Skocz do zawartości

Rosjanka z portalu randkowego.


Rekomendowane odpowiedzi

Zweryfikować taką panią jest łatwo, tak jak już to było napisane. Jeśli nawet pani okaże się prawdziwa, to będziesz dla niej tylko trampoliną do lepszego życia. Jej nie interesujesz Ty, tylko kraj/miasto/warunki życia jakie ewentualnie możesz jej zapewnić. Nawet jak sobie ją zaimportujesz, to taka pani szybko zacznie się rozglądać za lepszą partią, bo lepsze partie nie są zainteresowane importowaniem kobiet z jakichś zapadłych sowieckich dziur, tylko lokalnymi kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem gościa, który nabrał się na maila od sieroty z Arabii Saudyjskiej, któremu zmarli tragicznie rodzice zostawili 100 mln dolarów. Nie miał tylko na opłaty bankowe, żeby wybrać tą kasę. Za wpłatę 300 EUR obiecał mu nagrodę w wysokości 100 000 dolarów. Tutaj jest podobnie jak ktoś już wcześniej napisał. Obstawiam, że będzie chciała Cię odwiedzić i poprosi o pare stówek na bilet.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, van.dall napisał:

.... Jeśli nawet pani okaże się prawdziwa, to będziesz dla niej tylko trampoliną do lepszego życia. Jej nie interesujesz Ty, tylko kraj/miasto/warunki życia jakie ewentualnie możesz jej zapewnić. Nawet jak sobie ją zaimportujesz, to taka pani szybko zacznie się rozglądać za lepszą partią, bo lepsze partie nie są zainteresowane importowaniem kobiet z jakichś zapadłych sowieckich dziur, tylko lokalnymi kobietami.

Rozumiem, że zderzasz to z zachowaniem Polek i wyszło Ci, że ich nie interesują warunki jakie zapewniasz (czyli Twoje wykształcenie, gdzie pracujesz, czy np. mając lat 40 jesteś dostarczycielem pizzy i wyciągasz 2000 brutto)? Rozumiem że Polki nie rozglądają się za lepszymi partiami i cała ta forumowa gadka o skakaniu z gałęzi na gałąź, to psu na budę jest?

Z całym szacunkiem, ale kobiety naprawdę nie różnią się między sobą aż tak bardzo (niezależnie jaki paszport mają w torebce). Tak jak nasze rodaczki które wyjechały za granicę rozglądają się za lokalesami (statystyki GUS-y to potwierdzają), tak samo laski z biedniejszych (niż Polska) krajów są zainteresowane Polakami i wtedy dostają oni +10 do zejebistości na starcie.

Prawda jest taka że niezależnie czy spotkasz Polkę czy Rosjankę (czy ....tu wstaw dowolną nację) to tak samo może być porządną kobietą, lub golddigerką liczącą na szybką poprawę swego statusu. 

Sztuką jest odpowiednia obserwacja i ocena a nie zakładanie z góry, że jakaś nacja jest lepsza od innej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 01:05, Rubikon napisał:

boję o to że jeśli to jest jaka oszustka to 

STRACHU NIE MA....LECZ.

 

Jest to nie fake tylko wałek na kase.

 

Po kilku emailach dostaniesz info jak to ona opowiadała rodzinie, jakiś Ty zaJEFAJNY, jak oni Cię polubili, i ona pragnie do Ciebie przyjechać.

Nawet już była w biurze turystycznym.

TERAZ PO KOLEJI WYSORTUJE CI ILE YURKÓW POTRZEBA na wizę, paszport, ble ble ble, zazwyczaj mieszczą się pomiędzy 800/1000 €.

 

TO będzie koniec pisania i zacznie się czekanie na hajs.

 

Z CIEKAWOŚCI PRZEROBIŁEM  tą drogę chyba z 4 przypadkami.

Jedna była na tyle olewcza że emaila 2 raz puściła tego samego co pierwszy gdy już było w toku.

Schemat.

 

NO MISIU WYSKAKUJE Z €.

?

 

 

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Zdzichu_Wawa said:

Rozumiem, że zderzasz to z zachowaniem Polek i wyszło Ci, że ich nie interesują warunki jakie zapewniasz (czyli Twoje wykształcenie, gdzie pracujesz, czy np. mając lat 40 jesteś dostarczycielem pizzy i wyciągasz 2000 brutto)? Rozumiem że Polki nie rozglądają się za lepszymi partiami i cała ta forumowa gadka o skakaniu z gałęzi na gałąź, to psu na budę jest?

Z całym szacunkiem, ale kobiety naprawdę nie różnią się między sobą aż tak bardzo (niezależnie jaki paszport mają w torebce). Tak jak nasze rodaczki które wyjechały za granicę rozglądają się za lokalesami (statystyki GUS-y to potwierdzają), tak samo laski z biedniejszych (niż Polska) krajów są zainteresowane Polakami i wtedy dostają oni +10 do zejebistości na starcie.

