Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, panda253 said:

 

Quote

Kobietom NIGDY nie należy wierzyć na słowo. Nigdy.

Trzeba patrzeć uważnie na to, co robią i wyciągać wnioski. Ja już swoje wyciągnąłem. 

A dlaczego mężczyznom ja mam wierzyć na słowo? Ja już raz zostałam oszukana i to nie przez jakiegoś bad boya, tylko normalnego chłopaka. No i co mam się obrazić na cały świat? Mam już nikomu nie ufać bo każdy jest taki sam? Bardzo prymitywne myślenie...

 

 

Nie wierz mężczyznom jeśli nie chcesz - nigdzie nie napisałem że masz im wierzyć lub nie. Nie moja sprawa i nie moje zmartwienie.

Jeśli chcesz to się obrażaj i na cały wszechświat - również nic mi do tego. Ja z pewnością nie nabiorę nagle zaufania do kobiecych słów przez wzgląd na Twoje sercowe porażki. Niech do Ciebie dotrze, że za swoje błędy odpowiadasz TY a nie cały świat dookoła Ciebie. 

 

Biorąc pod uwagę prymitywne babskie manipulacje, które tutaj wywlekasz - wiesz jak bardzo śmiesznie to wygląda wsród facetów, którzy są tego świadomi, prawda? ;)

Pozdrawiam serdecznie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, thyr napisał:

Jestem ciekaw z jakiego powodu tak niskie wymagania , +30 ?

 

 

 

 

 

 

 

jak kobieta  jest bardzo niska to często woli niezbyt wysokiego partnera , bo np. ona 154 on 195 :) to trochę nawet niewygodnie

Edytowane przez ewelina
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, panda253 said:

Podaje przykład z życia wzięty. Mam dwie ciocie. Jedna - materialistka, ma dwóch facetów na raz, strzela fochy o byle co, nic jej nie pasuje, jest podła, rozkazuje wszystkim i jest niemiła. Druga ciocia - skromna, nie zależy jej na pieniądzach bo sama ma ich niewiele, ma ogromne poczucie humoru, bardzo ciepła i miła i mimo tego że ma 37 lat nie ma faceta. Była w swoim życiu może w dwóch związkach i to nie jakichś długich.

Może ruchacze Twoje cioci numer 1 lubią być szmaceni. Zapytaj jej czy lubi wiązać im jajka a później je kopać i jak na to reagują. Wierz mi, wielu facetów lubi dominujące kobiety więc to może być odpowiedź na Twoje pytanie. 

A teraz już trochę poważniej. Widzisz tylko jedną stronę swoich ciotek. Taką jaką pokazują Ci podczas spotkań. Być może pierwsza lubi sex, łatwo nawiązuje kontakty i w stosunkach z facetami jest milsza niż podczas kontaktów z Tobą. Druga ciotka zaś, może ma charakter odstraszający facetów i jest trudno dostępna. Poza tym nie wiesz jakie ma inne schizy, które mogą facetów odstraszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Aderix napisał:

Przypuśćmy że bierzesz sobie kobietę mniej urodziwą, Podoba ci się i wspierasz ją, Myślisz o niej poważnie ale musisz znosić jej użalanie że jest np przy kości itp, Czy facet długo wytrzyma jak będzie musiał znosić jej użalanie nad sobą?. 

Miałem taką i wspólnie chodzilismy na siłkę. Tyle że potem stwierdziła że jej nie akceptuje, to przestaliśmy. Potem zaś była kłótnia o to że nie pomagam już. Ehh. Borderki

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

Miałem taką i wspólnie chodzilismy na siłkę. Tyle że potem stwierdziła że jej nie akceptuje, to przestaliśmy. Potem zaś była kłótnia o to że nie pomagam już. Ehh. Borderki

Libertyn moja nie była nie była borderką ale jak poznałem jej przeszłość i wyszły jej kompleksy,To zrozumiałem w jakie bagno się wpakowałem i wiesz powoli wychodzę na prostą. Ostatnio podjąłem męską decyzje i zablokowałem jej możliwość kontaktu na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Leniwiec napisał:

Moja teoria jest taka :

 Zołzą jest zazwyczaj kobieta bardzo atrakcyjna, więc ma silne geny. Podświadomie też szuka silnych genów, a taki bad boy takie ma. Ma też wystarczająco silny charakter, aby ją ujarzmić. Jak pokazują historię na forum, słaby facet, zostaje przez taka kobietę rozwalcowany. Nie ma jaj, by się jej przeciwstawić...

