Skocz do zawartości

Panowie dlaczego się tak zachowujecie? Czy wtedy tracicie zainteresowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Daenerys napisał:

Wy chyba naprawdę chcecie, żebym dzisiaj zeszła ze śmiechu ??

Danka, Danka, Ty nie schodź na zawał tylko ogniem od smoków popal te niedomyślnie istoty :D 

 

43 minuty temu, 17nataku napisał:
10 godzin temu, Saori napisał:

ale brakuje między nami jakiegos flirtu

PATRZ WYŻEJ!

 

14569212173841.jpg

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Saori napisał:

Z drugiej strony, jakbym się mu nie podobała, to by mnie zaczepiał, dzwonił, umawiał się itd bo mam fajny charakter?

Ja tam zaczepiam i umawiam się z pewną panną bo lubi szachy. I tylko jako partnerke do szachów ją widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomko napisał:

@Ma_ "Właśnie jestem na bazarze i kupuję owoce a potem idę do domu". "Dlaczego on nie wyłapał, że z nim flirtuję i chciałabym, żeby nakarmił mnie truskawkami z bitą śmietaną????". :D 

OOOOO tego nie wiem nawet ja 30+, ale na zasadzie doświadczenia to pewnie ma alergię na truskawki :D 

23 minuty temu, Libertyn napisał:

 

Ja tam zaczepiam i umawiam się z pewną panną bo lubi szachy. I tylko jako partnerke do szachów ją widzę.

pytanie tylko dlaczego ? :D ile tych pkt w skali SamcówMądrali ma ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori to chyba dobrze,że ma swoje życie?

Chwilowo jego uwaga została przesunięta gdzie indziej.

Gdybyś potrzebowała więcej wymówek... to znajdziesz wersję pełnometrażową ;) 

 

 

Chcesz jego uwagę to go zaczep. 1,2,3 po reakcjach będziesz wiedzieć czy:

- nie karmisz jego ego i poczucia bycia atrakcyjnym/zamieszania.

- czy się tobą "bawi"

- czy jest zainteresowany. 

Aby to wyłuskać wyślij sms tak jak @Tomko ci polecił. 

 

@Androgeniczna manipulacje upadają to tylko kwestia czasu. 

@Ma_ czy o tych "młodych siurkach" piszesz na podstawie własnych doświadczeń? Bo z tego co mi wiadomo osoba obyta może dobrać poziom rozmowy do adwersarza. No i taki "młody siurek" trochę inne zadanie niż partner do intelektualnej szermierki.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramzes napisał:

 

 

@Androgeniczna manipulacje upadają to tylko kwestia czasu. 

@Ma_ czy o tych "młodych siurkach" piszesz na podstawie własnych doświadczeń? Bo z tego co mi wiadomo osoba obyta może dobrać poziom rozmowy do adwersarza. No i taki "młody siurek" trochę inne zadanie niż partner do intelektualnej szermierki.  

 

z racji tego, że brak czasu po pracy to staram się od razu traktować po matczynemu i nie dawać nadziei na nic ;) Lubię jak ludzie szanują swój czas na wzajem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Azizi napisał:

Danka, Danka, Ty nie schodź na zawał tylko ogniem od smoków popal te niedomyślnie istoty :D 

Nie wiem czy na takie przypadki ogień jest odpowiednim narzędziem??!

Ale postraszyć można ? 


Ino muszę zorganizować sobie jakiegoś smoka bo mój, po ostatniej akcji w Królewskiej Przystani, dostał jakiejś depresji i nie chce latać ?? 


@Ancalagon wchodzisz w to ????

 

Ps. Panowie, tak dla równowagi, czekam na podobny zestaw żartów w temacie: "Pani z osiedlowego sklepiku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Ma_ napisał:

pytanie tylko dlaczego ? :D ile tych pkt w skali SamcówMądrali ma ? 

Bo lubie szachy a poza nią nie znam nikogo kto by umiał i lubił.

