Skocz do zawartości

Rosjanka z portalu randkowego.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  moja historia jest taka że napisała do mnie kobieta z portalu randkowego i że chce porozmawiać.

Z prośbą abym podał jej swój adres email no więc podałem.

 wysyłam wam jej tekst 

 

[Witam, dałeś mi swój adres e-mail. Jestem Olga, a ty? Opowiedz mi o sobie więcej i wyślij swoje zdjęcie.  A w zamian zrobię to samo. Chcę się z tobą poznac. Czekam na odpowiedzi.]

 

 

Dodała swoje zdjęcia ja nie stety też wysłałem swoje parę zdjęć i wie z jakiego miasta jestem :/

 

 

Witaj!
Dziekuje za twoj list. Czekalam na twoja odpowiedz.
Martwie sie troche, kiedy pisze ten list... Przepraszac.
Szczerze mowiac nie wierze w milosc przez internet, ale chce sprobowac.
W internecie jest wiele oszustow i zboczencow. Mam nadzieje, ze ty uczciwy i porzadny.
Pewna, ze chcesz wiedziec cos o mnie.
Moje imie Olga.
Mam 28 lat. 
Mieszkam w Rosji, w miescie Niżniekamsk.
W tym miescie mieszkam cale swoje zycie od urodzenia. 
Niżniekamsk - zwykly sredni miasto. Ludnosc okolo 230 000 osob.
Miasto polozone jest nad rzeka Kama.
Nie mam meza, nie ma dzieci. Smutne samotnosc :-(
Samotnosc pomaga zrozumiec wartosci zycia, dlatego chce znalezc relacje, ktore dadza mi pozytywne emocje.
Pracuje w salonie kosmetycznym. Moj zawod - wizazystka.
Kocham swoja prace bo lubie sprawiac ludziom radosc i pomagac kobietom wyrazic ich piekno.
Jak wszyscy ludzie Ja czekam na weekend, zeby troche odpoczac . 
Dodalam moje zdjecie w ten list, zebys mogl zobaczyc jak wygladam.
Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej o mnie to napisz mi. Ja z przyjemnoscia bede czekac na twoja odpowiedz i opowiadanie o sobie. 
Pozdrawiam, Olga.

 

Jest to Rosjanka więc pisze z błędami bo słabo zna podobno Polski.

 

 

Pisze dalej w listach że jej matka pracowała w 1997 w Polsce z cztery lata.

Wysyła mi jakieś zwoje zdjęcia nawet z rodziną.

 

 

 

Fajnie mi się z nią pisze zapytałem ją dlaczego nie ma kogoś tam w Rosji to napisała mi że tam faceci biją kobiety piją i nie szanują.

Potem poszukałem na portalach coś o Rosjankach szukających Polaków i natrafiłem na taki portal ostrzegający o naciągaczach na kasę kobiety z Rosji.

I zaczynam sobie myśleć żadna kobieta z Polski nie chce zemną pisać bo nie jestem zbyt atrakcyjny a tu jakaś w miarę ładna Rosjanka chce z takim jak ja pisać i odpisuje codziennie.

A i jeszcze pisze że woli pisać na email niż przez feyzbuka i inne takie że woli pisać tak jak dawniej pisali sobie ludzie listy tak ona woli coś w tym stylu że email jej to trochę przypomina takie właśnie listy że to bardziej romantyczne.

Co sądzicie o takim czymś czy najlepiej by było grzecznie zerwać z nią kontakt mieliście podobne sytuację.

Nie chciał bym wdepnąć na minę chyba się wycofam z tego zanim będzie z późno i tak się boję o to że jeśli to jest jaka oszustka to może wykorzystać moje parę zdjęć w jakiś sposób.Chciałbym żeby to była normalna dziewczyna.

 

 

https://www.randkiprzezinternet.pl/portale-randkowe/finansowe-oszustwa-na-portalach-randkowych

 

 

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez Rubikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fejk. Też to przerabiałem. Prawdziwa kobieta pisze na portalu i jak poprosisz o fb czy coś to ci da namiary. Jak w wiadomości pisze że podaj mi swój email bo coś tam i blablabla to masz pewność że to nie jest ta osoba ze zdjęcia. Najlepiej skype albo Messenger i wtedy wszystko masz jasne. Sam z kilkoma Ukrainkami gadałem i z jedną spędziłem dwa dni we Lwowie. Bardzo miło spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubikon? Dla Ciebie synku kości zostały rzucone. Może na kamerkach ją poznałeś? Tylko głupio napisać? 