Czyli panowie nie maja wcale powodu do narzekania na to jakie kobiety są  okropne i roszczeniowe, bo sami tez patrzą płytko na wygląd. Wszystko się zeruje :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, panda253 napisał:

A na czym miłość polega? Po co ludzie są razem? Według mnie po to, żeby się wspierać i być razem mimo wszystko. Na co lecą? Mogę napisać na co ja lecę bo wypowiadam się w swoim imieniu - na inteligencję, charakter, poczucie humoru, opiekuńczość, wygląd ale nie chodzi o to, żeby facet był misterem Polski tylko o to żeby miał w sobie to coś. 

Ja nie odpowiadam za inne kobiety więc proszę się na mnie nie obrażać, że jakaś poleciała na wasze pieniądze.

Sorry nie wierzę w miłość i inne tego typu pierdololo.

Ile masz lat bo to ważne ?

Ile masz bombli?

Ile bombli ma ciocia?

P.S.

Ty chcesz tą swoją ciocię wyswatać czy ino badasz na razie grunt ?

 

Zauważyłem że słowo "pierdololo" wyśfietla mi się na czerwono podkreślone - chyba trzeba poprawić słownik forrumowy :P

 

5 godzin temu, Ma_ napisał:

Na inteligencję - co jest tak rzadko spotykane jak kobiety, które na kasę nie lecą ;)

Heh, chyba tylko gupek w to uwierzy ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, panda253 napisał:

A przeglądałeś jakieś fora damskie? Bo ja tak. Ja kiedyś czytałam tylko damskie fora

Moja droga, tak się składa, że ja również baaaardzo dużo tematów na kobiecych forach, w skrócie na co tam trafiłem:

- jak przebić prezerwatywę

- jak wyjebać faceta z majątku

- szukanie racjonalizacji I poklasku w zdradzeniu misia

- jak odebrać facetowi dzieci

 

Mam wymieniać dalej? To jest na KAŻDYM kobiecym forum. Spróbuj znaleźć coś takiego tutaj ;)

Życzę powodzenia...

 

I po lekturze tych for, raczej się już nie dam na to złapać ^^.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Black napisał:

Moja droga, tak się składa, że ja również baaaardzo dużo tematów na kobiecych forach, w skrócie na co tam trafiłem:

- jak przebić prezerwatywę

- jak wyjebać faceta z majątku

- szukanie racjonalizacji I poklasku w zdradzeniu misia

- jak odebrać facetowi dzieci

 

Mam wymieniać dalej? To jest na KAŻDYM kobiecym forum. Spróbuj znaleźć coś takiego tutaj ;)

 

Potwierdzam niestety. 

Prowadzę forum mieszane, i za takie tematy/teksty u mnie był zawsze ban.

Kiedyś wlazłam na forum dla samotnych matek, myśląc, że może bedą rozsądni ludzie do pogadania.

Ale niestety - tematyka j.w.

Pamiętam jedną akcję po której się stamtąd usunęłam - laska pytała jak udupić faceta, w sensie w czasie rozwodu zabrac mu polowe majątku, który wypracował sam, a ona gniła w domu, i dostac na siebie alimenty.

Najpierw delikatnie jej zasugerowalam zeby sie wziela do roboty, ze nie ma wstydu, by od kogoś szarpać kasę. A że żaliła się że chłop na 1 dziecko płaci "tylko" 1800 miesiecznie i jak to jest mało dla niej i jaki to "on chuj, sknera", to jej napisałam że jest śmieszna, bo dziecko tyle nie kosztuje.

To zgadnijcie co mi napisała?

Oprócz oczywiście tony wyzwisk, napisała że jestem na pewno nową kurwą jej prawie-exa (bo byłyśmy z tej samej miejscowosci) i tylko dlatego tak pisze, bo chce go obronic.

Najgorsze, że typiara miała poklask w grupie.

Zamiast jej tłumaczyc racjonalnie to miala totalne poparcie i stwierdziłam że to nie miejsce dla mnie.

