Skocz do zawartości

Panowie dlaczego się tak zachowujecie? Czy wtedy tracicie zainteresowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy np. kontaktujecie się z kobieta powiedzmy 2 razy dziennie jakieś czas, ona tez czasem wykaze inicjatywe, a później milkniecie załóżmy na 2 dni ni z gruszki ni z pietruszki?

Tracicie zainteresowanie taka kobieta?  Bo w brak czasu nie bardzo wierzę, napisanie smsa to jakies 30 sekund, telefon 5 minut....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saori napisał:

Kiedy np. kontaktujecie się z kobieta powiedzmy 2 razy dziennie jakieś czas, ona tez czasem wykaze inicjatywe, a później milkniecie załóżmy na 2 dni ni z gruszki ni z pietruszki?

Tracicie zainteresowanie taka kobieta?  Bo w brak czasu nie bardzo wierzę, napisanie smsa to jakies 30 sekund, telefon 5 minut....

 

Tak sie robi żeby drugą stronę zaangazowac

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Joanna, lat 14
Drogie Bravo! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w życiu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komendę,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym myśleć...

Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Więcej kwiatków na https://demotywatory.pl/4823519/najglupszych-listow-do-Bravo-Ach-te-wspomnienia

 

Aaaa.. @Saori - nie ma czasu na rozkminy jak Ty, po prostu :)

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

Umiesz odłożyć emocje na bok i pomyśleć logicznie, do tego znaleźć logiczne rozwiązanie?

Nie kpijcie z niej. Nie raz faceci tu piszą tematy "nie odpisała co robic". To normalne że jeśli komuś zależy a druga strona da na wstrzymanie to jest taka reakcja. Tak samo jak wyślecie CV a wam długo nie odpowiadaja itp. Ludzka rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Sorry, ale dla mnie to jest na tyle błahe, że nie potrzeba wcale zaśmiecać forum z tego powodu. Po za tym, skoro tyle wątków już tu jest na ten temat jak już wspomniałaś, to czemu nie wejdzie i nie poczyta, tylko zakłada kolejny?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ona tez czasem wykaze inicjatywe"

 

Ja bym tutaj się dopatrywał rozwiązania zagadki.

 

Ja urywam znajomość jeśli wkładam więcej zaangażowania w relację, dopóki jest obustronna to jest zdrowo i ją kontynuuje, ale jak

odnoszę wrażenie, że muszę za nią gonić, interesować się, a ona tylko odpowiada na pytania a sama nie angażuje się ani nie interesuje się

moją osobą to ucinam. Po co mi taka znajomość?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Saori napisał:

Kiedy np. kontaktujecie się z kobieta powiedzmy 2 razy dziennie jakieś czas, ona tez czasem wykaze inicjatywe, a później milkniecie załóżmy na 2 dni ni z gruszki ni z pietruszki?

Tracicie zainteresowanie taka kobieta?  Bo w brak czasu nie bardzo wierzę, napisanie smsa to jakies 30 sekund, telefon 5 minut....

@Marek Kotoński widzi i nie grzmi. Hehe.

 

@Saori sama sobie odpowiedziałaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na kolejny temat @Saori:) to ile tym razem stron? 

 

Nie obraź się @Saori ale twoje dylematy są na poziomie dziecka a ty wydajesz się wyjątkowo: 

 - infantylna

 - neurotyczna

 - i mało rozgarnięta

 

Ile ty masz lat? 15? 20? Nie mów mi tylko że okolice 30 ?

Edytowane przez Reflux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Saori napisał:

Bo w brak czasu nie bardzo wierzę, napisanie smsa to jakies 30 sekund, telefon 5 minut....

Może nie zjadł do końca ziemniaków z obiadu i mama dała mu szlaban na telefon. 

 

Może zmarł mu chomik i opłakuje.

 

Może doznał porażenia przyczłapów i nie może ruszać ręką. 

 

A może skąd my kurła mamy wiedzieć?

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna No to niech się @Saori nie dziwi potem (ty też), że będzie taki odzew na forum w tej sprawie. 

Jeśli nie jest świadoma tych emocji... to niech zacznie. ; ) inaczej dalej będzie miała takie dylematy życiowe, będzie polegać na innych by je rozwiązać, a istnieje zdecydowanie prostsze i szybsze rozwiązanie, które w przyszłości ułatwi jej życie.

 

Nie wiem czemu ale w tym momencie też  przypomniała mi się zasada: "ryba czy wędka?" ;) 

Kobiety zwykły chodzić na łatwiznę w tych czasach i wybierają tylko ryby. Duuużo ryb. Za wędkę się nie chwyci i nie złowi sama, bo samiec to może zrobić za nią ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ma_ napisał:

dorośli ludzie zachowują się jak sama nazwa wskazuje dorośle - zatem jak masz takiego gagatka to od razu omijaj.

Omijaj szerokim łukiem, żeby nie powiedzieć spiehdalaj! ? Prawdziwy mężczyżna musi bębnić do Ciebie 8 razy dziennie, oczywiście pierwszy, a jak na drugi dzień nie dzwoni to gagatek!

 

Oczami mężczyzny roz. 1 werset 18

 

?

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten gość, który ją zapraszał na wyjazd i do siebie z noclegiem, to pewnie już sobie znalazł na te dwa dni taką co nie miała dylematów czy jechać czy nie i czy nie wyjdzie na łatwą czy nie, tylko zabrała się do działania i się zgodziła. Gość miło spędził dwa dni na opróżnianiu jaj;)

  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.