Skocz do zawartości

Panowie dlaczego się tak zachowujecie? Czy wtedy tracicie zainteresowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Saori napisał:

" no, ale pewnie ten intruktor nie bedzie sie mógł skupić patrząc na ciebie", a ja na to " w takim razie może Ty mnie pouczysz jeździć np na quadzie, tylko czy ty bedzies zsie mógł skupić", a on "nie no, jazda na quadzie jest spoko".

Ok, trochę zbyt wymuszone zluzuj trochę. Podkręcaj atmosferę podtekstami ale nie z grubej rury. Skad ci się ten quad wziąl tak w ogóle? Jakieś jego hobby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reflux napisał:

@Saori Nie tyle śmiały ile z dupy. Kobieto dostałaś komplement owszem może nie bezpośredni ale zawsze, co konkretnie chciałaś mu zakomunikować/zasugerować?
W dużym skrócie powiedział:
 - Jesteś atrakcyjna!

A ty odpowiedziałaś:
- Pojeździłabym quadem.

Ok, w takim razie muszę popracować chyba lepiej nad flirtem... A ta druga sytuacja z tym, że dzwonie teraz bo nie chcę go rozpraszać przed snem? też mógł tego nie podchwycic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori To co powiedziałaś zostało prawdopodobnie odebrane w ten sposób:

Ty: - Nie chciałam dzwonić później ponieważ nie chcę się narzucać.
On: - Nie narzucasz się, fajnie było z tobą porozmawiać. Dobranoc.

Musisz trochę popracować nad komunikacją i zdolnościami interpersonalnymi i tyle.

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reflux napisał:

@Saori To co powiedziałaś zostało prawdopodobnie w ten sposób:

Ty: - Nie chciałam dzwonić później ponieważ nie chcę się narzucać.
On: - Nie narzucasz się, fajnie było z tobą porozmawiać. Dobranoc.

Ok, dzięki wielkie za konkretna odpowiedź i rade ;)  Jakich tu niestety czasem brakuje... Widocznie może mój błąd jak to kobiety polega na tym, ze zakładam, że  on domysli się jakichs moich ukrytych aluzji bo kobiety łatwiej to wyłapują, a flirtuje za mało wprost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 14:06, Daenerys napisał:

wchodzisz w to ????

Ja jestem smokiem niezależnym, poza tym takie miasto mógłbym zniszczyć zupełnie przypadkowo, wystarczy żeby mi się trochę mocniej odbiło.

Nie mam potem zamiaru wypłacać odszkodowań za utracone mienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.