Skocz do zawartości

Rozwód i związek z kochankiem


IBRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znam pewne  małżeństwo które się rozwodzi. Na początku sierpnia ż oświadczyła  m że  nic nie czuje  i się  rozwodzi.  Mąż ma   szybko  opuścić  dom ( dom jej rodziców).

Od razu  powiedziała     m że  będzie w związku z kochankiem. Jeszcze  nie mają  rozwodu.

Pytanie  ?

Ona twierdzi  że  jeśli  powiedziała  m że  nic nie czuje  itp to może wejść  bez  rozwodu  w związek  z kochankiem i nie jej wina  rozpadu  małżeństwa?

Czy  może  wyrzucić  m z domu?

Edytowane przez IBRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IBRA niech pani tak myśli, lepiej dla męża, otrzyma rozwód z orzekaniem o winie żony. 

 

Do momentu wydania wyroku przez sąd każdy małżonek powinien być święty jak sam Jezusek.

Prosta zasada: wysoki sądzie robiłem wszystko co w mojej mocy, aby związek małżeński był szczęśliwy i trwały ponieważ jestem świadomy, że to podstawowa komórka społeczna.

 

Tylko w Islamie wystarczy powiedzieć 3x "rozwodzę się z tobą", aby otrzymać natychmiastowy rozwód. Rzecz jasna, jeśli uprzednio małżonek jej nie zetnie maczetą głowy - też ma do tego prawo w określonych sytuacjach. 

Zdaje się, że w/w małżeństwo jest innego wyznania i przynależnej narodowości ?

 

 

Edytowane przez Pozytywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci ten rogacz sprzedał tą historię przed chwilą na wódce, bo ciężko zrozumieć o ci chodzi.

A ten link co wstawiłeś świadczy o tym, że ta jego eks też chyba za dużo rumu dolała do herbaty, bo niby napisała jedno zdanie, a trzeba je z trzy razy przeczytać, żeby się połapać co miała na myśli.

Pamiętaj na przyszłość, że spacje przed następnym słowem naciska się raz.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.