Skocz do zawartości

Tak chude ręce, jakich nigdy nie widzieliście - co z tym zrobić?


verde

Rekomendowane odpowiedzi

Autorowi tego wątku zazdroszczę problemów życiowych, sam chciałbym takie mieć :) Moim zdaniem chuda ręka w nadgarstku i do tego przypakowane przedramię i biceps wygląda bardzo dobrze. Idź na siłkę na parę lat i będzie świetnie. Nawet w tej łapie, tutaj przedstawionej, nie widzę problemu. Widzę natomiast problem psychiczny związany z postrzeganiem własnej łapy, lub ogólnie własnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą że zazdrowsza autorowi problemów, a ja mu współczuję. 

Chłopie nie możesz się przejmować takimi drobiazgami dlatego ci współczuję bo myślę że jakbyś jutro obudził się nabity jak dzik znalazłbys inny problem/kompleks. 

Nie ma co cie pocieszać że ręką jest normalna bo to nic nie da, problem masz w głowie wyolbrzymjasz swoje(wady)co jest bardzo zle. 

Edytowane przez Pieter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gira... ja bym ciął... :P Bez rąk będziesz dużo lepiej wyglądał no i nie zrobisz kolejnych zdjęć, które aż w oczy kolą, nie można patrzeć na takie wychudzone giry... :P

 

A tak serio...

Czeka Cię trochę pracy nad poprawą samooceny. A na początek kup sobie takiego ściskacza i napierdzielaj.

 

https://www.google.com/search?q=ściskacz+do+rąk&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjj__mC5YrkAhVPx4sKHZCBAlAQ_AUIESgB&biw=1536&bih=713#imgrc=XhsZNIcmkltTUM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adolf napisał:

Jak najbardziej, wydaje mi się że coś z Twoją samoakceptacją nie teges!

 

   Łapy jak łapy, nie widzę niczego do czego można by się doczepić.

Większych problemów nie masz??

 

Pozdro.

Mam większe problemy, ale to też jest problem. Kiedy widzi się młodych chłopaków przed osiemnastką mających masywniejsze ręce ode mnie.

19 godzin temu, Baelish napisał:

Masz grubsze łapska od moich, ja nie widzę tu problemu.

Założe się z Tobą o 1000 zł, że to nieprawda. Nigdy nie widziałem faceta w moim wieku, który miałby chudsze ręce.

18 godzin temu, Carl93m napisał:

@verde bracie ale poleciałeś :D 

Ręka jak najbardziej przeciętna, normalnego faceta, który raczej fizycznie nie pracuje.

Mam chudszą łapkę.

Jak wyżej. Trochę ludzi w swoim życiu widziałem i mogę się założyć, że ja mam chudszą.

18 godzin temu, tomekbat napisał:

Mam takie same ręce jeśli nie chudsze bracie. Dołączam się do pytania i będę obserwować ten wątek. Masa idzie mi w brzuch i nogi, nigdy w ręce. Na 1 zdj mam wrażenie że masz grubsze łapy niż ja. 

Na pewno nie. Ponizej dam zdjęcia.

18 godzin temu, tomekbat napisał:

Dokładnie Twoje ręce są normalne gdybyś zobaczył moje to byś parsknal śmiechem. O dziwo żadna kobieta nigdy się nie śmiała z moich rąk ale to nic bo ja oczy mam i swoje widzę. 

Mam tylko 16cm w obwodzie nadgarstka. Jak to oceniacie? Czy jest to już patologia hormonalna? 

Ja też mam około 16, zobacz zdjęcie poniżej.

17 godzin temu, Bombas napisał:

68456927_2439025782861034_3769368401114300416_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQk7ysGE3MqoqydqqG-_RpHf5V9U6JEVtAljSu3OEhkJ1EOM70fg952Spzh6Tr4VHdY&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=f1e4cb1897166cbe93321f9843bd2dde&oe=5DD82DB5
Masz moją witkę na pocieszenie. 

To jakiś żart rozumiem? Przecież ty masz 2 razy grubszą łapę niż ja.

8 godzin temu, Fortis napisał:

Za małolata nosiłem długie bluzy i długie spodnie jak były upały, bo uważałem, że mam witki, a okazało się tylko, że jestem jebnięty.

Ja cały czas noszę. Wiem, że to nienormalne, ale tak mam.



