Skocz do zawartości

Mąż gra w Tibie


Rekomendowane odpowiedzi

Link do tekstu:

https://wyznaniamatek.pl/maz-gra-w-tibie/

 

Link do komentarzy na facebooku:

 

80% wypowiadających się kobiet wywaliłoby męża z chaty za to, że spędza czas tak jak mu się podoba,

oraz namawiają do takiego zachowania inne kobiety.

 

Zapraszam do lektury, ja się uśmiałem 

 

Znalezione obrazy dla zapytania i just came here to read the comments

Edytowane przez 17nataku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba była e ubiegłym roku sprawa gdzie gość zabił dziecko bo przeszkadzało mu w grze w tibię. Akurat z tym uzależnieniem od Tibii nie ma żartów, każdej potrzebuje czasu dla siebie, ale trzeba to odróżnić od uzależnienia i pewnie weekendowych ciągów przed pc.

 

Warto odwrócić sytuację i postawić na jego miejscu samiczkę z serialami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się ogólnie z czego śmiać, bo Tibia uzależnia równie dobrze jak inne rzeczy. Jestem w stanie zrozumieć kobietę, która chce od męża, aby pomógł w obowiązkach domowych, ale nie może, bo jest tak wciągnięty w ten syf. Trzeba traktować to jak normalne uzależnienie, bo wyjsć z tego jest trudno, tak samo jak z innych uzależnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qaikwow napisał:

Nie ma się ogólnie z czego śmiać, bo Tibia uzależnia równie dobrze jak inne rzeczy. Jestem w stanie zrozumieć kobietę, która chce od męża, aby pomógł w obowiązkach domowych, ale nie może, bo jest tak wciągnięty w ten syf. Trzeba traktować to jak normalne uzależnienie, bo wyjsć z tego jest trudno, tak samo jak z innych uzależnień. 

Masz rację, ale nie wiemy jak jest na prawdę. 

Może być tak, że on nie ma z tym problemu po prostu tak się relaksuje i skoro on zarabia to kobieta ma dbać o dom.

Oczywiście pomagać powinien, ale sposób wypowiedzi kobiet, które od razu by go wyrzuciły z domu jest przerażający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Doggie napisał:

Ta hipokryzja nowoczesnych matek, a same siedzą jak opętane na facebooku.

Wspaniały przykład! To jest niepojęte! To się w pałę nie mieści. Jak kobita siedzi na instagramach, pejsbukach, kawkach u kulezanek to ona po prostu odpoczywa od pracy, ogarniania domu. Jak chłop gra sobie po robocie, łowi ryby, majsterkuje to jest strata czasu, zaniedbywanie rodziny, dziecinada, Piotruś Pan. Jak dobrze, że powoli mężczyźni budzą się i buntują przeciwko kieratowi.

 

Ale teraz najlepsze: ta sama rozrywka czyli granie na konsoli, łowienie ryb, majsterkowanie już jest dla baby całkiem w porządku kiedy przynosi profity z których ma korzyść. Jak już da się za rozrywkę chłopa kupić nową torebkę, wyjechać na all inclusive to już nie dziecinada tylko hobby mojego kochanego męża.

 

Brzydzę się tym dyktatem, który uczynił z faceta woła roboczego, który jak już ma rodzinę to ma tylko zapierdalać, a hobby może mieć tylko takie, które przynosi dukaty niegorsze niż zapierdalanie zawodowo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

Kurłła! Ale jak baba cały czas gra na Nerwach to jest OK!

No bo święta matka Polka może wszystko.

 

2 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Jak dobrze, że powoli mężczyźni budzą się i buntują przeciwko kieratowi.

Tylko że w tym kraju to chyba nawet za 100 lat nie zmieni się to całkowicie, o ile w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

No bo święta matka Polka może wszystko.

 

Tylko że w tym kraju to chyba nawet za 100 lat nie zmieni się to całkowicie, o ile w ogóle.

Masz rację Pat. To co mamy jeszcze dzisiaj to wielopokoleniowa indoktrynacja, to tłoczenie młodym chłopcom tej propagandy: za kobietę masz umrzeć, masz walczyć, otwierać drzwi, oddawać wypłatę i skamleć o kawałek dupki koło 10tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ona co? Pracuje czy w domu siedzi cały dzień? Bo jak pracuje to ma prawo mieć pretensje, że mąż nie pomaga. A jak nie pracuje to niech się cieszy, że mąż w ogóle nie rzucił wszystkiego w pizdu.
Mój ojciec też jest takim graczem, praca i od razu komputer. Nikomu nic nigdy nie brakowało, matka też pracuje. Dało się i da nadal wszystko pogodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest tak proste - jak 2+2, żeby dostrzec w tym hipokryzję. Jeśli facet przynosi do domu 30 tys miesięcznie, ale raz w miesiącu znika na tydzień, żeby z kumplami "łowić" ryby w Norwegii to 99,9% kobiet powie: ehh ten mój mężuś, no ma dziwne hobby, ale co mu będę bronić? Nie możemy 24h przebywać tylko że sobą, musimy mieć też swoją przestrzeń życiową.

 

Z drugiej strony jeśli mąż przyniosi do domu 3 tys i po harówie pogra, zniknie w warsztacie, pójdzie na rower z kumplem, to już niedojda i do tego dzieciak, który mógłby wziąć 3 i 4 etat, a nie marnuje czas.

