Skocz do zawartości

Eks wysyła dziwne zdjęcia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci, mam mały problem, eks, znowu szuka kontaktu, z profilu koleżanki wysłała mi zdjęcia, moje i mojego chrześniaka, wspólne, gdy byliśmy , rok temu w odwiedzinach u mojej rodziny. Nie zareagowałem, nic nie odpisałem, ale trochę wkurwia mnie fakt, że mojej bliskiej rodziny zdjęcia, które były robione dla małego grona odbiorców, oglądają jakieś randomowe psiapsi. Olać to jak zrobiłem? Czy zasugerować żeby nie wysyłała takich zdjęć na przyszłość ? Z drugiej strony wtf? Dlaczego akurat zdjęcia moje i młodego wspólne?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

Olać, dupa szuka gównoburzy. Jeżeli zareagujesz pokazesz, że emocjonalnie Cię to rusza.

 

Skąd ma twoje zdjęcia z młodym? 

Nie no nic nie odpisałem, wczoraj to wysłała, jakoś to randomowo przyjąłem, ale przespałem się z tym i trochę chujowo, że psiapsi maja wgląd w takie zdjęcia. Była ze mną u rodziny i robiła mi te zdjęcia jak z nim byłem, ale to takie intymne? Jak się z nim przytulam, śpi na mnie. 

 

W pierwszej myśli, stwierdziłem, że chce zagrać na sentymencie, żebym napisał do niej, ale chyba tak jak mówisz, chce gównoburzy. Ja pierdole, w życiu nie spotkałem takiej laski ?? Masakra jest, skoczyłem z spadochronu dzień przed tym, może to miało jakiś wpływ, ból dupy czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SSydney napisał:

Kiedy było rozstanie? W jakiej atmosferze? 

Te rozstania i powroty od listopada, a zero kontaktu z 3 miechy :D Nawet mnie nie korci żeby napisać, żeby ktoś źle nie zrozumiał, ale no trochę słabo takie rzeczy wysyłać, rozstanie burzliwe, powiedziałem jej wprost, że nie chce mieć z nią nic wspólnego, nie pisać nie dzwonić. Noo, ale jednak słabo z jej strony, człowiek się będzie całe życie kobiet uczył i zawsze go czymś zaskoczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robić. Ma bolca nowego z waszej okolicy i liczyła, że będziesz kręcił dramę. Nie kręcisz więc wywala nowe działa NIE RÓB NIC. A jak ty lub ktoś podobny Tobie wątpi polecam poczytać wątek @mirek_handlarz_ludzmi co Pani może zrobić, jak się zreflektuje, że przeje*** sytuacje i postanawia wrócić, BO COŚ CHCE. Może materialnie może po prostu emocjonalnie coś dla siebie w formie zapewnień, pokarmu dla ego.

 

Wysyłanie takich fotek to żenada, beciak ją już pewnie nudzi i styki się jej palą nie wie co jest grane. Przecież Turop to był przegryw z małym mieszkaniem, zasługuje na ministra, mama tak powiedziała.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nie kręcisz więc wywala nowe działa NIE RÓB NIC. 

Właśnie nie kręcę, parę dni wcześniej, jej koleżanka u fryzjerki mnie zaczepiła (ona tam pracuje) ludzi od chuja, a ona z tekstem "Turop znalazłeś już swoją drugą połówkę?", tak z dupy, szybka analiza, mówię jej "nie, nie znalazłem i uśmiech". Ona na to z błyskiem w oku "dlaczego to"?, odpowiedziałem "Wiesz, nie mam czasu, w pracy nadgodziny, wysyłają mnie z niej na studia teraz, to się muszę starać, pozatym robię licencje pilota samolotu i skoczka spadochronowego, nie mam czasu na randkowanie, zostanę pilotem na lini to wtedy poszukam żony " jej mina bezcenna, jak by dostała penisem w twarz, miałem coś powiedzieć o życiu seksualnym czy pyta czy mam co ruchać bo się martwi o moją prostatę, czy boi się że umrę pod mostem bez żony , ale wybrałem tą opcję, za dużo osób tam było żeby robić zbędne dramy, albo odpowiadać ile to kobiet mi nie skacze po bolcu. A myślę, że wyszło pozytywnie i bez podtesktu o eks. Ja pierdole, jaka wogóle inwigilacja Turopa, @trop dobrze wspomniał w wątku o książce eks z samolotami, żebym szykował się na zmasowany atak. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Turop napisał:

z profilu koleżanki wysłała mi zdjęcia

Zablokuj tę jej koleżankę. Jeśli sytuacja się powtórzy z innym kontem zrób to samo.

