Skocz do zawartości

Panowie dlaczego się tak zachowujecie? Czy wtedy tracicie zainteresowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tomko napisał:

@Saori Szczerze? Gdybyś mi się podobała to bym podchwycił. Ale to zależy też jak to napisałaś, że idziesz się kąpać. Bo jeśli napisałaś, że idziesz się kąpać i spać to zamknięte stwierdzenie. Nic tu nawet ja - mistrze historii erotycznych i seks-wiadomości bym nie wymyślił. Ale może facetowi trzeba dać znak do działania? Napisz mu to, nic nie tracisz. I tak relacja na razie kuleje ;). Zagraj va banque.

Napisałam " a ja właśnie biorę kąpiel i zaraz też zbieram się do spania". A może on o mnie nie mysli w kategoriach łóżkowych i to ten teskt go zniechęcił, dlatego przestał pisać?

Albo pomyślał, że jestem jakaś łatwa, a on nie lubi takich dziewczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aderix napisał:

To ja napisze panno Saori, Jesteś nudna jak flaki z olejem,Księżniczkowata i szukać orbita?. Zejdź na ziemię i dojrzej, Miłego dnia  i ps przestań przynudzać,popracuj nad sobą. Kolejna panna czerwona.

Skoro jestem nudna, to po co tracisz czas na ten temat? Zajmij się ciekawszymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Saori napisał:

Napisałam " a ja właśnie biorę kąpiel i zaraz też zbieram się do spania".

Łolaboga... Idę zaraz odebrać auto od mechanika i on mi powie: "wymieniłem panu łożysko i rozrząd"-"aha". Tyle ma to co napisałaś ładunku emocjonalnego ile to co mi mechanik powie. Napisz dokładnie tak jak ci napisałem! :) 

@Aderix Ma rację, bo to już czwarta strona  o jednym sms. Coraz więcej osób jest poirytowanych i nikt ci za chwilę już nic nie doradzi. Mam dobry dzień więc ci poratuję tyłek. Napisz tak jak ci napisałem.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

Tyle ma to co napisałaś ładunku emocjonalnego ile to co mi mechanik powie.

Już nawet to łożysko i rozrząd mogło by mieć zabarwienie erotyczne dla chcącego :D Jakby mi to Pani mechanik odpowiednio przekazała:D

Edytowane przez Azizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

Łolaboga... Idę zaraz odebrać auto od mechanika i on mi powie: "wymieniłem panu łożysko i rozrząd"-"aha". Tyle ma to co napisałaś ładunku emocjonalnego ile to co mi mechanik powie. Napisz dokładnie tak jak ci napisałem! :) 

Ok, napiszę :)

A Twoim zdaniem, kiedy on mówił, że " po ostatniej rozmowie z Toba chyba nie będę mógł zasnąć bo masz słodki głosik" itd. to próbował ze mną flirtować? Albo jak mówił, że jak się lepiej poznamy to mnie gdzieś porwie na wyjazd? Bo ja juz zaczynam mieć watpliwosci czy sie mu podobam czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Saori napisał:

A Twoim zdaniem, kiedy on mówił, że " po ostatniej rozmowie z Toba chyba nie będę mógł zasnąć bo masz słodki głosik" itd. to próbował ze mną flirtować? Albo jak mówił, że jak się lepiej poznamy to mnie gdzieś porwie na wyjazd? Bo ja juz zaczynam mieć watpliwosci czy sie mu podobam czy nie...

 

To nie jest wątek dla ludzi o słabych nerwach.

 

Ja wymiękam.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Saori napisał:

A Twoim zdaniem, kiedy on mówił, że " po ostatniej rozmowie z Toba chyba nie będę mógł zasnąć bo masz słodki głosik" itd. to próbował ze mną flirtować? Albo jak mówił, że jak się lepiej poznamy to mnie gdzieś porwie na wyjazd? Bo ja juz zaczynam mieć watpliwosci czy sie mu podobam czy nie...

O qwa... Myślę, że on chce ci załatwić robotę w RadioZET.

 

Tak, podobasz mu się, nie spie...l tego. Napisz sms teraz zaraz. 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Saori napisał:

Skoro jestem nudna, to po co tracisz czas na ten temat? Zajmij się ciekawszymi 

Bo Ile można pyszałkowatych, Księżniczek, Które mają problemy na poziomie gimnazjum i wiecznie muszą mieć kogoś kto ich niańczy, Jak się np pani spodoba jakiś facet, To przyleci pani do nas po radę czy mu zrobić kawę czy go ta kawą oblać, Panno Saori proszę się ogarnąć i wziąć się w garść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aderix napisał:

Bo Ile można pyszałkowatych, Księżniczek, Które mają problemy na poziomie gimnazjum i wiecznie muszą mieć kogoś kto ich niańczy, Jak się np pani spodoba jakiś facet, To przyleci pani do nas po radę czy mu zrobić kawę czy go ta kawą oblać, Panno Saori proszę się ogarnąć i wziąć się w garść.