Jeżeli juz to chce pociągnąć nie twojego fiuta, a hajc. 

 

 

 

Ludzie widocznie dają się na to ciągle nabierać. Kierwa co za ludzie. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nawet laska nie pisze, tylko koleś, albo wiadomości pisane na jeden schemat. Uważaj na to. Dostaję takich maili na spam bardzo dużo. Niektóre ze zdjęciami nawet lasek, że niby się przedstawiają.

 

Nie wierz w bajki stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rubikon napisał:

Co sądzicie o takim czymś

Przypomniał mi się taki stary dowcip.

 

Do Radia Erewań dzwoni słuchacz i pyta 'Czy to prawda, że w Moskwie jest już komunizm i na Placu czerwonym dają samochody?'

'Prawda' odpowiada prowadzący. 'Tylko nie samochody a rowery i nie dają a zabierają'.

 

To nigeryjski numer, wersja w cyrylicy.

 

Jak Ci się nudzi i chcesz zobaczyć, kiedy pojawi się pytanie o diengi, możesz jemu (Wowce albo innemu Michałowi) napisać, że słyszałeś o tym mieście od ojca, który handluje nowymi częściami do Kamaza. Napisz, też że słyszałeś sporo o oszustach działających na portalach randkowych i żeby Ci przesłała numer telefonu albo namiar na messengera (jak znasz cyrylicę może być Telegraf albo w Kontakcie). Jeśli numer jest dobrze przygotowany, dostaniesz numer do jakiejś Oksany i  dramatyczny apel o pieniądze.

 

Tylko nie klikaj w żadne linki i załączniki, jeśli takie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze rodaczki też zaczynają w podobny sposób działać. Swego czasu miałem ogłoszenie na pewnym portalu towarzyskim. Kilka razy dostałem wzruszajcie wiadomości od dziewczyn w potrzebie, które wierzą w dobroć i prawdziwą miłość. Prosiły bym przelał im drobną kwotę na bilet i przyjadą do mnie, bo tak bardzo chcą mnie poznać. Uważaj też na cichodajki, które oferują swoje usługi, ale najpierw chcą zaliczki aby się uwiarygodnić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rubikon

 

To na 99% fejk.

 

Wyobraź sobie taki schemat:

1. Piszesz do wielu osób podobne maile

2. Uzyskujesz zaufanie

3. Zdobywasz imię i nazwisko, zdjęcie

4. Podsyłasz cudze nudesy

5. Zdobywasz nudesy mężczyzn, pikantne rozmowy, informacje o fetyszach czy perwersjach

6. Szantażujesz ujawnieniem szczegółów i zdjęć rodzinie i znajomym mężczyzny // Wyłudzasz pieniądze na niby spotkanie / trudną sytuację rodzinną / przyjazd do Polski itp. / 

 

6. Wersja alternatywna: jedziesz do Rosji/Ukrainy na spotkanie i ślad po Tobie znika

6. Wersja absurdalna: atrakcyjna kobieta z Rosji chce z Tobą rozwijać epistolarną miłość.

 

Zakładasz, że tak po prostu na końcu świata jakaś kobieta sobie wpisała jakieś polskie imię i nazwisko, a potem postanowiła Cię poznać? 

 

 

Edytowane przez Czlowiekronaldo
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje nie ma co zakończyć tom relację  raz na zawsze napisać że za daleko mieszkamy od siebie i nie widzę sensu dalszej znajomości.

Ale kusi mnie żeby jeszcze pogadać z nią może spytać się ją o instagrama albo niech nagra filmik i mi prześle żebym miał pewność że to jest ta osoba.

Szkoda mi tak zerwać kontakt bo jeśli to jest faktycznie  normalna kobieta a ja ją oleję.

