Skocz do zawartości

Panowie dlaczego się tak zachowujecie? Czy wtedy tracicie zainteresowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

Omijaj szerokim łukiem, żeby nie powiedzieć spiehdalaj! ? Prawdziwy mężczyżna musi bębnić do Ciebie 8 razy dziennie, oczywiście pierwszy, a jak na drugi dzień nie dzwoni to gagatek!

 

Oczami mężczyzny roz. 1 werset 18

 

?

Kim ale nikt nie pyta jak Ty robisz. Stalking jest karalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Azizi napisał:

Już nawet to łożysko i rozrząd mogło by mieć zabarwienie erotyczne dla chcącego :D 

 

Godzinę temu, Oktabryski napisał:

 

To nie jest wątek dla ludzi o słabych nerwach.

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

O qwa... Myślę, że on chce ci załatwić robotę w RadioZET.

 

1 godzinę temu, Azizi napisał:

Jak za odważnie to mu napisz że czytasz Biblię i czy mógłby wpaść Ci przekartkować strony.

Wy chyba naprawdę chcecie, żebym dzisiaj zeszła ze śmiechu ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Natii napisał:

Z tej relacji chleba nie będzie bo brakuje między wami... chemii. I to z obu stron. Jesteście dla siebie jak kumple i przypuszczam, że nawet nie podobacie się sobie zbytnio... także ten tego, chyba daj sobie spokój. Z tego co piszesz to ten facet Cię lubi i nic więcej.

Także ja jakiekolwiek zalotne teksty na Twoim miejscu bym sobie odpuściła bo się pogrążysz. Albo jest chemia, albo nie. Tu nie ma, ani pociągu fizycznego.

Może się do Ciebie odezwie jak będzie chciał wyjść na kebab albo piwo opowiedzieć Ci jaka Twoja koleżanka mu się spodobała.

Lepiej może nic nie doradzaj bo straszne głupoty wypisujesz. Z poziomu komputera niby wiesz lepiej kto komu i jak się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi ???

 

 

 

 

Ciekawe jak kobieta się zapętla w swoich kłamstewkach :P 

Dobra - dosyć :) Nie będę więcej gnębił bo właściwie to Ciebie nawet "lubię" jako członka tej społeczności.

 

Edytowane przez azagoth
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ma_ napisał:

Kim ale nikt nie pyta jak Ty robisz. Stalking jest karalny ;)

Już ja znam ten wasz stolkink ? ta, jak i wiele innych definicji, jest dla was tak relatywna jak długość miesiączkowania gdy jesteście w małżeństwie. Kiedy zasypywałby was smsami i telefonami 48 letni listonosz, 160 wzrostu i 100kg wagi, to wtedy stolkink, zboczuch, gdzie jest kurwa Policja? Jak zasypywałby was smsami, telefonami i zdjęciami kutafona, młody, wysportowany, 185 cm ratownik to już nie stolkink, to adoracja, och ach, słodziak jeden, no mam kogoś, ale ratownik jest taki szalony ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Już ja znam ten wasz stolkink ? ta, jak i wiele innych definicji, jest dla was tak relatywna jak długość miesiączkowania gdy jesteście w małżeństwie. Kiedy zasypywałby was smsami i telefonami 48 letni listonosz, 160 wzrostu i 100kg wagi, to wtedy stolkink, zboczuch, gdzie jest kurwa Policja? Jak zasypywałby was smsami, telefonami i zdjęciami kutafona, młody, wysportowany, 185 cm ratownik to już nie stolkink, to adoracja, och ach, słodziak jeden, no mam kogoś, ale ratownik jest taki szalony ?

 

Zapomniałeś dodać ratownik lat 19... na bank byłoby o czym pogadać jak już siusior się znudzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Saori napisał:

Napisałam " a ja właśnie biorę kąpiel i zaraz też zbieram się do spania". A może on o mnie nie mysli w kategoriach łóżkowych i to ten teskt go zniechęcił, dlatego przestał pisać?

Albo pomyślał, że jestem jakaś łatwa, a on nie lubi takich dziewczyn?

Serio tak napisałaś?

Sweetaśnie ! Czy tylko ja tu jestem taka stara, ze nie chciałby mi się nawet takiego SMS pisać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:


@Saori Napisałaś tego smsa?

Na razie nie bo jednak zadzwonił i mnie uprzedził. Ale napiszę jutro, choć trochę się go obawiam..

Znów w rozmowie mówił, że jestem fajną dziewczyną i jeszcze dodał " przepraszam, że tak mówię". Więc tym bardziej nie wiem co jest grane, może traktuje mnie jak koleżankę?

Powiedziałam, że przyjadę do niego na jeden dzień, to zaczął namawiać mnie na dwa dni żebyśmy gdzies wyszli wieczorem.

A po rozmowie mi napisał "miło Cię było usłyszeć :*" 

Ja już sama nie wiem jak on mnie traktuje...

Fajnie, że zadzwonił, ale brakuje między nami jakiegos flirtu, jednak jutro tak jak radziłeś postaram się przełamać i napisać tego smsa, choc nie ukrywam, że będę się stresować jak zareaguje.

Z drugiej strony, jakbym się mu nie podobała, to by mnie zaczepiał, dzwonił, umawiał się itd bo mam fajny charakter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Saori napisał:

Kiedy np. kontaktujecie się z kobieta powiedzmy 2 razy dziennie jakieś czas, ona tez czasem wykaze inicjatywe, a później milkniecie załóżmy na 2 dni ni z gruszki ni z pietruszki?

Tracicie zainteresowanie taka kobieta?  Bo w brak czasu nie bardzo wierzę, napisanie smsa to jakies 30 sekund, telefon 5 minut....

 

A to że kobieta to trzeba koło niej skakać i utrzymywać kontakt w odpowiadającym jej czasie. A może dla gościa praca i rozwój jest ważniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Saori napisał:

mówił, że jestem fajną dziewczyną

Sygnał, że mu się podobasz
 

9 godzin temu, Saori napisał:

dodał " przepraszam, że tak mówię"

Widzi, że zachowujesz się irracjonalnie więc boi się, że przekroczy jakąś Twoją wyimaginowaną granicę i Cie przestraszy, on ma wrażenie że jesteś wycofana - nie jesteś nim zainteresowania.

Musisz mu dać jasny sygnał, że się myli.

Idealny sposób to napisać to co mówił @Tomko

 

9 godzin temu, Saori napisał:

Powiedziałam, że przyjadę do niego na jeden dzień, to zaczął namawiać mnie na dwa dni żebyśmy gdzies wyszli wieczorem.

Zobaczył, że robisz krok w jego stronę więc chce to wykorzystać i namówić Cie na więcej bo cały czas byłaś wycofana.

 

9 godzin temu, Saori napisał:

miło Cię było usłyszeć ?

TO JEST FLIRT! 

 

9 godzin temu, Saori napisał:

ale brakuje między nami jakiegos flirtu

PATRZ WYŻEJ!

 

9 godzin temu, Saori napisał:

jakbym się mu nie podobała

Jakbyś mu się nie podobała to by z Toba nie pisał w ogóle.

 

 

Podsumowując przestań wymyślać i dopisywać sobie niestworzone historie. 

 

Postępuj z radami @Tomko, chcesz zrozumieć faceta? To daj się pokierować w odpowiednim kierunku bez zadawania niepotrzebnych pytań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.