miał seksowniejszą żonę, mądrzejsze dzieci, więcej na koncie, bardziej prestiżowe stanowisko itp - dlatego nie ma sensu porównywanie się z innymi.

Najważniejsze jest zdanie rodziny i przyjaciół, resztę miej w d.

 

PS. Punkt 5. da Ci taką wewnętrzną, bijącą pewność siebie, że reszta punktów przestanie mieć znaczenie 

Edytowane przez a.jolie
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a.jolie dzięki za zaangażowanie. 

Wszystko spełnione z tych punktów, które napisałaś.

9 godzin temu, a.jolie napisał:

4. Męska twarz też nabiera ostrzejszych rysów i charakteru przy lekkim zaroście.

Strzał w 10. bo z zarostem 2-dniowym wyglądam całkiem spoko, podbródek wyostrzony, a jak się ogolę to kompletnie baby-face :D 

 

Na siłce trenowałem kilka lat temu, ale przez imprezy i poznanie pewnej dziewczyny przestałem ćwiczyć. Teraz chciałem wrócić, bardziej dla zdrowotności raczej niż dla figury, ale to jedno z drugim się nie wyklucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, a.jolie napisał:

Wystarczy zwykły bawełniany t-shirt z H&M (rozmiar S/M)

M to jeszcze rozumiem ale S? ;) 

10 godzin temu, a.jolie napisał:

Jak to mówią: nie ma brzydkich kobiet, są tylko te niedofinansowane.

chlopaki-do-wziecia-insta-featured.jpg

 

wielocha.jpg

 

Także ten, tu tego, zostawiam tak jako znak, że to prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Quo Vadis? napisał:

 

chlopaki-do-wziecia-insta-featured.jpg

 

wielocha.jpg

Dalej mi się nie podoba, ale... Kurła JAK??? Skoczyła z 2-3 SMV w górę. Zupełnie jakby zrobiła sobie operacje plastyczną wszystkiego.

 

mem.jpg

 

No i do tego klasyk:

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/szokujacy-proces-w-chinach-pozwa-zone-za-brzydkie-dzieci-i-wygra-aa-WouK-zKN2-hEMR.html

Ale w Polsce to jeszcze facet by musiał zapłacić ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Carl93m napisał:

Wszystko noszę S i są to ubrania dopasowane.

Kurła, to ja jakiś przy tuszy jestem widocznie :D Mój brat też nosi podobne rozmiary co Ty.

20 minut temu, Ksanti napisał:

Kurła JAK??? Skoczyła z 2-3 SMV w górę.

Może zrobiła, tego nie wiem :D sam niedawno się natknąłem na tą jej metamorfozę.

52 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Oj kurwa, można się naciąć.

A żebyś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, a.jolie napisał:

Jesteś szczupły, czyli nie masz dużo tkanki tłuszczowej - będzie Ci łatwo i szybko wyrobić sylwetkę, zarysować mięśnie

?

Łatwo??? Łatwo to się traci kasę przy kobiecie. Nawet zarysowanie mięśni jeśli nie zaczynasz bardzo młodo to ciężka, systematyczna praca, dieta i suplementacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, a.jolie napisał:

Wzrost jest ok, jak juz ktoś Ci napisał. Do 170 możesz startować bez oporów

Ale tylko wtedy jak masz kolor skóry jak ci arabowie. Wtedy niski wzrost nie jest taki istotny. Dzisiaj sam widziałem wysoką blondynkę z takim ciapakiem.

 

Co ciekawe jeszcze nigdy nie widziałem białego mężczyzny z tak wysoką kobietą. Pranie mózgów poprzez propagande filmową, serialową, reklamową wtłaczana siłą przynosi takie efekty. Snutne to.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że się podepnę do tematu :)

Na temat swojego wyglądu to słyszałem takie opinie że mózg staje, przykre to było/jest dla mnie ale się przyzwyczaiłem(powiedzmy) - wygląd ćpuna i wiele innych.

Ja tam se chodzę po swojemu ubrany i nie spuszczam się nad swoim ubiorem byle było czyste :)

Chciałem napisać coś o dysmorfofobii - zaburzeniu polegającym na złym odbiorze własnej osoby, posądzam że anoreksja jest tego przykładem ale tylko szczególnym :(

Poczytajcie może komuś to pomoże :)

Ja akurat już nawet nie wiem czy mam dysmorfofobię czy rzeczywiście wyglądam jak ćpun ale mnie to boli tak czy owak :(

Nawet nie chcę się patrzeć ludziom w oczy bo to jeszcze bardziej się nasila i kółko zamknięte bo jak się nie patrzę ludziom w oczy to pewnie coś ukrywam i pewnie ćpam albo jestem fałszywy itd.

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bohun napisał:

Pozwólcie że się podepnę do tematu :)

Na temat swojego wyglądu to słyszałem takie opinie że mózg staje, przykre to było/jest dla mnie ale się przyzwyczaiłem(powiedzmy) - wygląd ćpuna i wiele innych.