Może Rosjanki są normalniejsze od Polek mniej wybredne :D

A pogadać zawsze można nić się nie stanie a jak będzie wciskać kity że chce się spotkać i żebym jej przesłał kasę bo chce się spotkać to od razu urywam kontakt.

 

Dziękuję wam za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rubikon napisał:

Macie racje nie ma co zakończyć tom relację  raz na zawsze napisać że za daleko mieszkamy od siebie i nie widzę sensu dalszej znajomości.

Ale kusi mnie żeby jeszcze pogadać z nią może spytać się ją o instagrama albo niech nagra filmik i mi prześle żebym miał pewność że to jest ta osoba.

Szkoda mi tak zerwać kontakt bo jeśli to jest faktycznie  normalna kobieta a ja ją oleję.

Może Rosjanki są normalniejsze od Polek mniej wybredne :D

A pogadać zawsze można nić się nie stanie a jak będzie wciskać kity że chce się spotkać i żebym jej przesłał kasę bo chce się spotkać to od razu urywam kontakt.

 

Dziękuję wam za odpowiedzi.

 

Coś Ty, nie proś ją o żadne filmy bo Ci wyślę coś z porhuba i będziesz myślał że to naprawdę.

Ja znam i stosowałem dwa sposoby weryfikacji dziefczyn zapoznanych przez neta:

1. Ona mi wysyła zdjęcie ale takie że np.: na buzi robi znaczek taki o który poprosiłem, może być gdzie indziej ale tak żeby było wiadomo że to kobieta, może być na dekolcie :)(ma być to szybko tak aby przypadkiem nie znalazła czegoś takiego w grafikach na necie, serduszka odpadajo...)

2. Skejp i wszystko jasne.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy naciąg na kasę. W końcu się okaże, że:

- potrzebuje na bilet do Ciebie,

- dziecko jej zachorowało,

- pies zdechł,

- kurna chata się spaliła...

I chce $$$. ?

 

Też mam tony wiadomości w tym stylu. Pierwsza z brzegu:

Cytat

Witam.

Jestem samotną kobietą po rozwodzie. Nie mam dzieci i nie szukam kolejnego męża
ani nawet stałego partnera. Mam w planach przez najbliższe kilkanaście miesięcy porządnie
się "wyszumieć" i nadgonić stracony czas. Jestem wysoka kobietą  więc preferuję
raczej dużych panów, chociaż nie odrzucam z góry także i niższych od siebie.

Ostatecznie ważne jest co innego, prawda? :)


Już lecę ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanki moim zdaniem są najpiękniejszymi kobietami na świecie, ale cóż. Rzeczy przychodzące zbyt łatwo powinny wzbudzać czujność. Poza tym, dla większości z nich status społeczny i pieniądze stanowią jeszcze większą wartość niż dla Polek. I szybko potrafią przeskoczyć na drugą gałąź. Oczywiście wszędzie zdarzają się perełki, ale nic nie powinno na tyle zamydlić oczu, żeby zapomnieć o pryncypiach relacji damsko-męskich oraz szacunku do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie teksty w stylu "na 100% to ściema", doszedłem do wniosku, że pora założyć konto i odpisać.

Panowie, ja rozumiem, że temat jest podejrzany, ale nie można oceniać tylko ze swego grajdołka. Czasy się zmieniają. To co jeszcze 10 lat temu było lipne jak e-mail od Nigeryjskiego księcia, obecnie może być....prawdziwe.

Poza tym, w czasach WhatsApp'a sprawdzenie tego zajmie 5 min. Prosi się dziewczynę o nr tel i się dzwoni. wystarczy powiedzieć choć jedno zdanie po rosyjsku  (w stylu "chciałem cię zobaczyć na żywo" -google translator pomoże i nawet nauczy wymowy). Można przy okazji sprawdzić jak wygląda panna i jak mieszka (czy to mieszkanie prywatne, czy może openspace jakiegoś biura troli/naciągaczy.

 

Obecnie dużo łatwiej jest poznać super dziewczynę za granicą, niż Polkę. Niezależnie czy to jest Tajka (były tutaj już posty o tym), czy Ukrainka czy jeszcze inna nacja. Sam w ten sposób poznałem kilka osób -to temat na osobny post (postaram się skrobnąć coś o tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.