Niestety relacje maja to do siebie, że na poczatku czasem lubia rozpadać się właśnie przez pierdoły. Gdyby tak nie było to statystycznie ponad 80% znajomości nie przetrwałoby kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

Miałem w gimnazjum/liceum takie księżne 8-10/10 z bogatych domów. Poziom mentalny identyczny jak u naszej autorki.

Wiesz kto je ruchał? ano sama gangstera: wymuszenia, pobicia, kradzieże, zakład karny, rozróby. Taki typek się nie obchodził z nią jak jajko, po prostu brał i ruchał, czy jej się to podoba czy nie. 

Jedna blondyna o której pisałem wyżej (najlepsza strzała w szkole - wszyscy się ślinili na jej widok) potem się wypłakiwała wszystkim wokół bo przyprowadziła swojego brudasa na domówkę a ten wyruchał przy okazji jej koleżanki. 

 

W tym wypadku tylko taki koleś ogarnie. Nie będzie wiedziała nawet kiedy i jak.

A chłopakowi już współczuję - po prostu normalny dobry chłopak. Źle niestety trafił.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Saori napisał:

Niestety relacje maja to do siebie, że na poczatku czasem lubia rozpadać się właśnie przez pierdoły. Gdyby tak nie było to statystycznie ponad 80% znajomości nie przetrwałoby kilku lat

Większości przypadków albo kobieta zaprzepaszcza związek albo facet, Ewentualnie spada jego zainteresowanie, Bo ile można wspierać i pomagać użalającej się kobiecie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Saori napisał:

Niestety relacje maja to do siebie, że na poczatku czasem lubia rozpadać się właśnie przez pierdoły. Gdyby tak nie było to statystycznie ponad 80% znajomości nie przetrwałoby kilku lat

Pierdoły typu różnice w potrzebie porządku. Wieszanie ubrań na krześle, przycinanie włosów nad umywalką i wiele innych które sprawiają że dwoje ludzi którzy mieli idealne randki nie mogą na siebie patrzeć. Nie głupie smsy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Saori napisał:

A facet raczej zawsze jak nie odzywa się 2 dni, to znaczy, że się wycofuje z relacji?

Błagam qwa... Bo ci dałem kredyt zaufania. Nie odzywa się dwa dni bo prowadzicie sitzkrieg. Napisałaś sms?

@Libertyn To prawda.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

Błagam qwa... Bo ci dałem kredyt zaufania. Nie odzywa się dwa dni bo prowadzicie sitzkrieg. Napisałaś sms?

Napiszę wieczorem bo  on zazwyczaj jest wolniejszy wtedy, teraz jeszcze być może nawet pracuje.

Ale, napiszę, dzięki za radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azizi a bo jak to czytam, to takie ojcowskie uczucia mi się włączają ;-) 

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

Wyślij mu zdjęcie tyłka w wannie :D

Ale ona już chyba z tej wanny wyszła. Musisz precyzyjnie - wejdź do wanny, zatkaj korek, napuść wody. Wyjdź z wanny. Zdejmij mokre ubranie. Wróć do wanny, zrób zdjęcie itd. 

 

EDIT: miałem coś jeszcze napisać, ale poo namyśle stwierdzam, że to jest niemożliwe, żeby ktoś był aż tak nieporadny i zadawał w kółki te same pytania a z drugiej strony potrafił posługiwać się samodzielnie przeciwstawnym kciukiem, co jest choćby potrzebne do stukania w klawiaturę.

 

Koleżanka @Saori to troll. Dobranoc.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej relacji chleba nie będzie bo brakuje między wami... chemii. I to z obu stron. Jesteście dla siebie jak kumple i przypuszczam, że nawet nie podobacie się sobie zbytnio... także ten tego, chyba daj sobie spokój. Z tego co piszesz to ten facet Cię lubi i nic więcej.

Także ja jakiekolwiek zalotne teksty na Twoim miejscu bym sobie odpuściła bo się pogrążysz. Albo jest chemia, albo nie. Tu nie ma, ani pociągu fizycznego.

Może się do Ciebie odezwie jak będzie chciał wyjść na kebab albo piwo opowiedzieć Ci jaka Twoja koleżanka mu się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.