Ja tam se chodzę po swojemu ubrany i nie spuszczam się nad swoim ubiorem byle było czyste :)

Chciałem napisać coś o dysmorfofobii - zaburzeniu polegającym na złym odbiorze własnej osoby, posądzam że anoreksja jest tego przykładem ale tylko szczególnym :(

Poczytajcie może komuś to pomoże :)

Ja akurat już nawet nie wiem czy mam dysmorfofobię czy rzeczywiście wyglądam jak ćpun ale mnie to boli tak czy owak :(

Nawet nie chcę się patrzeć ludziom w oczy bo to jeszcze bardziej się nasila i kółko zamknięte bo jak się nie patrzę ludziom w oczy to pewnie coś ukrywam i pewnie ćpam albo jestem fałszywy itd.

Pozdro

Bohun klucz do sukcesu to pewność siebie i uśmiech. Także plecy wyprostowane, pierś do przodu, a w głowie myśl jestem panem świata i wtedy nic Ci nie straszne. Pamiętaj, że zależnie o czym myślisz przyciągasz dobre lub złe doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewelina napisał:

Bohun klucz do sukcesu to pewność siebie i uśmiech. Także plecy wyprostowane, pierś do przodu, a w głowie myśl jestem panem świata i wtedy nic Ci nie straszne. Pamiętaj, że zależnie o czym myślisz przyciągasz dobre lub złe doświadczenia.

Chyba jesteś trochę nakręcona skoro wypisujesz takie rzeczy, co ?

Czytałem to co pisałaś w innych tematach i mi się włos na głowie jeży :(

Ile masz lat jeśli można wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba fszystko, jak Ty to sobie wyobrażasz, że obejrzę film pt.:"sekret" albo coś podobnego, założę zeszyt - pofklejam tam nalepki i różne fajowe rzeczy i będę panem śfiata i nic mi nie będzie straszne.

Strasznie to masz wystrzelone w kosmos teorię chyba na wszystkie tematy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

4 minuty temu, Bohun napisał:

No chyba fszystko, jak Ty to sobie wyobrażasz, że obejrzę film pt.:"sekret" albo coś podobnego, założę zeszyt - pofklejam tam nalepki i różne fajowe rzeczy i będę panem śfiata i nic mi nie będzie straszne.

Strasznie to masz wystrzelone w kosmos teorię chyba na wszystkie tematy :(

do niczego Cię nie zmuszam. nie chcesz to nie. ale że coś Cię dziwi czy się z tym nie zgadzasz wcale nie znaczy że nie działa. po prostu nie doświadczyłeś. Ps. w części męskiej komentować nie mogę, tamten wpis popełniłam przez nieuwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewelina napisał:

do niczego Cię nie zmuszam. nie chcesz to nie. ale że coś Cię dziwi czy się z tym nie zgadzasz wcale nie znaczy że nie działa. po prostu nie doświadczyłeś. Ps. w części męskiej komentować nie mogę, tamten wpis popełniłam przez nieuwagę.

No, ok, rozumiem ale piszesz w tak bajkowy sposób że czytając to co piszesz czuję się jak ten typ z tego mema:

3978724.jpg

:(

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Dla kogo bajka dla tego bajka, niektórzy muszą ciężko harować na ten kieliszek chleba ;)

To zacznij robić to co kochasz albo pokochaj to co robisz ;) . Dziwi mnie że ludzie nie rozumieją, że są panami swego życia. Wolą narzekać i czekać na cud. Ja też miałam pracę , która nie dawała mi satysfakcji, ledwo się budziłam a już myślałam czemu życie jest takie do d... , miałam zdrowie z którego nie byłam zadowolona,  wygląd który mi nie odpowiadał. ale wszystko można zmienić. i dlatego dziś z pełnym przekonaniem mogę napisać że życie to bajka! dla każdego jeśli tylko tego zapragnie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewelina napisał:

To zacznij robić to co kochasz albo pokochaj to co robisz ;) . Dziwi mnie że ludzie nie rozumieją, że są panami swego życia. Wolą narzekać i czekać na cud. Ja też miałam pracę , która nie dawała mi satysfakcji, ledwo się budziłam a już myślałam czemu życie jest takie do d... , miałam zdrowie z którego nie byłam zadowolona,  wygląd który mi nie odpowiadał. ale wszystko można zmienić. i dlatego dziś z pełnym przekonaniem mogę napisać że życie to bajka! dla każdego jeśli tylko tego zapragnie!

 

Fajowo że Ci się tak wszystko ułożyło pięknie - napisz jakąś książkę o tym, ja jej nie przeczytam akurat ale może znajdziesz rzeszę wyznafcóf i zarobisz krocie ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bohun napisał:

Fajowo że Ci się tak wszystko ułożyło pięknie - napisz jakąś książkę o tym, ja jej nie przeczytam akurat ale może znajdziesz rzeszę wyznafcóf i zarobisz krocie ;)

Pozdro

Książka? na chwilę obecną na pewno nie, na sławie też mi nie zależy. Ale dziękuję i też pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bohun napisał:

Fajowo że Ci się tak wszystko ułożyło pięknie - napisz jakąś książkę o tym, ja jej nie przeczytam akurat ale może znajdziesz rzeszę wyznafcóf i zarobisz krocie ;)

Pozdro

Daj Pani żyć, jest w swojej bajce, to co jej psujesz nastrój. Niektórzy maja okresy bajki, niektórzy mają okresy przygnębienia. Sam przerabiałem i jeden i drugi na zmianę, ale zgodzę się z eweliną że jesteśmy Panami własnego losu. Nie zgodzę się natomiast z tym że wszystko jest takie proste i jesli tylko ktoś zapragnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.