 

Jeśli ktoś w tym nie widzi perfidii i egoizmu to już nie jest nawet białym rycerzem. Taki osobnik jest hybrydą białego rycerza, tyle że z obciętymi jajami, to jest już typ który sam kładzie łeb na gilotynie, a do kobiety kata mówi: odjedź kochana, bo będziesz miała traumę, sam pociągnę dźwignię...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowahocolic tutaj. Kobiete można w pełni zrozumieć.

Zresztą sami wnerwiacie się jak babki ciągle siedzą na insta

Mmorpg uzależniają jak diabli bo wzbudzają sporo emocji których brakuje na codzień. Niekoniecznie emocji dobrych. Przede wszystkim rywalizacja i szansa bycia najlepszym. 

Wieśka 3 przejdziecie. Mmorpg nie. 

Nawet jak wbijecie max level to znajdą się setki innych powodów by wsiąknąć na długie godziny.

Pozdrawiam. Tego pięknego dnia spędziłem 6 h na zabijaniu mobów i farmieniu kopalin.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten profil to ogólnie dobra standardowa beka - jeden z linków:

 

https://wyznaniamatek.pl/byly-partner-alkoholik-czy-nowy-zwiazek-co-lepsze-dla-dziecka/
 

"Do niedawna byłam z mężczyzną od 7 lat (...) Od samego początku nadużywał alkoholu i nie tylko… mimo to wierzyłam w ten związek i w to że się zamieni."

"Mamy razem 5-letnią córeczkę i ona chyba najbardziej mnie przy nim trzymała."

(...)
"ja sama wychowałam się z rodzicem alkoholikiem i nie chcę zapewnić tego swojemu dziecku ale też nie chcę wywrócić jej życia do góry nogami, życia bez ojca na codzień."

 

Kurłaaaa, ten schemat umysłowego niedojebania... SCREAM!!!!!

 

p03lcphh.jpg

 

Klasyka literatury madkowskiej przecież - córka alkoholika - no to DDA - no to patus maximus umysłowy i emocjonalny - no to niezdolny do kwantu racjonalnego myślenia - no to nużający się w pato - wszystko DLA DZIECKA ?!?!?!?!?! A czasem nie dla niedojebanego umysłu pato madki?

 

Ja to wrzucam do standardowych pytań do lasek na początek znajomości:

1.czy jesteś DDA?

2.czy jesteś DDD?

3.czy masz bombelka?

Zrobię sobie cały algorytm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ panowie, proszę. Czy znany jest komuś schemat?

 

-mąż pracuje 8h dziennie

 

Reakcja:

Ty leniu, nierobie, Zenek robi nadgodziny, aby dziecko miało co do gara włożyć, a jak teraz pojedziemy na wycieczkę, przydałby się nowy samochód itp itd

 

-mąż pracuje 9h i więcej

 

Reakcja:

Masz rodzinę w dupie, nic cię z dziećmi nie obchodzimy, liczy się tylko praca i praca itp itd.

 

 

Takie tam luźne spostrzeżenia ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie ma się co śmiać. Kupiłem sobie Battlefronta 2 na PS4 i dziś zacząłem grać multi, a tu partnerka ma ochotę na seks. No to żeby tylko szybciej skończyć, a trzeba wiedzieć że jestem długodystansowcem i wrócić do rozwalania blaszaków :) Pozdrawiam.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tatarus napisał:

Kurde nie ma się co śmiać. Kupiłem sobie Battlefronta 2 na PS4 i dziś zacząłem grać multi, a tu partnerka ma ochotę na seks. No to żeby tylko szybciej skończyć, a trzeba wiedzieć że jestem długodystansowcem i wrócić do rozwalania blaszaków :) Pozdrawiam.

Zeks jak zeks, ale mógłbyś na jakim widłaku dorobić!!! No chyba, że przynosisz te 30 tysi złota miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.08.2019 o 19:26, Tatarus napisał:

Kurde nie ma się co śmiać. Kupiłem sobie Battlefronta 2 na PS4 i dziś zacząłem grać multi, a tu partnerka ma ochotę na seks.

Dlatego ja się najpierw wyszaleje jako gracz, a potem se poszukam partnerki jak jeszcze jakaś wolna się trafi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz psa uderzyć, zawsze znajdziesz kija, jak mówi smutne powiedzenie. Jak by nie grał, byłoby buczenie że np. za mało robi w domu albo Pani czasu nie poświęca. Jak by pracował dwunastki+, to byłoby buczenie, że tylko pracę kocha, a nie rodzinę. Jak by robił ósemki, to by nie pasowało, czemu tak mało mamy itd. :)

 

Zawsze jest pretekst do przypieprzenia.

 

Jak chcę zarwać noc na graniu, to nikomu nic do tego. Z reguły już mi się nie chce tak robić, ale maratony po parę godzin się zdarzają. Mężczyzna musi mieć swoją przestrzeń. A czy w niej majsterkuje, modele składa, gra, trenuje czy robi cokolwiek innego, jest to normalne, wskazane i pożądane. Robienie wszystkiego razem to prosta droga do morderstwa z premedytacją  : )

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.