Skocz do zawartości

Lepszy ja! cz. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czas na kolejne pomysły do realizowania :) W poprzednim poście zobowiązałem się do:

- pracy nad zwalczaniem prokrastynacji i jebania siebie w myślach, praca nad pozytywną samooceną

- regularnego czytania forum i pracy nad celami

 

Co zrobiłem do tej pory?

1. Przepracowałem i uświadomiłem sobie problem zaburzania swojej pewności siebie od czynników zewnętrznych

2. Łapię się na negatywnych myślach i staram się je ucinać albo przepracowywać na bieżąco (skąd się biorą i dlaczego?) 

3. Spisuję swoje motta i zasady z którymi się utożsamiam

4. Ogarnąłem stare notesy i uporządkowałem pomysły do zrealizowania. Teraz ogarniam to wszystko w dokumentach na Google i mam dostęp na różnych urządzeniach i sprawa jest ułatwiona. Spisuję cele sportowe, cele do pracy nad sobą, tworzę listę zadań i jak tylko mam ochotę to spisuję swoje myśli, żeby wywalić to wszystko z siebie co przyjdzie do głowy i potem analiza :)

 

Dwa kolejne zobowiązania:

1. Będę pilnować regularnych godzin snu

2. Wprowadzę w nawyk częstsze czytanie książek

 

Oczywiście są też inne postanowienia w tym czasie, ale na tych powyżej chciałbym aktualnie się skupić i wypracować. Małymi krokami do celu :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.