 

48 minut temu, Turop napisał:

że psiapsi maja wgląd w takie zdjęcia

Jestem przekonany, że jej przyjaciółki mają wgląd nie tylko w te zdjęcia, ale też i znają doskonale każdy szczegół waszego związku.

 

30 minut temu, Turop napisał:

"Turop znalazłeś już swoją drugą połówkę?",

W sumie mogłeś przy wszystkich z szelmowskim uśmieszkiem zapytać tej jej znajomej czy skoro sama pyta, to też szuka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

Miało nie być nic o eks :). 

Wiem, wiem, ale gryzł bym się z tydzień z tymi zdjęciami i myślał czy dobrze zrobiłem bo znowu akcja z dupy , tak to wiem, że prawidłowa reakcja. Tej sytuacji z fryzjerki nie przytaczałem wcześniej, a była teraz okazja to się podzieliłem haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

Wiesz, nie mam czasu, w pracy nadgodziny, wysyłają mnie z niej na studia teraz, to się muszę starać, pozatym robię licencje pilota samolotu i skoczka spadochronowego, nie mam czasu na randkowanie, zostanę pilotem na lini to wtedy poszukam żony " jej mina bezcenna

Chcesz zakomunikować jak wiele się dzieje w Twoim życiu, żeby ex wiedziała ile straciła, czy co? Lepsze rozwiązaniem, niż rozgadywanie jej psiapsi co u Ciebie, jest milczenie i przemądrzały, tajemniczy uśmieszek. 

 

Co do pytania, to traktuj ją jak powietrze. Dla baby, to największa kara, jaka może być. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, giorgio napisał:

Chcesz zakomunikować jak wiele się dzieje w Twoim życiu, żeby ex wiedziała ile straciła, czy co? Lepsze rozwiązaniem, niż rozgadywanie jej psiapsi co u Ciebie, jest milczenie i przemądrzały, tajemniczy uśmieszek. 

Bardziej chodziło mi o to, żeby nie wdawać się w gadki o związkach jakie teraz my, czy relacjach z kimkolwiek, dlatego wybrałem opcję opowiedzenia co robię w życiu, taki dziwny uśmiech bez słowa odbicia mógł by dziwnie wyglądać ?

2 minuty temu, giorgio napisał:

Co do pytania, to traktuj ją jak powietrze. Dla baby, to największa kara, jaka może być. 

 

Też mi się tak wydaje, ale wolałem się upewnić jak inni to widzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dziwnie?

2 godziny temu, Turop napisał:

"Turop znalazłeś już swoją drugą połówkę?",

A co aplikujesz na stanowisko?

 

2 godziny temu, Turop napisał:

"dlaczego to"?,

Po ostatnim związku z twoją koleżanką, chyba zostanę gejem i w śmiech.

 

Przykładowe odpowiedzi na zadawane pytania. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

W skali od 1 do 10, nagły przywływ emocji to maksymalnie 2. 

Taki nagły przypływ na 2, że aż musiałeś temat napisać. To tylko zdjęcie, gówno-prowokacja. Przetłumacze ci z babskiego: "Turop tak dobrze wyglądasz z dzieckiem".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

To chyba zależy od typiary, bo miałem taką co mi nie dawała żyć jeszcze z pół roku bo rozstaniu mimo że miała kilku nowych bolców ?

Może kółko atencyjne miała w swojej głowie, jako bardziej rozrośnięte od innych i dlatego tak wyszło haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.