Skocz do zawartości

Gwałt kobiety na mężczyźnie


Jaśnie Wielmożny

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Paniom!

 

Wstawiam wątek tutaj, chciałbym poznać również zdanie mam nadzieje trzeźwo myślących Pań. Materiał poświęcony gwałtowi na mężczyznach to całe 3 minuty i 7 sekund. Materiały z Panią karnistką to jakaś kpina, bo mają długość trailerów. Pani karnistka mogłaby powiedzieć mnóstwo interesujących rzeczy, ale rozmijają się tutaj poziomy adwersarzy i to bardzo. Piszę to w porównaniu do innych wywodów na tym kanale gdzie te najdłuższe poświęcone są głównie temu, czemu faceci są ble a laski musicie być zaje***. Pani Malina w mojej opinii mało, że oburzona że ktoś może mężczyznę zgwałcić, to jeszcze nie posiada podstawowej wiedzy z dziedziny biologii. Piszę tu o tym dlatego, bo wydaje mi się aż karygodne, żeby tak trudny temat podjąć w tak absolutnie nieprofesjonalny i pobieżny sposób. Jestem osobiście zniesmaczony. Wyobraźmy sobie dziennikarza mężczyznę mówiącego w wywiadzie:

 

"no przecież kobieta wsiadła do tego samochodu z nieznajomym, to chyba chciała gwałtu no nie?"

"była mokra to chciała być zgwałcona, no  nie?"

 

Śladowe komentarze pod materiałem, dramat.

 

 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet średnio mi się w ten filmik chcę włączyć, bo oglądając kilka poprzednich ciężko mi się ich słuchało. Prowadząca wchodzi często w słowo i wydaję się być oburzoną feministką. 

 

Temat gwałtów na mężczyznach powinnien być częściej poruszany. Była kiedyś nagłośniona sprawa z grubą Olą ale chyba nie za wiele się zmieniło. Może jakby temat był częściej wałkowane, to jakieś kroki by podjęto w tę stronę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwałt to gwałt. Tu nie ma nawet dyskusji. Sam wzwód często jest mimowolny, a gdy go nie ma takie sadystki potrafią coś włożyć w cewkę.  Kiedyś był o tym reportaż. Ale w tv, zanim nastał internet, więc nie mam jak tego odnaleźć. 

Powinno się o takich okrucieństwach mówić więcej, mężczyźni też powinni mieć poczucie, że jak coś takiego zgłosi nie zostanie wyśmiany, a wiemy jak to w praktyce u nas...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan Horyzont @maggienovak

 

1. Kim jest pani Płatek, z ręką na sercu nie wiem.

2. Jak napiszecie kim, to sam sprawdzę i skonfrontuję wasze opisy ze swoim pierwszym wrażeniem.

3. Jeśli p. Płatek jest kimś "pomylonym" czy to nie paskudny zabieg brać ją jako autorytet w tak trudnej sprawie do tego w tak wyrywkowym materiale. Aby nie tylko przedstawić temat jako błahy jak i autorytet, który na pewno nie ma racji lub gada bzdury?

 

W ten czy inny sposób pani Malina ma mentalność gimnazjalistki, która buduje content na taniej aferce. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta pani od słynnego stwierdzenia, że najwięcej dzieci rodzi się w związkach jednopłciowych. Największy gwałt, to ona popełnia na logice i zdrowym rozsądku.

 

Temat istniał już w przedwojennej Polsce. Polecam artykuł na ten temat https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/05/15/gwalty-na-mezczyznach-w-przedwojennej-polsce-18/#3

Znalazłem jeszcze coś takiego:

" W 2011 r. portal BBC opisał sprawę kobiet z Zimbabwe, które porywały, odurzały i gwałciły mężczyzn, by ostatecznie porzucać ich tuż przy drodze. Młode Afrykanki kolekcjonowały spermę do celów rytualnych. "

 Na europejskim kontynencie być może nie bawiły się w takie ceregiele i od razu napadły na bank spermy.

 

No ale zachowując powagę, to przydałby się ktoś, kto podejdzie do tego tematu bardziej profesjonalnie i uwzględni różne płaszczyzny problemu. Przydałby się na pewno jakiś społeczny obraz postrzegania gwałtu na mężczyżnie i stopniowa zmiana świadomości poprzez media głównego nurtu.

Na pewno początkowe reakcje statystycznego Janusza wyglądałby mniej więcej tak:

- Słyszałaś Halina ? chłopa zgwałciła kobita, ha ha ha... boże, o mało się kiełbasą nie zadławiłem

- No ale jak to ? chłopa w ogóle da się zgwałcić ? pewnie sam chciał seksu i próbuje coś na tym ugrać

- A wiesz, że może to i możliwe ? bo i ty mnie chyba kiedyś zgwałciłaś

- Już zatkaj się tą kiełbasą i nic nie mów, baranie jeden

 

Warto jednak próbować, bo im bardziej temat staje się powszechny, tym bardziej ludzie się z nimi oswajają i zaczynają rozumieć, że to wcale nie jest powód do żartów, a sam gwałt jest możliwy od strony technicznej. Niekoniecznie kobieta musi związać mężczyznę w celu zgwałcenia go wibratorem albo zmuszenia do zaspokojenia jej oralnie.

 

Polecam jeszcze książkę " Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim" z której wynika przygnębiający wniosek, że w temacie gwałtu organy ścigania i ogólnie cały aparat państwowy zawodzi, a społeczeństwo często staje po stronie sprawcy. To książka o gwałtach popełnionych na kobietach, a przecież wydawałoby się, że temat ten wcale nie jest bagatelizowany i sama świadomość społeczna jest większa. Jeśli takie panuje podejście w przypadku gwałtów na kobietach, to wątpię, że mężczyżni będą wzbudzali większe współczucie.

Nie zaszkodzi jednak próbować, by dodać tym paru osobom odwagi w walce o swoje prawa i zgłoszeniu się na policje

 

 

Dobra, muszę się poprawić. Podszedłem z uprzedzeniem do tej kobiety i nie chciało mi się tego słuchać, bo spodziewałem się znów, że będzie gadać jakieś bzdury, ale wyjaśniła z sensem o co chodzi. Pani redaktor mogła sobie darować głupie uśmiechy. W sumie podtrzymuje poziom pisma, w którym pracuje.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomko napisał:

@Jaśnie Wielmożny Przecież dobrze ta babka wytłumaczyła o co chodzi. Nie rozumiem.

Tak, szkoda tylko, że w kontekście gwałtu na mężczyźnie wymienia gwałt analny, waginalny, oralny podczas gdy kobietę można dziś zgwałcić nawet dowcipem. 

Edytowane przez TAW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.08.2019 o 22:48, Infernal Dopamine napisał:

Temat istniał już w przedwojennej Polsce. Polecam artykuł na ten temat

Jestem prostym człowiekiem, widzę "ciekawostkihistoryczne" daję like! Thx bro! 

 

W dniu 19.08.2019 o 18:25, Jaśnie Wielmożny napisał:

Pani Malina w mojej opinii mało, że oburzona że ktoś może mężczyznę zgwałcić

Setki mężczyzn gwałcone każdego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.