Ładna jest, inteligentna ale rozmijamy się w kilku kwestiach więc nie nadaje się do związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pillsxp napisał:

Kiedyś grałem w szachy i znałem jedną szachistkę, ładna była tylko za wysoka i za młoda :D

Teraz zamiast szachów ma chyba 3 bąbelków :D

Moja ma hipotekę na karku. Sama, bez misia. Zresztą to ten typ co apopleksji dostaje na myśl że komuś coś może zawdzięczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę mnie tu nie było, ale flirtowałam z nim wczęsniej, tak jak radził Tomko i to na niego działało, odpowiadał na to.

Ale ostatnio coś się zmieniło. Np. powiedziałam mu, że robie prawo jazdy niedługo, to odpowiedział, że chyba taksówkarz nie będzie się mógł skupić, ja na to, że może w takim razie on mnie pouczy jeździć na quadach, tylko też nie bedzie się mógł skupić, a on tylko na to, że quady są fajne i tyle.

Albo dzisiaj wieczorem, że nie chciałam dzwonić później żeby go nie rozproszyć przed snem, na co on- to fajnie, że zadzwoniłaś, spij dobrze.

Przestałam się mu podobać, ze nie reaguje na flirty z mojej strony? A może to też nie były flirty takie jak trzeba?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori Z racji tego że mam dobry humor. Pomogę a co mi tam ale będzie mi potrzebna twoja pomoc:

1) Opisz po kolei co dokładnie się wydarzyło
2) Ustrukturyzuj swoją wypowiedź
3) Jeśli opisujesz rozmowę to zrób to w formie dialogu o tak:

 - Cześć @Reflux!
 - Cześć @Saori!
 - Co tam u ciebie? ...

Będzie nam łatwiej ci pomóc, bo nie wiem jak inni ale ja nic z twojej wypowiedzi nie rozumiem.
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reflux napisał:

@Saori Z racji tego że mam dobry humor. Pomogę a co mi tam ale będzie mi potrzebna twoja pomoc:
 

Ok, no to sytuacja wyglądała mniej więcej tak, że wcześniej ze mną flirtował sam na spotkaniu, robił aluzje itd., potem jak sama flirtowałam przez telefon i powiedziałam mu, że "dzwonię teraz bo kiedyś mówiłeś, że kiedy dzwonie późno to nie będziesz mógł później zasnąć przez mój głos", to zarezagował pozytywnie i odpowiedział " no to teraz będę sobie wyobrażał różne rzeczy".

A tym razem po spotakniu, na którym niby sam miał do mnie aluzje seksualne, do niego zadzwoniłam.

Pogadaliśmy normalnie, a pod koniec rozmowy powiedziałam " no to już bedę konczyć, myslałam w sumie żeby zadzwonic póxniej, ale nie chciałam cie rozpraszać przed snam", na co on odpowiedział " nie no, fajnie że zadzwoniłaś, spij spokojnie".

W kolejnej ostatniej rozmowie powiedziałam mu, że robie prawko niedługo, na co on " no, ale pewnie ten intruktor nie bedzie sie mógł skupić patrząc na ciebie", a ja na to " w takim razie może Ty mnie pouczysz jeździć np na quadzie, tylko czy ty bedzies zsie mógł skupić", a on "nie no, jazda na quadzie jest spoko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Saori said:

Przestałam się mu podobać, ze nie reaguje na flirty z mojej strony? A może to też nie były flirty takie jak trzeba?

 Wyczuł Cię dziewczyno i traktuje Cie zdawkowo ( sam bym tak samo zrobił na jego miejscu ) Swoją drogą masz kiepski flirt co ma quad wspólnego z autem osobowym? Ja bym się zapytał w odpowiedzi a może jachtem chcesz popływać? :D Nie grasz w jego lidze imponują Ci rzeczy bardzo przyziemnie on to dostrzega, takich "lasek" jest na pęczki i on ma tego świadomość. Może Cię przeleci z braku laku ale o związku raczej zapomnij. (nie jest Tobą zachwycony) Taka skromna ma opinia aczkolwiek trochę brutalna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.