Prawda jest taka że niezależnie czy spotkasz Polkę czy Rosjankę (czy ....tu wstaw dowolną nację) to tak samo może być porządną kobietą, lub golddigerką liczącą na szybką poprawę swego statusu. 

Sztuką jest odpowiednia obserwacja i ocena a nie zakładanie z góry, że jakaś nacja jest lepsza od innej.

 

Nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Nie napisałem i nie sugerowałem, że Polki są inne. Nie napisałem też, że jedna nacja jest lepsza od innej. Dodam jedynie:

 

1) Jeżeli Rosjanka szuka sobie faceta za granicą mając swoich rodaków Rosjan w pobliżu, to nie liczyłbym, że szuka "prawdziwej miłości", tylko poprawy warunków.

 

2) Jeżeli Polak bawi się w randkowanie na odległość z taką Rosjanką, mając dookoła Polki, których nie trzeba importować i można od razu się przekonać co to za ziółka, to znaczy, że wzbudza mierne zainteresowanie u kobiet ogólnie, i taka Rosjanka szybko się wywinie z ewentualnego związku (jak już dostanie wizę i pracę w Polsce, lub na miejscu pozna lepszego).

 

3) Niektóre z profili są profilami oszustów, niekoniecznie kobiet, więc to kolejny powód aby nie wdawać się w tego typu rozmowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, van.dall napisał:

Nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Nie napisałem i nie sugerowałem, że Polki są inne. Nie napisałem też, że jedna nacja jest lepsza od innej. Dodam jedynie:

 

1) Jeżeli Rosjanka szuka sobie faceta za granicą mając swoich rodaków Rosjan w pobliżu, to nie liczyłbym, że szuka "prawdziwej miłości", tylko poprawy warunków.

 

2) Jeżeli Polak bawi się w randkowanie na odległość z taką Rosjanką, mając dookoła Polki, których nie trzeba importować i można od razu się przekonać co to za ziółka, to znaczy, że wzbudza mierne zainteresowanie u kobiet ogólnie, i taka Rosjanka szybko się wywinie z ewentualnego związku (jak już dostanie wizę i pracę w Polsce, lub na miejscu pozna lepszego).

 

3) Niektóre z profili są profilami oszustów, niekoniecznie kobiet, więc to kolejny powód aby nie wdawać się w tego typu rozmowy.

 

Możliwe że źle zrozumiałem Twoją wypowiedz.

 

 

Ad 1. Rosjanki to zły przykład. Tam demografia jest mocno na niekorzyść młodych kobiet. Dodaj do tego biedę, niską średnią długości życia facetów, popularny alkoholizm i masz raczej wąskie pole wyboru.

 

Ad 2. Piszesz "mając dookoła Polki". Wydaje mi się, że w co najmniej kilku wątkach o podrywaniu była mowa, że obecnie Polki mają ogromne oczekiwania i jeśli nie jesteś Chadem, to raczej nie masz problemu "klęski urodzaju" że nie wiesz z którą laską się dziś umówić, bo tyle ich chętnych wali do Ciebie na priva.

 

Ad 3. Profile oszustów łatwo odsiać. W dobie WhatsAppa to kaszka z mleczkiem.

 

 

BTW: Masz błędne podejście piętnując parcie kobiet na lepsze warunki bytowania. To dokładnie ten sam mechanizm (biologiczny) gdzie my faceci lecimy na urodę. Kręci nas uroda kobiet bo jest do powiązane z informacją o zdrowiu i płodności (nasi przodkowie wybierając takie kobiety przekazali geny). Nie ma co się obrażać na świat, że tak jest skonstruowany, bo wtedy brzmisz jak naburmuszona laska 120 kg, która ma za złe facetom, że nie dostrzegają piękna jej charakteru i wnętrza, tylko gonią za cyckami z fajną talią.

 

Edytowane przez Zdzichu_Wawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Zdzichu_Wawa said:

BTW: Masz błędne podejście piętnując parcie kobiet na lepsze warunki bytowania. To dokładnie ten sam mechanizm (biologiczny) gdzie my faceci lecimy na urodę. Kręci nas uroda kobiet bo jest do powiązane z informacją o zdrowiu i płodności (nasi przodkowie wybierając takie kobiety przekazali geny). Nie ma co się obrażać na świat, że tak jest skonstruowany, bo wtedy brzmisz jak naburmuszona laska 120 kg, która ma za złe facetom, że nie dostrzegają piękna jej charakteru i wnętrza, tylko gonią za cyckami z fajną talią.

 

Ale ja nigdzie nie piętnuje tego zachowania. Co więcej ja to nawet czasem używam na swoją korzyść. W wieku >40 buźka i ciało już nie takie jak dawniej, to trzeba liczyć na pomoc portfela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.