Skocz do zawartości

dot. Obsesja na punkcie własnego wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Daj Pani żyć, jest w swojej bajce, to co jej psujesz nastrój. Niektórzy maja okresy bajki, niektórzy mają okresy przygnębienia. Sam przerabiałem i jeden i drugi na zmianę, ale zgodzę się z eweliną że jesteśmy Panami własnego losu. Nie zgodzę się natomiast z tym że wszystko jest takie proste i jesli tylko ktoś zapragnie. 

Mówisz frazesami jak dziecko :(

Toteż wołałem się spytać ile lat ma nasza @ewelina.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bohun napisał:

Mówisz frazesami jak dziecko :(

Toteż wołałem się spytać ile lat ma nasza @ewelina.

Ależ chętnie się przyznam, mam 33 lata. ale według mnie wiek to tylko cyferki. wystarczy oczyscic organizm na poziomie komórkowym i cały czas utrzymywać ten stan a proces starzenia zostaje zatrzymany. wiem brzmi to jak sf . jako przykład podam, że jakiś czas temu kupowałam wino na wesele bliskiej osoby (osobiście nie piję alkoholu), ekspedientka wnikliwie mi się przyglądała, ale ostatecznie udało mi się zakup sfinalizować. zdziwiona jej zachowaniem spytałam o powód. okazało się że miała wątpliwości czy poprosić mnie o okazanie dowodu osobistego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ewelina napisał:

Ależ chętnie się przyznam, mam 33 lata. ale według mnie wiek to tylko cyferki. wystarczy oczyscic organizm na poziomie komórkowym i cały czas utrzymywać ten stan a proces starzenia zostaje zatrzymany. wiem brzmi to jak sf . jako przykład podam, że jakiś czas temu kupowałam wino na wesele bliskiej osoby (osobiście nie piję alkoholu), ekspedientka wnikliwie mi się przyglądała, ale ostatecznie udało mi się zakup sfinalizować. zdziwiona jej zachowaniem spytałam o powód. okazało się że miała wątpliwości czy poprosić mnie o okazanie dowodu osobistego.

No nie wiem, to Twoja teoria, ja zaś o ile mi wiadomo zanieczyszczam od wielu lat organizm na poziomie komórkowym i też podobno wyglądam młodziej choć z tego co pamiętam jak miałem naście lat i robiłem w robotach sezonowych to skakałem po gorzałę/jabole/piwsko i fajki i nikt mnie się o dowód nie pytał.

Moja kontr teoria brzmi : Pij dużo taniego alko, pal faje i chodź na dziwki ,a zaczniesz się wręcz cofać w czasie. lolXD

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ewelina to po co piszesz takie pierdoły? A dla samego pierdolenia. Zapomniałem kobieta. 

 

 

 

@Kim Un Jest? z wielką mocą trzeba umieć sobie radzić. Raz za małolata na obozie w Łukęcine. Kupowalismy jakies alko w "społem". Byłem najmłodszy w nastarszej grupie chłopców. Stoimy w tym sklepie i laski najstarsze coś do mnie przyfurczały w tym sklepie, że najmłodszy, gówniak itd. I podchodzę do tej "rakiety" (wszytkie fajne dupy, były).

 

Podchodzę do niej, łapie kosmyk włosów i mowie tak, że cały spożywczak słyszy: ej ale o włosy to Ty zadbaj, koncówki Ci się rozwijają, co to kurwa ma być.

 

Ona w ryk, trafilem w dziesiątkę, podobno to był jej kompleks...

 

Wtedy poczułem, że osiągnąłem, wysoką amplitudę i za to powinienem dostać mocno w tubę. 

Do końca obozu szanowany. 

Moja kuzynka po tym powiedzala (była świadkiem), ja bym chciała takiego chłopaka jak Ty, bo nie jestes miły i na zawołanie jak wszyscy...

 

Nic wtedy z tego nie zrozumiałem... i skąd wiedziałem, że włos może się rozdwajać?

 

Ej laska sorry, za tamto. ?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pytanie retoryczne.

 

Żebyście Wy, wszystkie były takie kurwa słuchające naszych pytań i odpowiadające. Ja przez moj najdłuższy LTR nie mogłem się doprosić dwóch ręczników po kąpieli - tylko zawsze jeden duży do kurwy nędzy...

 

Zawsze musiałem się powtarzać co najmniej 2 jebane razy... I chuj nie działa. 

 

-Nie wjeżdżaj w tę dziurę, urwiesz zawieszenie. Jeździsz co dzień tedy do pracy... Już słonia w cyrku nauczyli tańczyć!!

 

 

 

Potem telefon: coś mi stuka w kole....

 

 

A tu lalka odpisuje: bo pytałem. No kurwa inna niż wszystkie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.