Panowie, patrząc jeszcze raz na tę zdjęcia zdałem sobie sprawę, że są one zrobione pod innym kątem. Spójrzcie na to:

https://i.imgur.com/pLN4AKI.jpg
https://i.imgur.com/69FCuZz.jpg

Mam kompleksy to prawda, ale ja sobie niczego nie ubzdurałem. Wiele osób, które mnie widzi na żywo, mówi, że jestem bardzo chudy. Mimo tej mojej grubej twarzy. Myślałem, że mam jakiś problem z hormonami, ale dobrze, że rozwialiście moje wątpliwości, że to po prostu lenistwo. Gdybym ćwiczył od małego, to wyglądałbym zupełnie inaczej. Chodziłem na siłownię kilka razy po kilka miesięcy, ale niestety później musiałem robić przerwy. Muszę spiąć się w sobie i wreszcie zacząć chodzić regularnie. Wtedy moje problemy z tym się skończą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek masz w nadgarstku tyle co ja i pewnie spora część braci, ponieważ w tym miejscu masz samą KOŚĆ z reszta tak samo jak ja i pewnie ponad połowa facetów ma zbliżoną grubość w tym miejscu. 

Godzinę temu, verde napisał:

Wiele osób, które mnie widzi na żywo, mówi, że jestem bardzo chudy.

Jesteś chudy cały a nie tylko twoje ręce ale to nie powód do kompleksów. 

Godzinę temu, verde napisał:

rozwialiście moje wątpliwości, że to po prostu lenistwo.

To twoje jojczenie to nie jest sposób na szukanie wymówki? Przecież nad sylwetka można pracować. 

Godzinę temu, verde napisał:

Gdybym ćwiczył od małego, to wyglądałbym zupełnie inaczej.

Amerykę odkryłeś xD

Godzinę temu, verde napisał:

Chodziłem na siłownię kilka razy po kilka miesięcy, ale niestety później musiałem robić przerwy. Muszę spiąć się w sobie i wreszcie zacząć chodzić regularnie. Wtedy moje problemy z tym się skończą.

Rozwiązanie znasz, tylko trzeba je wdrożyć no i ćwiczyć mądrze a nie na pałę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 12:57, verde napisał:

Oto aktualne zdjęcia mojej lewej ręki.

A prawa nie przypadkiem lepiej wyrobiona? Może trzeba zmienić rękę ;)

 

To tylko taki żart... a tak serio to ja nie wiem w czym problem. Zanim kliknąłem w link do zdjęć to myślałem, że tam jakąś anoreksję zastanę. A tymczasem ręka jak ręka, normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź nie będzie oryginalna - masz zupełnie normalne ramię. Ale rozumiem dlaczego masz na tym punkcie obsesję - celowo używam tego słowa. I spieszę z wytłumaczeniem skąd się to bierze.

 

Zapytajcie byle osiedlowego dzieciaka żeby pokazał Wam jaki jest silny. Co Wam pokaże ? Bicepsa i przedramię, to niemal pewne. Cała zabawa polega na tym, że biceps jest jednym z najsłabszych i ewolucyjnie jednym z najmniej potrzebnych mięśni. Kobiety podświadomie wybierają facetów z szeroką klatką i pokaźnymi ramionami, nie mając tak naprawdę pojęcia dlaczego - to mięśnie odpychające, bardzo silne zresztą, mające na celu odepchnięcie ewentualnego przeciwnika. Dlatego faceci "pompują" te mięśnie najczęściej na siłowni. Co do samego ramienia - triceps, jak sama nazwa wskazuje - ma trzy głowy, a nie dwie, co logicznie stanowi 60% obwodu ramienia.

 

Ale idźmy w to dalej. Według mnie - dwiema najważniejszymi grupami mięśniowymi są mięśnie nóg i mięśnie przedramion. Po pierwsze - żeby coś chwycić, trzeba najpierw podejść, a dopiero w drugiej kolejności złapać, czy to sztangę, czy też innego samca. I myślę, Autorze, że właśnie na tym punkcie masz obsesję, mimo, że prawdopodobnie teraz dopiero rozumiesz jej głębie.

 

Rozwiązanie ? Bardzo proste - zwisochwyt. Znajdź sobie "gałąź" do wiszenia i korzystaj z cudów grawitacji :) Gwarantuję, że dotrwanie do zwisochwytu trwającego minutę zajmie Ci kilka miesięcy ciężkich treningów, a siła użytkowa i wielkość "łapy" poszybują do góry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.