Skocz do zawartości

"Artykuł" o spotykaniu się z samotną matką


Scorpius

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie autorki wiele wyjaśnia, typowa polska madkapolka, zapasiona, wulgarna, krzykliwa, hałaśliwa, pretensjonalna, wyszczekana, głupio-mądra, każde dziecko z innym Chadem, po 2 małżeństwach i 15 luźnych związkach, paskudne tatuaże, ochlana tanim piwskiem, obżera się syfem jak świnia, stado podobnych do niej psiapsiółek, na bank ogląda "Zniewoloną" i czytała "100 twarzy Greya i Grzybiarzy" :DDDDDDDDD chociaż oFFicjalnie się do tego nigdy nie przyzna, częste impry, pseudo przerysowane wyluzowanie - czyli schemat i standard!        

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Zdjęcie autorki wiele wyjaśnia, typowa polska madkapolka, zapasiona, wulgarna, krzykliwa, hałaśliwa, pretensjonalna, wyszczekana, głupio-mądra, każde dziecko z innym Chadem, po 2 małżeństwach i 15 luźnych związkach, paskudne tatuaże, ochlana tanim piwskiem, obżera się syfem jak świnia, stado podobnych do niej psiapsiółek, na bank ogląda "Zniewoloną" i czytała "100 twarzy Greya i Grzybiarzy" :DDDDDDDDD chociaż oFFicjalnie się do tego nigdy nie przyzna, częste impry, pseudo przerysowane wyluzowanie - czyli schemat i standard!        

Czyli zapuszczona madka polka, Z pustogłowiem i trzymać się jak najdalej, Chyba że się nie ma szarych komórek i kręcą ciebie desperatki,połamane gorzej niż płotka na wiosce. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patton napisał:

Zawsze znajdzie się jakiś maczo sraczo ktory sie skusi.

Jestem maczo, Moja inteligencja spłynęła z krwią na dół i chętnie na sponsoruje bombelki jakieś madki, Jestem maczo idiota jakich mało, Jestem maczo i bombelki przygarnę od zaraz, Jestem macho i będę łożył na nie swój materiał genetyczny, Bo jestem maczo. Ja raczej nazwałbym faceta kretynem i biało rycerzem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ,ciekawe czy z taka aparycja znajdzie sie jakis zasobny bankomat do sponsoringu tego czteropaka .Wspolczuje kobiecie bo te z doopy wymagania maja sie nijak do rzeczywistosci .Lepiej by zrobila zapisujac sie do kolka rozancowego i zaprosila dzisusa do swojego domu . Jedynie on moze spelnic te wymagania no ale przeciez nie o to biega pani tyko o bardziej przyziemne potrzeby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu brzwi: "KIEDY NIE POWINIENEŚ SPOTYKAĆ SIĘ Z SAMOTNĄ MATKĄ". Już odpowiadam, kiedy masz rozum i godność człowieka. Skoro samotne matki są takie silne, to skąd to skomlenie o faceta? Skoro potrafią wychować dzieci, to dlaczego dzieci samotnych matek to często wariaci ze skrzywioną psychiką (85% gwałcicieli w USA było wychowywanych przez samotne matki, w Polsce podobnie), a dzieci samotnych ojców radzą sobie znacznie lepiej?

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SSydney napisał:

Patrząc na wygląd wątpię. Curła tu po 10 piwie kilogramów nie zaczyna ubywać!!

No jeszcze istnieją inne dziwne specyfiki.

 

49 minut temu, thyr napisał:

ciekawe czy z taka aparycja znajdzie sie jakis zasobny bankomat do sponsoringu tego czteropaka .

Jakoś nie mogłem się powstrzymać ?

 

1277108374_by_torinho_600.jpg

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Beckenbauer napisał:

Skoro potrafią wychować dzieci, to dlaczego dzieci samotnych matek to często wariaci ze skrzywioną psychiką (85% gwałcicieli w USA było wychowywanych przez samotne matki, w Polsce podobnie), a dzieci samotnych ojców radzą sobie znacznie lepiej?

 

Oj tam, oj tam...telewizja wie lepiej.

 

820263185ae4eff36e4b743950d273c8.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. ja zaznaczyłbym tylko taki mały fakcik, że część użyszkodników, która nie przerobiła Red Pill Rage, albo faktycznie ma problem z mizoginią, po otrzymaniu linku do tego "bloga", zrobiła niezły syf w komentarzach pod nim, wypisując m.in bzdury typu "kobiety są puszczalskie" :D  No jakiś kurwa poziom trzeba reprezentować. Ktoś chyba poczuł się za pewnie, bo tutaj są ludzie którzy czuwają i reagują na takie "akcje". Kultury waszmości. Jakiś inny łeb zapodał jeszcze link do nas, do forum, a przy takiej "kulturze" niektórych komentarzy tam, ktoś bardzo szybko może podpiąć pod nie i Pana Marka, jego forum i naszą brać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.