 

Kiedys probowalam pisac na wizazu ale szybko ucieklam. Sama jestem przerażona co te wsYstkie baby piszą.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być trupem. Patrzę na dzisiejsze społeczeństwo. Bande egocentrycznych makiawelistów i żałuję że żyję. Te zakochane ptaszki mówiące o sobie w superlatywach by zaraz skoczyć sobie do gardeł. Żałuje że żyję. Teraz. Mogło być tak pięknie, mogłem się urodzić w 1791. W czasie większych więzi społecznych. W czasie epidemii, wojen, głodu. W czasie gdy ceniło się człowieka za to jakim jest. W czasie gdy się nad relacjami pracowało zamiast je kończyć z błachych powodów. W czasie gdy się doceniało co się ma bo każdy dzień mógł być ostatni.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aderix napisał:

Przypuśćmy że bierzesz sobie kobietę mniej urodziwą, Podoba ci się i wspierasz ją, Myślisz o niej poważnie ale musisz znosić jej użalanie że jest np przy kości itp, Czy facet długo wytrzyma jak będzie musiał znosić jej użalanie nad sobą?. 

Nie - ale jakby był na tyle bystry to „bycie przy kości” spożytkował by z nią razem na jakiś trening i zaraz byłoby inaczej. Tylko to trzeba chcieć a nie tylko wymagać 90-60-90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ma_ napisał:

Nie - ale jakby był na tyle bystry to „bycie przy kości” spożytkował by z nią razem na jakiś trening i zaraz byłoby inaczej. Tylko to trzeba chcieć a nie tylko wymagać 90-60-90

Można wymagać ale nie można wymusić na drugiej osobie zmiany, Ona sama musi chcieć się zmienić i tyle ale jeśli ona nie chce zmiany, To nic nie zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Aderix napisał:

Można wymagać ale nie można wymusić na drugiej osobie zmiany, Ona sama musi chcieć się zmienić i tyle ale jeśli ona nie chce zmiany, To nic nie zrobisz.

Masz racje ale wg mnie bardzo dużo zależy od motywacji. Dla zdrowia jak człowiek musi to schudnie i 40 kg a jak dla samego siebie to już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ma_ napisał:

Masz racje ale wg mnie bardzo dużo zależy od motywacji. Dla zdrowia jak człowiek musi to schudnie i 40 kg a jak dla samego siebie to już nie. 

Nie trzeba dużych rewolucji, Ja jestem akurat w ciekawej sytuacji, Bo jak zacząłem wysiłek fizyczny zaczęła moment spadać waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej też pieniądze nie obchodziły na początku, oboje byliśmy biedni jak myszy kościelne. No ale teraz po latach i gdy rozwód wisi w powietrzu i gdy pieniądze są (u mnie) to jest "daj! daj! za mało mi dajesz! to też moje! należy mi się!"... tak więc... każdej zależy i prędzej czy później pokaże swoją prawdziwą naturę, szczególnie jak jej się status podniesie cudzym kosztem, to czepi się wszystkimi pazurami by przynajmniej nie stracić, a jeszcze zacieklej będzie walczyć by jak najwięcej zyskać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bruxa napisał:

Morał z tematu taki, żeby mieć duże wymagania, bo inaczej ma się gó.. jak ta druga ciocia. :)

Morał taki że ciocia na leczenie psychiatrycznie z adnotacją, Nie wypuszczać do końca życia, A Polki nie nadają się do życia dla żadnego Polaka. Tylko na materac dla księciuniów z pustynnych królestw. 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Aderix napisał:

Morał taki że ciocia na leczenie psychiatrycznie z adnotacją, Nie wypuszczać do końca życia, A Polki nie nadają się do życia dla żadnego Polaka. Tylko na materac dla księciuniów z pustynnych królestw. 

Nie przeginaj pałki.. Jak można aż tak generalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bry napisał:

każdej zależy i prędzej czy później pokaże swoją prawdziwą naturę, szczególnie jak jej się status podniesie cudzym kosztem, to czepi się wszystkimi pazurami by przynajmniej nie stracić, a jeszcze zacieklej będzie walczyć by jak najwięcej zyskać.

Nie każdej. Są też takie co się szanują i wolą same na swój kuperek zarobić. 

A takie postawy o jakich piszesz to jest wynik tego "wszystkowspólstwa" w związku.

Widzę to u osób które miały wspólną kasę, zamiast osobnej i potem zdziwienie że ktoś coś od nich chce. Trzeba mieć osobno kasę to każdy wie na czym stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.